Nie jesteś zalogowany.

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

viceroy

Intermediate

  • "viceroy" started this thread

Postów: 243

Skąd: Gdzieś z jakiegoś pola kapusty.

  • Wyślij prywatną wiadomość

1

Monday, 16.02.2009, 17:35

licznik lokacji specjalnych

zastanawiam się nad mozliwością wprowadzenia ( byc moze na nowym serwerze ) licznika lokacji specjalnych wykonanych w danej epoce.

na przykład jestem w epoce 1 i klikam jaskinię lvl 1. po pewnym czasie zapominamy ile razy tam bylismy , nie damy rady zapisac wszystkich wiadomości. pewnie niejednemu z graczy takie statystyki by się przydały. naturalnie usłyszymy tu głosy ze jest to do niczego nie potrzebne ale tym się nie martwie..

proszę brac pod uwagę, że nie mysle o istniejącym a ewentualnym następnym serwie.
...podstawową zasadą higieny jest to, że jak się wchodzi to się puka...

sejan - człowiek, który nie urodził się w Krakowie.

2

Monday, 16.02.2009, 18:25

Jedno pytanie:
PO CO?
"My greatest challenge was knocking Liverpool right off their f***ing perch. And you can print that."
Sir Alexander Ferguson.

viceroy

Intermediate

  • "viceroy" started this thread

Postów: 243

Skąd: Gdzieś z jakiegoś pola kapusty.

  • Wyślij prywatną wiadomość

3

Monday, 16.02.2009, 18:28

bardzo dobre pytanie.

po to aby sie wiedziało ile razy jaka lokację się odwiedziło. takie statystyki.
...podstawową zasadą higieny jest to, że jak się wchodzi to się puka...

sejan - człowiek, który nie urodził się w Krakowie.

4

Monday, 16.02.2009, 18:46

Pomysł mi się podoba - takie staty można by umieścić w profilu graczy (coś jak ilość wypraw i ataków wygranych/przegranych w BW). Wraz z, przykładowo, ilością wykonanych ataków w danej epoce byłby to jakiś sposób na stwierdzenie jak aktywny jest dany gracz :)

Informacja często bezcenna.
Operator serwerów T1 i T2
Zanim napiszesz wiadomość - przeczytaj FAQ Gra na 1 IP / Multikonta.
Nie przyjmuję skarg na PW! Chcesz zgłosić skargę - napisz w dziale Skargi, po zapoznaniu się z Regulamin działu SKARGI.
--------------------------------------------------------------------------------------------
Graj Muzyko!
Chuck norris said let be light and there was Hasselhoff
o_0


5

Monday, 16.02.2009, 18:49

Dokładnie my w swoim profilu widzielibyśmy ile razy atakowaliśmy daną lokację i ile razy ją wygraliśmy/przegraliśmy i ataki na innych graczy, a inni gracze widzieliby w naszym profilu tylko ilośc walk przeciwko innym graczom. Jestem za.

6

Monday, 16.02.2009, 18:55

Pomysł z licznikiem jest moim zdaniem zbędny, jak bardzo chcesz możesz to sobie zapisywać kreseczkami na monitorze, ale pomysł przedmówcy popieram. Dodam do ilości walk jeszcze przynajmniej ze 3 raporty z ostatnich walk widoczne dla wszyctkich, żeby pokazać jaką ma się armię.

viceroy

Intermediate

  • "viceroy" started this thread

Postów: 243

Skąd: Gdzieś z jakiegoś pola kapusty.

  • Wyślij prywatną wiadomość

7

Monday, 16.02.2009, 19:02

Pomysł z licznikiem jest moim zdaniem zbędny, jak bardzo chcesz możesz to sobie zapisywać kreseczkami na monitorze, ale pomysł przedmówcy popieram. Dodam do ilości walk jeszcze przynajmniej ze 3 raporty z ostatnich walk widoczne dla wszyctkich, żeby pokazać jaką ma się armię.


tak. i jeszcze zeby był podany numer telefonu i adres...

chłopie ochłoń. ja zapodałem tylko propozycję licznika. czy i w jakiej formir to kiedykolwiek wejdzie to wielki znak zapytania. tu jest miejsce zeby pogadac o tym.

zaproponowałem licznik lokacji specjalnych bo czasami zastanawiam się ile juz t-rex lvl 5 wykonałem. ale oczywiscie mozna tak jak napisał kruczy dodac do profilu :

lokacje wygrane - ilosc

lokacje przegrane - ilość

grabieze wygrane - ilośc

grabieże przegrane - ilosc

oblężenie..... itd, itd
...podstawową zasadą higieny jest to, że jak się wchodzi to się puka...

sejan - człowiek, który nie urodził się w Krakowie.

gawlinski1

Nierejestrowany

8

Monday, 16.02.2009, 19:16

1 po co? - czy to jest przydatne?
i tak juz jest ułatwiona gra.. bo wiemy czy ktos jest w grze czy nie..
po co jeszcze bardziej ułatwiać?

2. pomysł z informacja o:

lokacje wygrane | lokacje przegrane
grabieże wygrane | grabieże przegrane
oblężenie wygrane | oblężenia przegrane

mi się podoba aczkolwiek "prawie jak BW" :rotfl: albo mam złe skojarzenia 8)

viceroy

Intermediate

  • "viceroy" started this thread

Postów: 243

Skąd: Gdzieś z jakiegoś pola kapusty.

