Nie jesteś zalogowany.

[nie bug] TE mobiel

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

gawlinski1

Nierejestrowany

1

Sunday, 01.02.2009, 03:29

TE mobiel

Czy jest brane pod uwagę aby gracze logowali się do gry z telefonów komórkowych?
ostatnio próbowałem na 2 różnych przeglądarkach ale i tak połowa się dziwnie układa a dodatkowo nie rozwija się zakładka "+ Lista miejsc"
fajnie by było jeśli dało by się to poprawić

Konrad

Administrator

Postów: 1.259

Skąd: Dark Portal

  • Wyślij prywatną wiadomość

2

Monday, 02.02.2009, 09:02

Używałeś miniOpery czy wbudowanej przeglądarki telefonu?
UWAGA! Opcja 'Zgłoś' NIE służy do zadawania pytań ani zgłaszania problemów z grą!
W celu jak najszybszego uzyskania odpowiedzi, należy napisać temat w odpowiednim dziale lub wysłać prywatną wiadomość.


Przed wysłaniem PW upewnij się, że piszesz do właściwej osoby:
Admin ds. technicznych - Konrad
Admin ds. koncepcyjnych - SushiMaker

3

Tuesday, 03.02.2009, 21:02

ja osobiście dodam że na konsolach PSP czas wojny w ogóle nie działa po zalogowaniu(wyskakuję błąd pamięci lecz o ile na telefonie ta strona jako tako chodzi to powinna tym bardziej chodzić na psp! :thumbdown: ). nie wiem co na to poradzić.I tu pytanie do posiadaczy psp - czy jest na to jakiś sposób?czytałem że operę mini da się jakoś zainstaolwać na psp ale nie bardzo wiem jak :wacko:



gawlinski1

Nierejestrowany

4

Wednesday, 04.02.2009, 00:23

OperaMini + Standardowa przeglądarka na SE K800i o ostatniej nie wspomnę
w operze najwięcej błędów jest jak wyłączę grafikę by zaoszczędzić na transferze
wtedy wszystkie pozycje jak wiadomości -> notatki -> ustawienia = zjeżdżają się razem i jest tragicznie.
co do tego co napisałem że nie działa rozwijanie ulubionych lokacji to nawet przy włączonej grafice jest kicha.

Mam prace taką a nie inna i mogę tylko z telefonu działać więc trochę mnie to rozczarowuje
zwłaszcza że BW chodzi znacznie lepiej.. ale tam ja inaczej rozmieszczeni gracze ;)

Jak by ktoś np. wymyślił możliwość w opcjach zaznaczenia:
UŻYJ WERSJI MOBILNEJ TAK/NIE
to można by wtedy wyłączyć grafikę i dać standardowy tryb tekstowy nawet z innym menu
byle by elementy były na właściwym miejscu
To chyba była by jedna z niewielu gier on-line na telefon ^^ i by tak po transferze nie waliło :thumbsup:

= JAK COS ZGŁASZAM SIĘ NA TESTERA;)

Ten post był edytowany 4 razy, ostatnio edytowany przez "gawlinski1" (04.02.2009, 14:36)


gawlinski1

Nierejestrowany

5

Wednesday, 04.02.2009, 14:37

a mogę założyć temat w pomysłach czy jak już jest tu to ktoś się tym zainteresuje?

Konrad

Administrator

Postów: 1.259

Skąd: Dark Portal

  • Wyślij prywatną wiadomość

6

Wednesday, 04.02.2009, 15:17

Wystarczy, że jest tutaj. Ale nie mamy w najbliższych planach robić specjalnej wersji dla komórek.
UWAGA! Opcja 'Zgłoś' NIE służy do zadawania pytań ani zgłaszania problemów z grą!
W celu jak najszybszego uzyskania odpowiedzi, należy napisać temat w odpowiednim dziale lub wysłać prywatną wiadomość.


Przed wysłaniem PW upewnij się, że piszesz do właściwej osoby:
Admin ds. technicznych - Konrad
Admin ds. koncepcyjnych - SushiMaker