Nie jesteś zalogowany.

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

cerberis

Intermediate

Postów: 206

Skąd: z innego swiata

  • Wyślij prywatną wiadomość

241

Monday, 16.02.2009, 20:36

Forsowny zaciag jednostek?!

Moze cos takiego wprowadzic? Mam spora armie liczaca setki sztuk miecha. Mam do przesytu surki, ale jak przetrzebi mi armie, to musze ja odbudowywac przez 2-3 dni, bo w miedzy czasie tez walk nieunikam i to przy zalozeniu, ze co kilka godzin zakolejkuje wojo. Moze wprowadzic forsowny trening pochlaniajacy 150% normalnej ceny czy tez nawet 200% kosztu zaciagu, a przyspieszajacy 1,5 do 2 razy predkosc "produkcji". Taki oboz kondycyjny dla woja :D

Bez opcji premium, ktora juz wprowadzila jedno przyspieszenie niewyobrazalbym sobie wystawienie 500 jednostek, a armie sa juz nawet o liczebnosci znacznie ja przekraczajaca...
UWAGA UWAGA.
BUGUSING NIEJEST KARALNY. MOZNA DOWOLNIE WYKOZYSTYWAC BLEDY W GRZE I NIEZOSTAC UKARANYM!!!!

JEZELI WYKRYJESZ JAKIS BUG DAJACY TOBIE PRZEWAGE NAD INNYMI GRACZAMI W GRZE NIEZGLASZAJ TEGO NIKOMU.
PODZIEL SIE RADOSNA NOWINA Z KOLEGAMI I CZERPCIE KOZYSCI Z TEGO TYTULU.
NAWET JAK WYJDZIE NA JAW, ZE KOZYSTACIE Z BUGA, TO NIC WAM NIEZROBIA!!!!!
BEDZIECIE BEZKARNI!!!!

242

Monday, 16.02.2009, 20:46

popieram ja w staro procków musze godzinami odnawiac do co dopiero w średniowieczu lub kolonizacji pomysł mi sie podoba

viceroy

Intermediate

Postów: 243

Skąd: Gdzieś z jakiegoś pola kapusty.

  • Wyślij prywatną wiadomość

243

Monday, 16.02.2009, 20:49

pomysł cerberisa godny uwagi. podstawa to to aby był dostępny równiez dla graczy bez premium. co do kosztów to proponowałbym 2x wiecej niz normalnie. czasami zdarza mi się ze potrzebuję armii na gwałt a czasami zdarza się ze ze potrzebuję ale surówki nie mam:P
...podstawową zasadą higieny jest to, że jak się wchodzi to się puka...

sejan - człowiek, który nie urodził się w Krakowie.

244

Monday, 16.02.2009, 20:59

I moze jeszcze forsowne budowle? Z mojej strony stanowcze NIE! Straciles wojo? Martw sie!
Nietrudno sie domyslec, ze jestes w sredniowieczu i masz w okolicy sporo starozytnych warzywek, skad ciagniesz drewno na chlopow, ktorych straciles w jakiejs tam potyczce. Mam racje?
Tylko, ze tu sie liczy dobro ogolu graczy a nie twoje osobiste. Juz teraz ci moge powiedziec, ze jak przejdziesz do e4, to twoja armia bedzie liczyla max 50 jednostek. I wtedy bedziesz postulowal mozliwosc ataku graczy nieaktywnych x czasu z dropem w postaci zelaza, bo bedzie tegoz ci brakowalo?
"My greatest challenge was knocking Liverpool right off their f***ing perch. And you can print that."
Sir Alexander Ferguson.

cerberis

Intermediate

Postów: 206

Skąd: z innego swiata

  • Wyślij prywatną wiadomość

245

Monday, 16.02.2009, 21:56

Baldr, tutaj przedstawiamy pomysly i oczywiscie niektorym moze sie niepodobac. Po to piszemy tutaj, aby to przedyskutowac. Twoje podejscie jest troszke przesadzone. Odwiedze cie zatem zaniedlugo w ramach kary, bo i sasiad jestes i niewychowany ;P

Nieodwiedzam warzywek, bo i po co mi kolejne miliony drewna?? Poszukuje expa jedynie, a to kosztuje jednostki. Zatem przedstawiam moj pomysl na forum ogolnym do dyskusji. Sadze, ze podobne rozwiazanie sprawdziloby sie w sredniowieczu jak i staro. Co do 4 epoki, to trudno powiedziec, pewnie jakies wieksze armie beda tam powstawaly po kilku miechach grania dopiero. Ja tam pewno przejde majac po 30lv wszystkich bohatyrow ;D. A i ambicja do 25lv palacu troche mnie sklania..Chociaz na 24lv juz trza czekac miecha calego hehe

Aha, bym zapomnial. Nadal z wytesknieniem czekam na suwaka w zbrojowni ;)
UWAGA UWAGA.
BUGUSING NIEJEST KARALNY. MOZNA DOWOLNIE WYKOZYSTYWAC BLEDY W GRZE I NIEZOSTAC UKARANYM!!!!

