Nie jesteś zalogowany.

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

Prop

Intermediate

  • "Prop" started this thread

Postów: 199

Skąd: Opole

  • Wyślij prywatną wiadomość

1

Monday, 09.02.2009, 20:17

Znikające surowce w czasie transportu do wioski obleganej

Witam,
taka sytuacja.
Wysyłam oddział z transportem surowców w drogę tam i z powrotem. W czasie, gdy armia jeszcze nie zdążyła dojść do celu dostaję info o założeniu oblężenia na wioskę docelową.
Armia dochodzi do celu, zaczyna drogę powrotną już bez surowców. Jednocześnie surowce nie pojawiły się w wiosce docelowej (tej na którą założono oblężenie).
Domyślam się, że surowce te zrabowały wojska oblężnicze, ale grzecznie spytałem oblegającego i mi odpowiedział, że niczego nie dostał.

To gdzie się podziały? Myszy zjadły?

PS.
Moje ID: 17402

2

Monday, 09.02.2009, 20:18

Może je dostaniesz po zakończeniu oblężenia.

Konrad

Administrator

Postów: 1.259

Skąd: Dark Portal

  • Wyślij prywatną wiadomość

3

Monday, 09.02.2009, 20:47

To, że na wioskę docelową założono oblężenie nie powinno wpłynąć na dostarczenie surowców. Niestety nie ma jak tego sprawdzić, ale nikt wcześniej nie zgłaszał, że nie dostarczyło mu surowców.
UWAGA! Opcja 'Zgłoś' NIE służy do zadawania pytań ani zgłaszania problemów z grą!
W celu jak najszybszego uzyskania odpowiedzi, należy napisać temat w odpowiednim dziale lub wysłać prywatną wiadomość.


Przed wysłaniem PW upewnij się, że piszesz do właściwej osoby:
Admin ds. technicznych - Konrad
Admin ds. koncepcyjnych - SushiMaker

Prop

Intermediate

  • "Prop" started this thread

Postów: 199

Skąd: Opole

  • Wyślij prywatną wiadomość

4

Monday, 09.02.2009, 21:34

Konrad,
było to ok. 3350 gliny i 650 złota.
Srał pies tą glinę, ale złoto w 3 epoce jest na wagę...złota ;)