  • Wyślij prywatną wiadomość

9

Monday, 16.02.2009, 19:19

gawliński masz dobre skojarzenia. pisząc ten temat chciałem uniknąć porównywania do bw i myślałem raczej o liczniku samych lokacji. ale pomysł kruczego na bazie BW mimo wszystko mi sie spodobał.

co do licznika lokacji . przydał by się bo czasami zastanawiam się ileż to ja juz lokacji wykonałem.....
...podstawową zasadą higieny jest to, że jak się wchodzi to się puka...

sejan - człowiek, który nie urodził się w Krakowie.

gawlinski1

Nierejestrowany

10

Monday, 16.02.2009, 19:25

jest kilkadziesiąt lokacji do każdego statystyki? :D
twój pomysł to raczej obłęd. popieram kruczego jeśli już coś ma podobnego powstać to właśnie to... mimo BW
oryginalność twojego pomysł jest wręcz nie wykonalna.......

viceroy

Intermediate

  • "viceroy" started this thread

Postów: 243

Skąd: Gdzieś z jakiegoś pola kapusty.

  • Wyślij prywatną wiadomość

11

Monday, 16.02.2009, 19:39

czy jest niewykonalna?

nie ma rzeczy niemozliwych. Jesli załozymy, ze licznik bedzie obejmował tylko lokacje w epoce w której znajduje sie dany gracz, oraz lokacje beda obejmowały tylko i wyłacznie zaliczenie bossa to w epoce 3 jest ich tylko 10. więc nie jest kilkadziesiat a juz tylko 10.

to uproszczenie licznika ale od czegoś trzeba zaczać
...podstawową zasadą higieny jest to, że jak się wchodzi to się puka...

sejan - człowiek, który nie urodził się w Krakowie.

gawlinski1

Nierejestrowany

12

Monday, 16.02.2009, 19:54

a co będąc w 3 nie możesz atakować lokacji z 1 i 2.
po co ci takie statystyki tylko dla kolacji z twojej epoki?

13

Monday, 16.02.2009, 19:55

No to też viceroy mówił, że to tylko uproszczenie, jeśli przejdzie to będzie się rozwijac.

gawlinski1

Nierejestrowany

14

Monday, 16.02.2009, 20:01

beznadzieja...
jakie to ma w ogóle zastosowanie?
żeby wiedzieć gdzie się było ile razy..? i.... jak już będziesz wiedział co to zmieni?

15

Monday, 16.02.2009, 20:05

Jak mi dropnie biżu do będę wiedział za którym razem :D:D:D:D:D
A tak serio to dla własnej satysfakcji, że się 100 t-rex 5 zwycięsko zrobiło i odnośnie tych w profilu co inni gracze widzą to widzieliby prawdziwą siłę, a nie rankingową.

gawlinski1

Nierejestrowany

16

Monday, 16.02.2009, 20:17

a jak przejdziesz do nowej epoki to ci sie wyzeruje - świetnie
była mowa tylko o liczbie ataków na lokacje wiec dropów już nie sprawdzisz..

17

Monday, 16.02.2009, 20:19

Dropu biżu sie nie zapomina:D:D:D:D:D.
Tak dokładnie dropu się nie sprawdzi, ale zawsze mozna wiadomości zapisac te ze szczególnym dropem.

18

Monday, 16.02.2009, 20:24

Pomysł moim zdaniem przydatny. Po co? Można np zrobić statystyki jakie się ma szczęście i do czego w danej lokacji a również ile razy się tam bywało ;]


Allah
No gdzie on teraz jest? Gdzie?

19

Monday, 16.02.2009, 20:49

Jak komus sie nudzi i sie bawi w jakies statystyki, to ilosc tych wypraw jest pierwsza rzecza, jaka notuje.
Moim zdaniem niepotrzebne. Nadal nie uslyszalem zadnego sensownego argumentu "za" poza tym, ze komus rzekomo moze sie do czegos przydac.
A jak jeszcze do tego dodamy walki, oblezenia itp, to juz zupelny balagan powstanie. A jesli ja nie chce, zeby potencjalny wrog za duzo o mnie wiedzial? Moze jeszcze mu powiemy jaka armia sie bronilem/atakowalem? Bo wnioskow z takich raportow moznaby wyciagnac wiele. W BW moze sie i sprawdza, ale tam jest ograniczona ilosc atakow, no i sama walka to zupelnie inna bajka i nie ma co tych rzeczy porownywac.
"My greatest challenge was knocking Liverpool right off their f***ing perch. And you can print that."
Sir Alexander Ferguson.

viceroy

Intermediate

  • "viceroy" started this thread

Postów: 243

Skąd: Gdzieś z jakiegoś pola kapusty.

  • Wyślij prywatną wiadomość

20

Monday, 16.02.2009, 20:55

baldr

moja propozycja była taka, zeby informacja była tylko dla danego konta. mnie tez nie interesuje aby ktoś czerpał z tego informacje. po prostu wielu z nas chciałoby miec takie statystyki. ty nie musisz i moze ci się to nie podobac. przecież ja ci tu nie kazę kupować obligacji.
...podstawową zasadą higieny jest to, że jak się wchodzi to się puka...

sejan - człowiek, który nie urodził się w Krakowie.

Podobne wątki