JEZELI WYKRYJESZ JAKIS BUG DAJACY TOBIE PRZEWAGE NAD INNYMI GRACZAMI W GRZE NIEZGLASZAJ TEGO NIKOMU.
PODZIEL SIE RADOSNA NOWINA Z KOLEGAMI I CZERPCIE KOZYSCI Z TEGO TYTULU.
NAWET JAK WYJDZIE NA JAW, ZE KOZYSTACIE Z BUGA, TO NIC WAM NIEZROBIA!!!!!
BEDZIECIE BEZKARNI!!!!

Ten post był edytowany 1 razy, ostatnio edytowany przez "cerberis" (16.02.2009, 22:02)


246

Tuesday, 17.02.2009, 09:02

Mi najbardziej marzy się opcja "forsowne myślenie" u graczy :P
Ex-Team. Aktualny operator: Kruczoczarny

Aliar

Intermediate

Postów: 388

Skąd: Mezopotamia

  • Wyślij prywatną wiadomość

247

Tuesday, 17.02.2009, 09:13

A takie pytanie z innej beczki. Będą kiedyś wprowadzone sufixy, lub prefixy dobry,doskonały?
Po co Ci uszy?

Wystarczy klik!

VeiN

Moderator

Postów: 543

Skąd: Gdańsk/Bydgoszcz

  • Wyślij prywatną wiadomość

248

Tuesday, 17.02.2009, 12:37

dobry, doskonały itp. na pewno się nie pojawią. A jeżeli chodzi o resztę to niestety nie wiem ;)
Masz problem z lokacjami specjalnymi ?
Przejrzyj temat => Lista lokacji specjalnych

249

Tuesday, 17.02.2009, 15:56

;D

pojawił się suwak przy runach :) może i złom się da ?! :thumbsup:

no i przewijarka run znikła ...... bug jakiś ?? a może na zachętę dali , albo próbę ?! szkoda chociaż nie tak wielka ..... gorzej by było przy złomie , gdyby była i zniknęła :P

Ten post był edytowany 1 razy, ostatnio edytowany przez "qrde" (17.02.2009, 16:10)


250

Tuesday, 17.02.2009, 18:51

Cerberis, tez wlasnie dyskutuje :P
Po co ci drewno? An wlasnie na kolejne zastepy piechurow ;)
Exp kosztuje, i owszem. Chodzi o to, zeby nie byl zbyt tani. Wszyscy wemy, ze pod wzgledem surowek jednostki sa tanie jak barszcz (nawet jesliby podwoic ich kozst), wiec trzeba placic w innej walucie. To po prostu konsekwencja duzych strat.
Postaw sie w sytuacji tego, kto ci (albo komukolwiek innemu) ta armie obrocil w perzyne. Moze chcialby wykorzystac swoje zwycestwo i zlozyc ci rewizyte pozbawiajac cie niedobitkow?
P. S. Co do planow przejscia do e4, to widze, ze ambitne plany ma kolega. 30 poziom wszystkich herosow... fiu fiu... Podpowiem ci, ze najlepszy niepierwszy bohater na tym serwerze ma dopiero 23 poziom a o awansie na lvl24 nawet nie mysli, bo pozeka jeszcze z tydzien...
Poza tym czeka sie z utesknieniem a nie z wytesnieniem :P :P :P
"My greatest challenge was knocking Liverpool right off their f***ing perch. And you can print that."
Sir Alexander Ferguson.

Aliar

Intermediate

Postów: 388

Skąd: Mezopotamia

  • Wyślij prywatną wiadomość

251

Tuesday, 17.02.2009, 19:05

RE: ;D

pojawił się suwak przy runach :) może i złom się da ?! :thumbsup:

no i przewijarka run znikła ...... bug jakiś ?? a może na zachętę dali , albo próbę ?! szkoda chociaż nie tak wielka ..... gorzej by było przy złomie , gdyby była i zniknęła :P
Jak mógł być suwak przy runach skoro jest ich zawsze tyle samo?

