Nie jesteś zalogowany.

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

Aliar

Intermediate

Postów: 388

Skąd: Mezopotamia

  • Wyślij prywatną wiadomość

21

Sunday, 08.02.2009, 12:29

Co w tym takiego strasznego? 332 procarzy, to o wile silniejsza armia niż 50 hopków, więc było prawie pewne że wygrasz...
Po co Ci uszy?

Wystarczy klik!

22

Sunday, 08.02.2009, 12:32

miał jeszcze jedną armię 35 hopków :P a poza tym gdyby nie te szarże doznałbym większych strat :P


Allah
No gdzie on teraz jest? Gdzie?

Aliar

Intermediate

Postów: 388

Skąd: Mezopotamia

  • Wyślij prywatną wiadomość

23

Sunday, 08.02.2009, 12:34

A rzeczywiście nie zauważyłem, w takim razie GG :D
Po co Ci uszy?

Wystarczy klik!

achaja

Początkujący

Postów: 19

Skąd: Mezopotamia

  • Wyślij prywatną wiadomość

24

Thursday, 26.03.2009, 11:54

a ja mam pytanie jezeli aniolowi dochodzi bonus regenracja, demonowi atak przeciw lotniczy to co dochodzi ludziom i nieumarlym ??? jezeli wogole cos dochodzi a pozatym dlaczego przy wyborze bohatera nie ma tego napisane jak by bylo to bym wybrala innego glownego bohatera

Lomnas

Super Moderator

Postów: 960

Skąd: Kraków

  • Wyślij prywatną wiadomość

25

Thursday, 26.03.2009, 11:58

Nic im nie dochodzi bo od początku mają dwie umiejętności (człowiek szarża i bonus do ini; umarlak bonus od ataku i def).
Dawno postaci nie tworzyłem ale chyba było tam napisane co dają herosi (jak się przytrzymało kursor nad rysunkiem).
"Krytykować może jedynie ten, kto posiada serce gotowe do niesienia pomocy." William Penn

"Któż to tupta, tupiąc po moim mostku?" - "To!" S. King

Ha ha ha :D



Dajcie wasala;)

achaja

Początkujący

Postów: 19

Skąd: Mezopotamia

  • Wyślij prywatną wiadomość

26

Thursday, 26.03.2009, 12:02

tak jest:
demon atak jednostek +20
a to ze pozniej ma atak do jednostek latajacych juz nie
anioł
punkty zycia +60
o regeneracji tez ani słowa

Lomnas

Super Moderator

Postów: 960

Skąd: Kraków

  • Wyślij prywatną wiadomość

27

Thursday, 26.03.2009, 12:09

Bo to był dodatkowy bonus. Jak brałem Anioła to też o nim nie wiedziałem;)
A to wszystko jest napisane w Tutku i nic nie stało na przeszkodzie przeczytać go i ewentualnie na samym początku zresetować konto...
"Krytykować może jedynie ten, kto posiada serce gotowe do niesienia pomocy." William Penn

"Któż to tupta, tupiąc po moim mostku?" - "To!" S. King

Ha ha ha :D



Dajcie wasala;)

achaja

Początkujący

Postów: 19

Skąd: Mezopotamia

  • Wyślij prywatną wiadomość

28

Thursday, 26.03.2009, 12:12

no wlasnie a jakie dodatkowe bonusy ma nieumarly i czlowiek???

Lomnas

Super Moderator

Postów: 960

Skąd: Kraków

  • Wyślij prywatną wiadomość

29

Thursday, 26.03.2009, 12:23

Nie ma dodatkowych bonusów. Człowiek ma bonus do ini i szarżę a umarlak bonus do ataku i defa. I nic im nie dochodzi;)
"Krytykować może jedynie ten, kto posiada serce gotowe do niesienia pomocy." William Penn

"Któż to tupta, tupiąc po moim mostku?" - "To!" S. King

Ha ha ha :D



Dajcie wasala;)

achaja

Początkujący

Postów: 19

Skąd: Mezopotamia

  • Wyślij prywatną wiadomość

30

Thursday, 26.03.2009, 12:32

to sie nazywa nie sprawiedliwosc :/

Lomnas

Super Moderator

Postów: 960

Skąd: Kraków

  • Wyślij prywatną wiadomość

31

Thursday, 26.03.2009, 12:37

Jaka niesprawiedliwość? Każda rasa ma po dwa bonusy. To Anioł i Demon są poszkodowani bo nie od początku je mają;)
"Krytykować może jedynie ten, kto posiada serce gotowe do niesienia pomocy." William Penn

