Nie jesteś zalogowany.

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

1

Monday, 16.02.2009, 12:48

grabieŻ po współrzędnych

Taki malutki problemik. Jako, że jestem wygodny a mój net chodzi wolno to korzystam z funkcji rozkazów umieszczonego pod armią stacjonującą w wiosce. Ostatnim razem wybrałem opcje grabież, "ładnie" wpisałem współrzędne farmy myląc się tylko w jednej cyferce - no i klops, armia poszła na 23 godzinną przechadzkę bez możliwości jej zawrócenia ani rozwiązania. I co z tym zrobić? Taki mały szczegół jak potwierdzenie rozkazu z wyświetlonym czasem dotarcia bardzo by się przydał. Bo automatyczne przechodzenie od współrzędnych do aktywacji wyprawy jakoś mi nie pasuje po tej wtopie. Poza tym, może by wprowadzić możliwość odwołania rozkazu dla armii? Przecież gońców ludzkość znała, od kiedy nauczyła się biegać.

Pozdrawiam Jokl

Ten post był edytowany 1 razy, ostatnio edytowany przez "Thorga" (26.02.2009, 09:55)


Lomnas

Super Moderator

Postów: 960

Skąd: Kraków

  • Wyślij prywatną wiadomość

2

Monday, 16.02.2009, 12:50

//Nie bug jeno dyskusyja. Przenoszę.
"Krytykować może jedynie ten, kto posiada serce gotowe do niesienia pomocy." William Penn

"Któż to tupta, tupiąc po moim mostku?" - "To!" S. King

Ha ha ha :D



Dajcie wasala;)

gawlinski1

Nierejestrowany

3

Monday, 16.02.2009, 12:54

ti. każdy ma z tym problem...
lepsze potwierdzenie niz anulowanie.. bo już o tym była dyskusja..
ale pomysł z potwierdzeniem wysłania - w zakładce pod armia osobiście oceniam jako dobry..
tylko ze z tego co ostatnio było poruszane administratorom nie zależy na dolnym panelu wiec pewnie zaraz będą posty w stylu:
- zmień net
- to korzystaj z mapy
- dodaj do ulubionych lokacji
- skup sie na tym co wpisujesz...
pisze by uprzedzić i zawęzić wypowiedzi do tematu;)

4

Monday, 16.02.2009, 13:05

Nad czym tu dyskutować? Nad tym, że teraz przez 20h mogę sobie popatrzeć na gre? Jak wchodzimy z panelu mapy to mamy wybór armi i odrazu wysietla się przybliżony czas dotarcia co pozwala nam odpowiednio zareagować. W/w problem myśle, że należy usunąć bo nie życze nikomu pomylić się więcej niż w jednej cyferce i zrobić sobie urlop na 48h.

Lomnas

Super Moderator

Postów: 960

Skąd: Kraków

  • Wyślij prywatną wiadomość

5

Monday, 16.02.2009, 13:10

Nad wprowadzeniem informacji o czasie dojścia w przypadku korzystania z panelu armii przy wysyłaniu jednostek na grabieże. Bo anulowania na 100% nie będzie.
"Krytykować może jedynie ten, kto posiada serce gotowe do niesienia pomocy." William Penn

"Któż to tupta, tupiąc po moim mostku?" - "To!" S. King

Ha ha ha :D



Dajcie wasala;)

6

Monday, 16.02.2009, 13:12

Zwłaszcza jak pomylisz się w pierwszej współrzędnej i zamiast np 302 wpiszesz 102... :D Tak, też byłbym wielkim zwolennikiem takiej prostej rzeczy jak potwierdzenie rozkazu, przy widocznym czasie podróży. A najlepiej możliwością anulacji, choćby przez te pierwsze pięć minut zanim armia wyruszy a tylko zbiera się do drogi...
_______________________________________________________________________________________________________

- Co robi typowy multikonto-player po orgazmie?
- Przełącza z redtube'a na Time Edge.
_____________________________________________________________________________________________
Nie podoba się? To nie graj!
_______________________________________________________________________________________________________

7

Monday, 16.02.2009, 13:31

przecież możesz mieć kilka wiosek, kilku bohaterów i kilka armii, więc mozesz w tym czasie robić coś innego
wysłanie jednej armii gdzieś nie blokuje ci całej gry :whistling:
Ex-Team. Aktualny operator: Kruczoczarny

8

Monday, 16.02.2009, 13:38

Chyba że się niedawno epokę zmieniło...
_______________________________________________________________________________________________________

- Co robi typowy multikonto-player po orgazmie?
- Przełącza z redtube'a na Time Edge.
_____________________________________________________________________________________________
Nie podoba się? To nie graj!
_______________________________________________________________________________________________________

9

Monday, 16.02.2009, 13:41

Nie mam kilku wiosek, nie mam kilku armi. I nie rozmawiamy tu o tym, że ktoś czyli ja zrobił sobie 23h urlop od gry. Tylko o wprowadzeniu opcji umożliwiającej ochronienie gracza przed nie wymuszonym błędem.

viceroy

Intermediate

Postów: 243

Skąd: Gdzieś z jakiegoś pola kapusty.

  • Wyślij prywatną wiadomość

10

Monday, 16.02.2009, 17:25

POMYSŁ z potwierdzeniem jest bardzo dobry. natomiast wycofanie armii z grabiezy nie wchodzi w rachubę.
...podstawową zasadą higieny jest to, że jak się wchodzi to się puka...

sejan - człowiek, który nie urodził się w Krakowie.