Nie jesteś zalogowany.

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

gawlinski1

Nierejestrowany

1

Monday, 09.02.2009, 00:12

Własne skÓrki do TE

czy jest szansa na wprowadzenie własnych skórek - grafiki zamiast klasycznej
można by dodać taką opcje w ustawieniach.
gdyby się dało ustawić żeby grafikę botowało z dysku gracza albo z innego serwera było by miło przyjemnie i twórczo...
można by się wykazać i może znalazł by się jakiś nowy talent graficzny co zrobi coś ciekawego z wyglądem klasycznym gry;)

ps. 15 forumowiczów a cisza jak makiem zasiał :rotfl:

//edit błąd ortograficzny Thorga

Ten post był edytowany 1 razy, ostatnio edytowany przez "Thorga" (09.02.2009, 14:03)


DoGi114

Początkujący

Postów: 47

Skąd: Gdynia

  • Wyślij prywatną wiadomość

2

Monday, 09.02.2009, 00:29

temat juz gdzies by walkowany poszukaj ;pp

VeiN

Moderator

Postów: 543

Skąd: Gdańsk/Bydgoszcz

  • Wyślij prywatną wiadomość

3

Monday, 09.02.2009, 02:43

Jeżeli spodziewasz się specjalnego edytora do tego celu to raczej zapomnij, ale jeżeli masz ochotę przygotować własną szatę graficzną i wiesz jak sobie z tym poradzić to działaj. Przedstaw na forum swoją "skórkę". Jeżeli będzie dobra to nie zdziwię się jeżeli twórcy sami dorzucą ją do gry jeżeli ci to oczywiście pasuje - nie dam za to ręki, najlepiej jak któryś z adminów się wypowie.

Z tym, że wszystko musiałbyś sam wykonać -nie możesz wykorzystać obrazków komercyjnych lub prac bez zgody autorów np. innych gier, filmów, zdjęć itp.
Masz problem z lokacjami specjalnymi ?
Przejrzyj temat => Lista lokacji specjalnych

gawlinski1

Nierejestrowany

4

Monday, 09.02.2009, 03:08

domyślam się. dla tego jeśli miał bym coś takiego robić przydała by mi się paczka grafiki z gry bo przy standardowym zapisie strony nie wszystko się da zgrać a nie chce mi się bawić. po drugie jak bym dostał grafikę to bym wiedział już mniej więcej jak jest cięta chyba że mówiły o całkiem nowym wyglądzie.

5

Monday, 09.02.2009, 09:26

domyślam się. dla tego jeśli miał bym coś takiego robić przydała by mi się paczka grafiki z gry bo przy standardowym zapisie strony nie wszystko się da zgrać a nie chce mi się bawić. po drugie jak bym dostał grafikę to bym wiedział już mniej więcej jak jest cięta chyba że mówiły o całkiem nowym wyglądzie.


Jak ci się nie chce bawić ze sciąganiem tych wszystkich plików graficznych, to powodzenia przy ich tworzeniu ;-)

Jeśli masz pomysł, możesz przygotować wstępny projekt i wysłać do Sushiego i Konrada.
Jeśli będzie fajny - masz szansę na współpracę ;)
Ex-Team. Aktualny operator: Kruczoczarny

gawlinski1

Nierejestrowany

6

Monday, 09.02.2009, 23:33

miło by było jakbym:
dostał układ strony np. głównej z podziałem jaki element gdzie + grafikę w paczce albo link do pobrania grafiki.
strona ma już z góry ustalone gdzie co ma być więc chciał bym wiedzieć gdzie jest tło a gdzie są element....itd.

7

Monday, 27.07.2009, 20:35

Ze skórkami to za dużo roboty ,a po co w ogóle komuś takie pierdoły moim zdaniem dobrze jest jak jest.


AlienPFtF

Intermediate

Postów: 392

Skąd: Kraków

  • Wyślij prywatną wiadomość

8

Monday, 27.07.2009, 20:41

Arlo... ostatni post był tu jakieś pół roku temu... nie odkopuj starych tematów.

Lomnas

Super Moderator

Postów: 960

Skąd: Kraków

  • Wyślij prywatną wiadomość

9

Monday, 27.07.2009, 20:57

Archeologom mówimy nie;)
"Krytykować może jedynie ten, kto posiada serce gotowe do niesienia pomocy." William Penn

"Któż to tupta, tupiąc po moim mostku?" - "To!" S. King

Ha ha ha :D



Dajcie wasala;)