Nie jesteś zalogowany.

[nie bug] problem

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

1

Saturday, 07.02.2009, 16:04

problem

mam problem, nie wiem jak to jest z tymi lokacjami specjalnymi, moj bohater doszedl juz do 4 poziomu i atakujac lokacje nie zobaczyl gilgamesz ani goliata ani jeden raz dlaczego? wszystkie ataki byly wygrane. rozpoczalem od poziomu 1 atakujac tylko portal mocy na przemian z wilkolakami dodszedlem do poziomu 2 to tylko portal mocy czasem jaskinie gdy przeszedlem 3 poziom i nic sie nie pokazalo zglupialem ale gralem dalej teraz mam 4 poziom 15pnkt brakuje do 5tego a portal mocy wystawia przeciwnikow jak do poziomu 1 np 1 harpia i 5straznikow.

Człowieku nikt nie jest ślepy - pisz następnym razem normalną czcionką - VeiN


VeiN to samo mozna napisac o twojej czcionce i kolorystyce ;)))

Ten post był edytowany 3 razy, ostatnio edytowany przez "askobar" (10.02.2009, 18:26)


tristan

Początkujący

Postów: 42

Skąd: Trójmiasto

  • Wyślij prywatną wiadomość

2

Saturday, 07.02.2009, 16:07

Hmm, a może więcej informacji? Linki do walk, ID? Nie jesteśmy wróżkami, potrzeba więcej szczegółów jeżeli chcesz pomocy.
Szukanie nie boli, a tutorial nie gryzie.

Lomnas

Super Moderator

Postów: 960

Skąd: Kraków

  • Wyślij prywatną wiadomość

3

Saturday, 07.02.2009, 16:12

A może na nieodpowiednie piętro chodziłeś? Goliat jest na 3 poziomie Jaskiń a Gilgamesh na 2 poziomie Portalu Mocy...
"Krytykować może jedynie ten, kto posiada serce gotowe do niesienia pomocy." William Penn

"Któż to tupta, tupiąc po moim mostku?" - "To!" S. King

Ha ha ha :D



Dajcie wasala;)

4

Saturday, 07.02.2009, 17:24

bez linków lub odpowiedzi na które piętro chodziłeś nie pomożemy ci

5

Saturday, 07.02.2009, 18:27

problem

rozpoczynajac od pierwszego poziomu, wykonywalem lokacje specjalne odp. dla wymaganych 2poziom atakowalem caly czas portal mocy i nic gdy wszedlem na 3 atakowalem jaskinie i nic teraz mam 4 poziom i dalej nic gdy atakuje potral mocy lub jaskienie dalej pokazuja mi sie przeciwnicy z poziomu 1 czyli 1 harpia 5 straznikow etc etc

6

Saturday, 07.02.2009, 18:34

ale to nie chodzi o poziom bohatera a o piętro w danej lokacji gdy klikasz na dana lokacje wtydy ci pokazuje na które piętro chcesz iśc w jaskini wybierasz 3, a w portalu 2

7

Saturday, 07.02.2009, 18:39

problem

zaraz to sprawdze, dzieki za inf i wsazowki.