Nie jesteś zalogowany.

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

gawlinski1

Nierejestrowany

1

Wednesday, 11.02.2009, 12:06

Zwoje

mam:
buty z 3 slotami
zwój - wymaga FEH - UR tylko dla butów
runy - FEH i UR
===================
ALE NIE MOGĘ TEGO WSADZIĆ BO NIKT TEGO NIE PRZEWIDZIAŁ.

O CO TU CHODZI?????????

PYTANIE DO ADMINISTRATORÓW:
dla czego mimo że przedmiot spełnia wymagania nie mogę go użyć na przedmiocie który ma 3 sloty..
to znaczy że mam za mocny przedmiot do zwoju?
trochę to absurdalne zwłaszcza że ZWÓJ ma wymagania 2 runa więc czemu robi się problem jak mam przedmiot który ma miejsce na te dwa runy i jeszcze parę wolnych slotów?
dla mnie to bug zwłaszcza że tak naprawdę nie wiem w czym jest problem..........

ktoś mógł by to w końcu zmienić bo chyba nie o to chodzi by pozbywać się dobrych przedmiotów bo na nich nie działają runa!

dziś wypał mi hełm z 3 slotami i mam ten sam problem
- to niczego mi się nie przyda bo mam zwoje z wymaganiem 2 runa a przedmiot ma 2+1 - porażka


2

Wednesday, 11.02.2009, 12:10

gawliński czasem jak cie czytam to nie wiem czy mam sie śmiać czy płakać
TUTORIAAAAAAAAAAALLLLLLLLLLL se poczytaj a potem bedziesz zrzedził
jak masz 3 sloty to znaczy ze to jest przeznaczone pod zwoje z 3 runami, wiec se poszukaj lub kup takich z dwoma slotami a te 3 slotowe (szczegolnie helmik) moge od ciebie kuic bo poluje na taki od 2 tyg

3

Wednesday, 11.02.2009, 12:12

Cytat

PYTANIE DO ADMINISTRATORÓW:
dla czego mimo że przedmiot spełnia wymagania nie mogę go użyć na przedmiocie który ma 3 sloty..


PRZEDMIOT NIE SPEŁNIA WYMAGAŃ SŁOWA RUNICZNEGO.
Do tego słowa runicznego jest WYMAGANY przedmiot 2-SLOTOWY.
Tak jest i tyle.

Nie rozumiem problemu. Są aukcje - kup sobie buty 2 - slotowe albo słowo runiczne dla 3 slotów.
A to co jest ci zbędne sprzedaj na aukcji i nic nie będziesz musiał marnować ani wyrzucać.


Wiesz, to jak z siusiakiem - jak jest za mały, to mimo że się zmieści, to problemem jest właśnie to, że jeszcze trochę miejsca zostaje 8)
Ex-Team. Aktualny operator: Kruczoczarny

4

Wednesday, 11.02.2009, 12:16

Wiesz, to jak z siusiakiem - jak jest za mały, to mimo że się zmieści, to problemem jest właśnie to, że jeszcze trochę miejsca zostaje 8)

To chyba nie był dobry przykład, bo w tym przypadku jak sie popiesci to i urośnie i sie zmieści. :D

Temat słów runicznych wałkowany był dziesiątki razy, pomijam ze w tutku jest jak byk,

Gawliński powiedzjeszcze gdzie ci te 3-slotowce tak leca

gawlinski1

Nierejestrowany

5

Wednesday, 11.02.2009, 12:19

gdzie tu logika?
czytałem tutka dla tego dałem to do systemu gry bo moim zdaniem powinno się to poprawić a nie rozwiązać:
jak mam za dobry przedmiot to kup se zwój lepszy albo sprzedaj swój przedmiot i kup słabszy......
to taki sposób dla mnie nie jest dobry. z reszta czemu nie można tego zmienic? to jakiś problem czy wszystkim tak odpowiada jak jest?

