Nie jesteś zalogowany.

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

1

Saturday, 07.02.2009, 18:57

Atak na moja osade

witam,
gdzies na forum wyczytalem ze warto ustawic armie -majac bohatera latajacego- wlasnie tego bohatera z przodu(front) reszte z tylu...zrobilem tak i wyszlo wielkie G....
nei wiem ja wkleic raport wiec opisze sytuacje:
gosc atakowal mnie bohaterem oczywisice i 10 dzikimi(wszystko ustawione na froncie-jego bohater nie latajacy)
u mnie byl hero +15 dzikich i 4 mysliwych...
nie bylo zadnych poleglych jednostek
"Armia 203572 atakowała wioskę i zremisowała.
Armia atakująca należała do gracza xxxx, a wioską broniącą była wioska xxxx


Atakowana wioska straciła 460
Zyskane surowce 460"
laczego skoro jest remis kolezka zawalil mi 460 surowki i dlaczego nie mial zadnych strat??

z gory dzieki za sensowne odpowiedzi

2

Saturday, 07.02.2009, 19:01

po pierwsze jak jest remis to gościu bierze tylko połowe nośności armii czyli 10 dzikich-1000 to na dwa imasz 500 czyli prawie tyle ile ci zabrał, a nie miał strat bo 1 levelowy hero latający nie jest w 3 rundy w stanie ubic jakiej kolwiek jednostki jak coś jeszcze nie wiesz to pisz

tristan

Początkujący

Postów: 42

Skąd: Trójmiasto

  • Wyślij prywatną wiadomość

3

Saturday, 07.02.2009, 19:02

Na dole raportu masz coś co nazywa się bezpośredni link do wiadomości: kopiujesz to i wklejasz. najlepiej jest zapisać wszcześniej tą wiadomość by jej przypadkiem nie usunąć. Co do twojego pytania, to pewnie byłeś za słaby by zrobić mu krzywdę, Tobie zaś nie mogli nic zrobić bo latasz. W przypadku remisu atakujący zabiera połowę swoje ładowności surek, o tym przeczytasz w tutorialu, korzystając z linka w mojej sygnaturze.

Edytka mówi: D@nio był szybszy ;p
Szukanie nie boli, a tutorial nie gryzie.

Lomnas

Super Moderator

Postów: 960

Skąd: Kraków

  • Wyślij prywatną wiadomość

4

Saturday, 07.02.2009, 19:03

1. Na samym dole raportu masz link. Zaznaczasz, kopiujesz i wklejasz na forum. Jak wkleisz ten z okna przeglądarki to nikt raportu nie zobaczy.
2. W przypadku remisu (a to miało miejsce u Ciebie bo atakująca armia nie została zniszczona) atakujący zabiera połowę ilości surowców jaką by mógł zabrać. Tutorial: http://wiki.czaswojny.interia.pl/index.p…Rezultaty_walki
3. Nie miał strat bo twój hero jest pewnie za słaby żeby powalić jakąś jednostkę...
"Krytykować może jedynie ten, kto posiada serce gotowe do niesienia pomocy." William Penn

"Któż to tupta, tupiąc po moim mostku?" - "To!" S. King

Ha ha ha :D



Dajcie wasala;)

5

Saturday, 07.02.2009, 19:06

no dobra rozumiem dlaczego zakosil mi ta surke ale dalej nie rozumiem czemu nie mial strat skoro moja "armijka" byla licznijesza


http://t1.czaswojny.interia.pl/showmsg.p…&key=adaa5b6440

6

Saturday, 07.02.2009, 19:07

jeśli na froncie był tylko hero to tylko on atakował. odwody atakują dopiero wtedy gdy front ginie czyli dopóki ci hero nie zgine to tyły NIE ATAKUJĄ

Lomnas

Super Moderator

Postów: 960

Skąd: Kraków

  • Wyślij prywatną wiadomość

7

Saturday, 07.02.2009, 19:08

Bo skoro walczył tylko Twój hero (bo reszta była w obwodach) praktycznie nie miałeś szans zadać mu jakichkolwiek strat... no może minimalne. Jak chcesz, żeby wszyscy walczyli to musisz ich w pierwszym szeregu dać. Taka zagrywka to tylko jak ktoś dużo mocniejszy idzie na Ciebie a Ty nie chcesz armii stracić. Albo w ataku bo hero Ci nie ubiją a surowców zawsze trochę zakosisz.
"Krytykować może jedynie ten, kto posiada serce gotowe do niesienia pomocy." William Penn

"Któż to tupta, tupiąc po moim mostku?" - "To!" S. King

Ha ha ha :D



Dajcie wasala;)

8

Saturday, 07.02.2009, 19:09

ok dzieki..o to mi chodzilo :)

9

Saturday, 07.02.2009, 19:13

w sumie to mam jeszzce jedno pytanko
czy jest szansa aby zobaczyc czym kolezka mnie atakuje ..czy tylko wyswietla mi sie ze zostane zaatakowany za jakis czas?

10

Saturday, 07.02.2009, 19:15

No jeśli jest napisane, że się zbliża to atak trwa miliardową sekundy :D po tym czasie czyli raczej go nie zobaczysz, zobaczysz tylko raport( a tak w ogóle to unikaj multipostów jest opcja edytuj)

tristan

Początkujący

Postów: 42

Skąd: Trójmiasto

  • Wyślij prywatną wiadomość

11

Saturday, 07.02.2009, 19:18

Koledze raczej chodziło o podgląd jakimi siłami zostanie zaatakowany. Jeżeli tak to nie, nie ma takiej możliwości.
Szukanie nie boli, a tutorial nie gryzie.

12

Saturday, 07.02.2009, 19:19

a faktycznie nie doczytałem
jeżeli tak to zgadzam się z tristanem nie można

13

Saturday, 07.02.2009, 22:16

czy da sie cofnac wojska ktore zostaly wyslane na grabiez???

14

Saturday, 07.02.2009, 22:25

Nie ma szans. Było na forum powtarzane wielokrotnie, a jeśli nie jesteś w stanie znaleźć odpowiedzi na swoje pytanie na forum/w tutorialu, polecam ten temat: Wszystko, co chcielibyście wiedzieć o TE, ale nie potraficie znaleźć ;).

Zamykam.
Operator serwerów T1 i T2
Zanim napiszesz wiadomość - przeczytaj FAQ Gra na 1 IP / Multikonta.
Nie przyjmuję skarg na PW! Chcesz zgłosić skargę - napisz w dziale Skargi, po zapoznaniu się z Regulamin działu SKARGI.
--------------------------------------------------------------------------------------------
Graj Muzyko!
Chuck norris said let be light and there was Hasselhoff
o_0


VeiN

Moderator

Postów: 543

Skąd: Gdańsk/Bydgoszcz

  • Wyślij prywatną wiadomość

15

Saturday, 07.02.2009, 22:26

A ja na koniec dodam, że ustawienie hero z przodu, reszta z tyłu jest głównie po to aby nie stracić armii, kosztem surowców, których nie schowałeś, ale jak spotkasz kilku fascynatów epoki kamienia to zrozumiesz ;) (np. armia 30 słoni+80dzikich). Można również taktycznie wykorzystywać do ataku aby zagrabić surkę z wiochy kolesia, która jest dobrze broniona.

/zamykam
Masz problem z lokacjami specjalnymi ?
Przejrzyj temat => Lista lokacji specjalnych