Nie jesteś zalogowany.

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

gawlinski1

Nierejestrowany

1

Saturday, 07.02.2009, 14:56

problem z ulubionymi lokacjami

1. rozwijam se ulubione lokacje (farmy)
2. wypieram jedna z nich..
3. przechodzi mi mapa na to miejsce - pokazuje się mapa a w rogu mam wioskę danego gracza.
4. klikam na mapie aby zobaczyć co jest obok np. w prawo, czy tez w górę....
5. mapa wraca mi znowu do mojej wioski i pokazuje lokacje o jedno przejście w lewo czy też w górę - zależny co przycisnę
-------------
wcześniej wybierałem miejsca ulubione na mapie i klikałem np. w górę i widziałem co jest koło danego gracza z ulubionych pozycji.


chyba każdy to ma:
przechodzisz na mapę danej wioski | rozwijasz ulubione lokacje | klikasz na jakąś wioskę | przechodzi tam gdzie chcesz ale jak coś klikniesz to juz ci wraca do twojej wioski i i jedno pole w bok zależy co przyciśniesz....

Lomnas

Super Moderator

Postów: 960

Skąd: Kraków

  • Wyślij prywatną wiadomość

2

Saturday, 07.02.2009, 15:13

Zgadza się ale ten problem występuje tylko jeżeli najpierw wejdziesz na mapę. Jeżeli jesteś na innym ekranie i klikniesz na ulubioną lokację to normalnie się przewija.
"Krytykować może jedynie ten, kto posiada serce gotowe do niesienia pomocy." William Penn

"Któż to tupta, tupiąc po moim mostku?" - "To!" S. King

Ha ha ha :D



Dajcie wasala;)

3

Saturday, 07.02.2009, 19:12

Może wystarczy wyjśc z mapy i właczyc ulubione lokacje od początku,ale zawsze to jakiś bug.

Konrad

Administrator

Postów: 1.259

Skąd: Dark Portal

  • Wyślij prywatną wiadomość

4

Monday, 09.02.2009, 11:43

Poprawione.
UWAGA! Opcja 'Zgłoś' NIE służy do zadawania pytań ani zgłaszania problemów z grą!
W celu jak najszybszego uzyskania odpowiedzi, należy napisać temat w odpowiednim dziale lub wysłać prywatną wiadomość.


Przed wysłaniem PW upewnij się, że piszesz do właściwej osoby:
Admin ds. technicznych - Konrad
Admin ds. koncepcyjnych - SushiMaker