P.
S. Co do planow przejscia do e4, to widze, ze ambitne plany ma kolega.
30 poziom wszystkich herosow... fiu fiu... Podpowiem ci, ze najlepszy
niepierwszy bohater na tym serwerze ma dopiero 23 poziom a o awansie na
lvl24 nawet nie mysli, bo pozeka jeszcze z tydzien...
Poza tym czeka sie z utesknieniem a nie z wytesnieniem :P :P :P
Eee.... co? oO Choćby przywódca najlepsiejszego klanu... 33lvl....
Po co Ci uszy?

Wystarczy klik!

Wupas

Zbanowany

  • "Wupas" został zablokowany

Postów: 65

Skąd: Karlino

  • Wyślij prywatną wiadomość

252

Tuesday, 17.02.2009, 19:06

No to przynajmiej by dali ograniczenie np. 50 jednostek ;) by się robiły 1 raz w 1 dzień np. na noc):
Bo to masakra,naprawdę to przegięcie.Umiliło by to życie ;)
Troche pomiesszałem :(
Chodzi o to że w dzień normalnie robisz a potem na noc albo kiedyś sobie bierzesz żeby się robiły albo przynajmiej skrucić trochę czas ich robienia.

Ten post był edytowany 1 razy, ostatnio edytowany przez "Wupas" (17.02.2009, 19:20)


253

Wednesday, 18.02.2009, 11:27

uważam ze w starożytności za drogi w utrzymaniu jest miecznik - przydało by się o 2 zmniejszyć koszt utrzymania
oraz brak jest ulepszeń do ataku dla rydwanów i nomady.. a jak nie ulepszenia to przynajmniej zmniejszyć koszt utrzymania nomady w koniach chociaż o 2;)
nie ma balansu między wioskami ustawionymi na produkcje drewna (procarz i hoplici) a wioskami ustawionymi na produkcja brązu (procarze + legioniści/ ewentualnie trochę hoplitów) w starciu armi z takich wiosek wygrywa ten kto ma przewagę w produkcji drewna a powinno być na odwrót dlatego postuluje o zmniejszenie kosztu utrzymania mieczników (o zmniejszenie kosztów utrzymania legionistów nie ośmielę się prosić)

254

Wednesday, 18.02.2009, 11:33

takie zmiany wprowadza się w alfie teraz każdy kto mprzeszedł do średnio i wqyżej czułby się pokrzywdzon i wogóle to byłoby za duże ułatwinie

gawlinski1

Nierejestrowany

255

Wednesday, 18.02.2009, 12:00

czemu nikt nie bierze pod uwagę nowego serwera?
przecież takie informacje mogę poprawić grywalność na kolejnych - może zróbmy dwa działy systemu gry:
- zmiany przyszłościowe
- zmiany na obecnych serwerach

VeiN

Moderator

Postów: 543

Skąd: Gdańsk/Bydgoszcz

  • Wyślij prywatną wiadomość

256

Wednesday, 18.02.2009, 13:58

A może tego nie róbmy =.= . Po pierwsze na razie nie słyszałem aby w ogóle była myśl o otwarciu następnego serwa. Po drugie twórcy mieli wiele okazji aby przetestować i sprawdzić jednostki z ep2 i wybrali taki układ jaki widać obecnie. A pozmieniało się naprawdę sporo w Ep2 - przede wszystkim zmieniły się statystyki jednostek.
Masz problem z lokacjami specjalnymi ?
Przejrzyj temat => Lista lokacji specjalnych

257

Wednesday, 18.02.2009, 16:06

Ależ otwarcie nowego servera jest już zapowiadane! Nawet podany jest termin: kiedy ten się zapełni. ;]
_______________________________________________________________________________________________________

- Co robi typowy multikonto-player po orgazmie?
- Przełącza z redtube'a na Time Edge.
_____________________________________________________________________________________________
Nie podoba się? To nie graj!
_______________________________________________________________________________________________________

258

Wednesday, 18.02.2009, 23:06

Czyli KIEDYŚ :rotfl: , nigdzie nie pisze jaki jest limit graczy.

259

Wednesday, 18.02.2009, 23:09

NIE JEST NAPISANE !!
A Peter Wiggin sobie pewnie jaja robi :P


Allah
No gdzie on teraz jest? Gdzie?

260

Thursday, 19.02.2009, 00:32

NIE JEST NAPISANE !!
A Peter Wiggin sobie pewnie jaja robi :P
Nie robi sobie jaj. :)
_______________________________________________________________________________________________________

- Co robi typowy multikonto-player po orgazmie?
- Przełącza z redtube'a na Time Edge.
_____________________________________________________________________________________________
Nie podoba się? To nie graj!
_______________________________________________________________________________________________________