"Któż to tupta, tupiąc po moim mostku?" - "To!" S. King

Ha ha ha :D



Dajcie wasala;)

achaja

Początkujący

Postów: 19

Skąd: Mezopotamia

  • Wyślij prywatną wiadomość

32

Thursday, 26.03.2009, 12:43

no tak ale nieumarly ma to podzielone czlowiek znowu ma loswo jedna umiejetnosc a oni jedna a dobra a tu jeszcze dostaja nastepna po prostu niesprawiedliwosc

33

Thursday, 26.03.2009, 12:46

Trochę cierpliwości. Skroi cię kiedyś jakiś człowiek i będziesz myśleć: ten to ma dobre bonusy. A potem przyjedzie do ciebie demon, wyczyści armię i będziesz biadolić: ten to jest super. A potem...bla bla bla

Przekonasz się, że cechy są naprawdę bardzo dobrze wyważone. To się akurat twórcom gry zdecydowanie udało.

achaja

Początkujący

Postów: 19

Skąd: Mezopotamia

  • Wyślij prywatną wiadomość

34

Thursday, 26.03.2009, 12:55

bardziej mi sie rozchodzilo ze jak sie wybieralo glownego bohatera nie bylo wzmianki o takich bonusach a uwazam ze nie sa one bez znaczenia. I moga zawazyc o decyzji jaka postac wybierasz i powinno to byc napisane nie tylko w tutorialu ktorego i tak jak dopiero zaczynasz grac nie czytasz (przynajmniej nie ja) a tu taki zonk :cursing:

Lomnas

Super Moderator

Postów: 960

Skąd: Kraków

  • Wyślij prywatną wiadomość

35

Thursday, 26.03.2009, 12:59

Nic nie stało na przeszkodzie przeczytać i ewentualnie skasować postać i założyć nową...
A żadnych zmian w tej kwestii bonusów hero nie będzie bo trochę późno na to;)
"Krytykować może jedynie ten, kto posiada serce gotowe do niesienia pomocy." William Penn

"Któż to tupta, tupiąc po moim mostku?" - "To!" S. King

Ha ha ha :D



Dajcie wasala;)

achaja

Początkujący

Postów: 19

Skąd: Mezopotamia

  • Wyślij prywatną wiadomość

36

Thursday, 26.03.2009, 13:02

jak przezytalam o bonusach moja postac miala juz 11 poziom i za duzo czasu na jego zrobienie stracilam a 2 bohaterow nie chce miec wiec bede musiala zostac przy swoim nieumarlym :) :D 8)

37

Thursday, 26.03.2009, 13:14

Ale info przy wyborze hero faktycznie mogłoby być poprawione. To na pewno nie jest problem. Już nieraz różne opisy w grze były zmieniane.

Lomnas

Super Moderator

Postów: 960

Skąd: Kraków

  • Wyślij prywatną wiadomość

38

Thursday, 26.03.2009, 13:58

Info tak ale nie sami hero;)
"Krytykować może jedynie ten, kto posiada serce gotowe do niesienia pomocy." William Penn

"Któż to tupta, tupiąc po moim mostku?" - "To!" S. King

Ha ha ha :D



Dajcie wasala;)

Aliar

Intermediate

Postów: 388

Skąd: Mezopotamia

  • Wyślij prywatną wiadomość

39

Thursday, 26.03.2009, 15:07

Achaja - i tak zrobisz drugiego hero, i tak. Chyba, że armią z drugiej wioski wolisz latać bez hero.
Po co Ci uszy?

Wystarczy klik!

achaja

Początkujący

Postów: 19

Skąd: Mezopotamia

  • Wyślij prywatną wiadomość

40

Thursday, 26.03.2009, 18:42

tak wiem chodzilo mi ze tam nie latam bohaterami na lokacje i nie staram sie nimi zdobywac poziomow ^^