Nie jesteś zalogowany.

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

gawlinski1

Nierejestrowany

1

Monday, 09.02.2009, 04:37

Urlop

bardzo a właściwie mega ważne.
w opcji urlop nie ma pytania o hasło tylko jest przycisk włącz.
mam zapamiętane hasła na kompie więc głupi żart pozbawia mnie przyjemności w grze.
może też się zdążyć że będziemy gdzieś po za domem i spuścimy kompa z oczy... już tak miałem wiec wiem o tym pisze.
Proszę o wprowadzenie hasła przed uruchomieniem urlopu ^^

2

Monday, 09.02.2009, 07:48

Wprowadź hasło na kompie i Ci nikt nie wejdzie usuń zapamiętane hasła i tyle :) .

Lomnas

Super Moderator

Postów: 960

Skąd: Kraków

  • Wyślij prywatną wiadomość

3

Monday, 09.02.2009, 07:51

Hasło na koncie Windowsowym wystarczy. A jak nie to na biosie załóż i nie będzie problemu...
"Krytykować może jedynie ten, kto posiada serce gotowe do niesienia pomocy." William Penn

"Któż to tupta, tupiąc po moim mostku?" - "To!" S. King

Ha ha ha :D



Dajcie wasala;)

4

Monday, 09.02.2009, 07:56

A paza tym to bardziej bym się bał że ktoś mi wioski usunie niż włączy 2 dniowy urlop :) .

Lomnas

Super Moderator

Postów: 960

Skąd: Kraków

  • Wyślij prywatną wiadomość

5

Monday, 09.02.2009, 18:31

...albo armie jak tu: [rozwiązany] Zniknęła Armia ;/
"Krytykować może jedynie ten, kto posiada serce gotowe do niesienia pomocy." William Penn

"Któż to tupta, tupiąc po moim mostku?" - "To!" S. King

Ha ha ha :D



Dajcie wasala;)

viceroy

Intermediate

Postów: 243

Skąd: Gdzieś z jakiegoś pola kapusty.

  • Wyślij prywatną wiadomość

6

Monday, 09.02.2009, 18:39

gawliński. jakieś 8 lat temu kupiłem swojego pierwszego lapka. najbardziej bałem się tego, że mój brzdąc który miał wtedy roczek, naleje mi do niego mleczka lub soczku i trzymałem go na szafie. niestety psujem okazała się moja małzonka która skasowała mi wszystko z twardziela. po tym fakcie zdecydowałem się zapisać żoncię na kurs, twardziela podzieliłem, oraz stworzyłem jej konto z dostępem do gg i IE.

od tamtej pory mam spokój. nie szukaj więc zabezpieczeń w grze. szukaj ich u siebie.
...podstawową zasadą higieny jest to, że jak się wchodzi to się puka...

sejan - człowiek, który nie urodził się w Krakowie.

gawlinski1

Nierejestrowany

7

Monday, 09.02.2009, 23:36

czy pytałem jak zabezpieczyć kompa czy o
możliwość wprowadzenie hasła do urlopu???????????????????

8

Tuesday, 10.02.2009, 00:04

Wiem, ze to nieladnie odpowiadac pytaniem na pytanie, ale tutaj odpowiedz brzmi "a po co, skoro masz zabezpieczony komputer?"
"My greatest challenge was knocking Liverpool right off their f***ing perch. And you can print that."
Sir Alexander Ferguson.

gawlinski1

Nierejestrowany

9

Tuesday, 10.02.2009, 00:08

no właśnie.
nie zawsze masz zabezpieczony nie zawsze też umiesz go zabezpieczyć. w BW jest i w innych grach też czemu i tu miał by tego nie być?
umiem zrobić hasło na bios, profil ale zawsze się może zdarzyć chciał bym tego uniknąć - proste.

10

Tuesday, 10.02.2009, 00:25

Wystarczy usunac ciastka. Jeszcze prostsze...
"My greatest challenge was knocking Liverpool right off their f***ing perch. And you can print that."
Sir Alexander Ferguson.

11

Tuesday, 10.02.2009, 00:30

Dobra, sposobów na uniknięcie włamu na konto mamy aż nadto. Temat zamykam pozostawiając tylko do odpowiedzi Adminów, czy coś takiego w ogóle planują wprowadzić :)
Operator serwerów T1 i T2
Zanim napiszesz wiadomość - przeczytaj FAQ Gra na 1 IP / Multikonta.
Nie przyjmuję skarg na PW! Chcesz zgłosić skargę - napisz w dziale Skargi, po zapoznaniu się z Regulamin działu SKARGI.
--------------------------------------------------------------------------------------------
Graj Muzyko!
Chuck norris said let be light and there was Hasselhoff
o_0


VeiN

Moderator

Postów: 543

Skąd: Gdańsk/Bydgoszcz

  • Wyślij prywatną wiadomość

12

Tuesday, 10.02.2009, 08:05

czy pytałem jak zabezpieczyć kompa czy o
możliwość wprowadzenie hasła do urlopu???????????????????
Nawet jak się podniecasz - nie używaj większej czcionki niż standardowa - ostrzeżenie słowne
Masz problem z lokacjami specjalnymi ?
Przejrzyj temat => Lista lokacji specjalnych