6

Wednesday, 11.02.2009, 12:25

Mnie odpowiada :) Nie zmarnuje się trzyslotowego przedmiotu na badziewne dwurunowe umagicznienie. ;)
_______________________________________________________________________________________________________

- Co robi typowy multikonto-player po orgazmie?
- Przełącza z redtube'a na Time Edge.
_____________________________________________________________________________________________
Nie podoba się? To nie graj!
_______________________________________________________________________________________________________

gawlinski1

Nierejestrowany

7

Wednesday, 11.02.2009, 12:32

i tak potem możesz usunąć a puki co jak wypadnie ci coś lepszego to nie możesz na tym zwojów używać

8

Wednesday, 11.02.2009, 12:32

zresztą trzy runowe słowa są silniejsze więc nie wartoby było marnowac trzyslotowego na słowo dwu runowe :D

9

Wednesday, 11.02.2009, 13:16

Problem w tym, że zwojów 3-runowych dla hełmów jest mało:
  1. Potężny Zaklinacz Głodu - (Tylko dla hełmów, UR-FEH-FEH, AAb+9)
  2. Malachitowy Rycerz Mroku - (Tylko dla hełmów, UR-UR-FEH, HPb+5 Rj+2)
  3. NIEPOKONANY KRÓL GWIAZD
    dla hełmów
    KEN+RAD+RAD
    atak jednostek +4
    inicjatywa jednostek +2
Ja na forum znalazłem tyle, ale żadnego sam nie mam. Ze starożytności jest tylko jeden jak widać. No i mój hełmik z 3 slotami czeka na łut szczęścia aż wreszcie coś trafię.

10

Wednesday, 11.02.2009, 13:19

W każdej epoce jest przynajmniej kilka zwojów dla każdego typu przedmiotów, 2 i 3 slotowych
trzeba szukać :-)
Ex-Team. Aktualny operator: Kruczoczarny

gawlinski1

Nierejestrowany

11

Wednesday, 11.02.2009, 13:33

to tak jak byś znalazł przedmiot PLECAK - ma miejsca na 7 przedmiotów
natomiast przedmiot który znalazłeś nie wsadzisz do PLECAKA bo ma wymagania 2 miejsca na przedmiot ;)
trochę dyrastyczne ale tak to wyglada ze zwojami.

rozumiem ze w przyszłości mając np. przedmiot z 4 slotami nie wsadzę 2 zwojów po 2 runa bo się nie da ?(
czemu nie? bo tak jest z góry ustalone i zawali się świat jak to się zmieni?

trochę bym się jednak zastanowił czy zmiana w zwojach by się nie przydała......

Lomnas

Super Moderator

Postów: 960

Skąd: Kraków

  • Wyślij prywatną wiadomość

12

Wednesday, 11.02.2009, 13:35

Poczytaj sobie w tutku: http://wiki.czaswojny.interia.pl/index.p…ioty#Przedmioty. Max slotów to 3...
"Krytykować może jedynie ten, kto posiada serce gotowe do niesienia pomocy." William Penn

"Któż to tupta, tupiąc po moim mostku?" - "To!" S. King

Ha ha ha :D



Dajcie wasala;)

Konrad

Administrator

Postów: 1.259

Skąd: Dark Portal

  • Wyślij prywatną wiadomość

13

Wednesday, 11.02.2009, 13:36

Nie będzie żadnej zmiany w tym temacie.
UWAGA! Opcja 'Zgłoś' NIE służy do zadawania pytań ani zgłaszania problemów z grą!
W celu jak najszybszego uzyskania odpowiedzi, należy napisać temat w odpowiednim dziale lub wysłać prywatną wiadomość.


Przed wysłaniem PW upewnij się, że piszesz do właściwej osoby:
Admin ds. technicznych - Konrad
Admin ds. koncepcyjnych - SushiMaker

14

Wednesday, 11.02.2009, 13:38

Uprzedzając pytanie - dlaczego - dodam - BO TAK :P
Ex-Team. Aktualny operator: Kruczoczarny

Podobne wątki