Nie jesteś zalogowany.

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

gawlinski1

Nierejestrowany

1

Tuesday, 10.02.2009, 02:11

Forsowny marsz - transport między wioskami

co by nie było że w nocy nie myślę 8)

kiedy przesyła się surowce między wioskami można dodać opcje forsownego marszu ale.......
kiedy zaznaczamy tą opcję ilość koni w surowcach do wzięcia się nie zmienia i transport nie ruszy jeśli nie odejmiemy tej liczby od transportu koni.
przydało by się ustawić że jeśli ktoś zaznaczy forsowny.. a potem transport surki automatycznie ilość koni do zabrania się zmniejsza.

przydatne po 100 kroć zwłaszcza kiedy chce się ewakuować wraz z surowcami a tu się okazuje że trzeba świetnie odejmować żeby zabrać wszystko ^^

VeiN

Moderator

Postów: 543

Skąd: Gdańsk/Bydgoszcz

  • Wyślij prywatną wiadomość

2

Tuesday, 10.02.2009, 08:11

Chyba pierwszy raz zgodzę się z gawlińskim, że przydałoby się to jakoś załatwić. Często transportuję konie, zeruje konta n\w wioskach i zależy mi jednocześnie na czasie. Najłatwiej chyba byłoby to wprowadzć poprzez dodatkową opcję obok koni do przesłania przy przycisku "max" wprowadzić drugi "max-FM", który pozostawiałby ilość surki na FM w wiosce a resztę pakował.
Masz problem z lokacjami specjalnymi ?
Przejrzyj temat => Lista lokacji specjalnych

3

Monday, 16.02.2009, 13:27

A ja bym miał jeszcze jedną prośbę - związaną ogólnie z forsownym marszem - żeby przy maszerujących armiach, czy to między wioskami, czy na grabież, było zaznaczone czy to marsz zwykły czy forsowny. Czasem człowiek nie pamięta albo nie jest pewny czy zaznaczył forsowny, a nie raz ta wiedza była mi potrzebna... :)
_______________________________________________________________________________________________________

- Co robi typowy multikonto-player po orgazmie?
- Przełącza z redtube'a na Time Edge.
_____________________________________________________________________________________________
Nie podoba się? To nie graj!
_______________________________________________________________________________________________________

Lomnas

Super Moderator

Postów: 960

Skąd: Kraków

  • Wyślij prywatną wiadomość

4

Monday, 16.02.2009, 13:29

No to już raczej mało potrzebne bo i tak liczy się czas przejścia a nie konna jazda wojów. Ale pierwotny pomysł dobry.
"Krytykować może jedynie ten, kto posiada serce gotowe do niesienia pomocy." William Penn

"Któż to tupta, tupiąc po moim mostku?" - "To!" S. King

Ha ha ha :D



Dajcie wasala;)

5

Monday, 16.02.2009, 13:39

To może w takim razie mógłby się jeszcze wyświetlać TEORETYCZNY (bo w wyniku akcji na miejscu może się zmienić) czas powrotu? albo przynajmniej ile na początku to trwało (w sensie czas total marszu, a nie tylko pozostały)?
_______________________________________________________________________________________________________

- Co robi typowy multikonto-player po orgazmie?
- Przełącza z redtube'a na Time Edge.
_____________________________________________________________________________________________
Nie podoba się? To nie graj!
_______________________________________________________________________________________________________

Lomnas

Super Moderator

Postów: 960

Skąd: Kraków

  • Wyślij prywatną wiadomość

6

Monday, 16.02.2009, 14:04

Czas powrotu jest zawsze taki sam jak czas dojścia niezależnie wyniku akcji...
"Krytykować może jedynie ten, kto posiada serce gotowe do niesienia pomocy." William Penn

"Któż to tupta, tupiąc po moim mostku?" - "To!" S. King

Ha ha ha :D



Dajcie wasala;)

7

Monday, 16.02.2009, 15:18

Może się mylę, ale chyba już czytałem dyskusję na ten temat, i wyszło stamtąd że jeśli atakuje konikami i prockami, a procki zginą, to koniki wrócą swoim normalnym (znacznie szybszym) tempem, bo czas jest kalkulowany po akcji... Popraw mnie jeśli nie mam racji.
_______________________________________________________________________________________________________

- Co robi typowy multikonto-player po orgazmie?
- Przełącza z redtube'a na Time Edge.
_____________________________________________________________________________________________
Nie podoba się? To nie graj!
_______________________________________________________________________________________________________

gawlinski1

Nierejestrowany

8

Monday, 16.02.2009, 19:19

1. co ma piernik do wiatraka- czy taki jest temat?
2. nie nie masz racji.

rozmowa jest na temat wysyłania miedzy wioskami.. wiec utrata wojska (po drodze) nie jest możliwa..
armia sie nie zatrzymuje wiec do puki nie wróci do wioski (jesli dasz opcje powrotu) dopiero wtedy moze byc zaatakowana - jak wróci
[b]0 zmiennych[/b]
kwestia tylko tego z nie ma informacji o czasie dojścia wojska do wioski.. tak jak przy atakach jeśli wysyłasz ja z panelu armii.

Lomnas

Super Moderator

Postów: 960

Skąd: Kraków

  • Wyślij prywatną wiadomość

9

Monday, 16.02.2009, 19:30

W czasie przejścia armii między wioskami nic się nie dzieje i armia zawsze idzie tyle samo czasu w obu kierunkach. A w przypadku grabieży jest tak samo. Niezależnie od rozegranych potyczek i ewentualnych strat jednostek najwolniejszych.
"Krytykować może jedynie ten, kto posiada serce gotowe do niesienia pomocy." William Penn

"Któż to tupta, tupiąc po moim mostku?" - "To!" S. King

Ha ha ha :D



Dajcie wasala;)