Nie jesteś zalogowany.

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

1

Saturday, 31.05.2008, 12:27

nie do wiary!! kto tu gra??

takie oto dostaje wiadomosci:

Nadawca: Pedro Tytuł wiadomości: Re: cze Data wysłania: 2008-05-31 12:21:03

Oj, mój przyjacielu, powiem Ci, że to raczej Ty jesteś typowym dzieckiem
neostrady. Ja po prostu przestrzegam zasad poprawności gramatycznej, jestem
oczytany, wykształcony, nie stronię również oczywiście od ironi, która
czasem zahacza również o groteskę. Poczytaj Ferdydurke Gąbrowicza, Tango
Mrożka, albo kturąkolwiek książkę Terrego Pratchetta, a może zrozumiesz.
Wątpię, bo jednak trochę intelektu do tego trzeba mieć, ale może dasz
radę, wierzę w Ciebie :)

albo

Nawet nieźle znasz ortografię jak na trzylatka (tylko mógłbyś się nauczyć
zaczynać wiadomość od dużej litery) :) Mama dobrze Cię nauczyła, pozdrów
ją ode mnie :)


da sie zablokować wiadomości bo pisze do mnie non stop...

2

Saturday, 31.05.2008, 12:41

ten pierwszy oczytany jednak nie zna ortografi ;) którąkolwiek*

3

Saturday, 31.05.2008, 12:45

ten pierwszy oczytany jednak nie zna ortografi ;) którąkolwiek*
Tylko nie do końca rozumiem czemu przytacza Pratchetta jako wzór poprawności gramatycznej w języku polskim :P. Kolega raczej cytuje kanon lektur szkolnych które akurat miał okazję przerabiać ;).

Swoją drogą FF ma funkcję sprawdzania pisowni w okienkach tekstowych. To NAPRAWDĘ bardzo ułatwia pisanie po polsku.

4

Saturday, 31.05.2008, 19:28

Tylko nie do końca rozumiem czemu przytacza Pratchetta jako wzór poprawności gramatycznej w języku polskim :P. Kolega raczej cytuje kanon lektur szkolnych które akurat miał okazję przerabiać ;).
Drogi przyjacielu przytoczenie "prozy"* Pratchetta odnosiło się do ironi i groteski o której gracz pisał i żeczywiście jeśli sam wymyślił tą wiadomość jest on na tyle rozgarnięty by nie zaczynać kłótni z kimś kogo nigdy nie spotkał od słów "ty za[smarkany] gó[rniku] itp."

*prozy pisze dlatego bo lubię to słowo jest takie wyniosłe. :D

5

Saturday, 31.05.2008, 19:42

Ciekawe, co go skłoniło do napisania tej wiadomości. Nie wygląda mi ona na inicjatywę tego człowieka. Raczej jest odpowiedzią na jakieś (zapewne) niedojrzałe zachowanie.

6

Sunday, 01.06.2008, 10:11

Ktoś po prostu chciał udać wykszatłconego
ale mu nie bardzo to wyszło

Bez powodu pewnie nie pisał, no nie? ^^
Polecam Wam mój nowy Kurs pozycjonowania stron - zapraszam wszystkich!
Polecam profesjonalne Pozycjonowanie Częstochowa - już od 30 złotych!

dmn

Początkujący

Postów: 49

Skąd: Wawa Ursus, Piastów, Brwinów, Pruszków

  • Wyślij prywatną wiadomość

7

Tuesday, 03.06.2008, 02:21




Tylko nie do końca rozumiem czemu przytacza Pratchetta jako wzór poprawności gramatycznej w języku polskim :P. Kolega raczej cytuje kanon lektur szkolnych które akurat miał okazję przerabiać ;).
Drogi przyjacielu przytoczenie "prozy"* Pratchetta odnosiło się do ironi i groteski o której gracz pisał i żeczywiście jeśli sam wymyślił tą wiadomość jest on na tyle rozgarnięty by nie zaczynać kłótni z kimś kogo nigdy nie spotkał od słów "ty za[smarkany] gó[rniku] itp."

*prozy pisze dlatego bo lubię to słowo jest takie wyniosłe. :D
kolejny dyslektyk... żeczywiście to rzeczywiście! Mialbys racje, gdybys rzeczywiscie przeczytal Pratchetta? Tyle, ze Terry nie pisze grotesek ... bynajmniej nei ze Swiata Dysku ;>
Czym Wy chcecie tutaj imponowac?? wroccie do starozytnosci, bo narazie taki jest temat tej gry, a nie forum i muliposty :F

8

Tuesday, 03.06.2008, 08:06

Terry używa groteski w swoich powieściach, szczególnie ze świata dysku ;]

http://pl.wikipedia.org/wiki/Groteska


Inna sprawa, że smieszna kłótnia wam tu wyszła xD
Operator serwerów T1 i T2
Zanim napiszesz wiadomość - przeczytaj FAQ Gra na 1 IP / Multikonta.
Nie przyjmuję skarg na PW! Chcesz zgłosić skargę - napisz w dziale Skargi, po zapoznaniu się z Regulamin działu SKARGI.
--------------------------------------------------------------------------------------------
Graj Muzyko!
Chuck norris said let be light and there was Hasselhoff
o_0


9

Tuesday, 03.06.2008, 08:38

Terry używa groteski w swoich powieściach, szczególnie ze świata dysku ;]

http://pl.wikipedia.org/wiki/Groteska


Inna sprawa, że smieszna kłótnia wam tu wyszła xD
Kłótnia to za dużo powiedziane, ot tak "elokwentna wymiana różniących się poglądów" :P