Nie jesteś zalogowany.

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

21

Tuesday, 17.02.2009, 19:56

Odpowiedź: KIEDYŚ


Widzę, że KazMax jest doskonale zorientowany w temacie :P


W pewnym MUDzie w który kiedyś grałem, Wizowie łucznictwo mieli wprowadzić "po świętach", natomiast magia była "w zaawansowanej fazie koncepcyjnej".Stan niezmienny przez ok 5 lat. :P
_______________________________________________________________________________________________________

- Co robi typowy multikonto-player po orgazmie?
- Przełącza z redtube'a na Time Edge.
_____________________________________________________________________________________________
Nie podoba się? To nie graj!
_______________________________________________________________________________________________________

22

Tuesday, 17.02.2009, 19:58

może choc przybliżony termin podacie, bo ciekawośc mnie zżera :D

VeiN

Moderator

Postów: 543

Skąd: Gdańsk/Bydgoszcz

  • Wyślij prywatną wiadomość

23

Tuesday, 17.02.2009, 23:32

W tym roku ^^ mam nadzieje, że nie skłamię ;)
Masz problem z lokacjami specjalnymi ?
Przejrzyj temat => Lista lokacji specjalnych

24

Tuesday, 17.02.2009, 23:50

aż tyle z tym roboty ?? Przerąbana praca programisty xD jeszcze tyle przed kompem siedzieć :D


Allah
No gdzie on teraz jest? Gdzie?

25

Wednesday, 18.02.2009, 23:51

NIe tyle z tym, co jest bardzo dużo pracy którą Admini mają zaplanowane :) Na wszystko przyjdzie kolej, cierpliwości.
Operator serwerów T1 i T2
Zanim napiszesz wiadomość - przeczytaj FAQ Gra na 1 IP / Multikonta.
Nie przyjmuję skarg na PW! Chcesz zgłosić skargę - napisz w dziale Skargi, po zapoznaniu się z Regulamin działu SKARGI.
--------------------------------------------------------------------------------------------
Graj Muzyko!
Chuck norris said let be light and there was Hasselhoff
o_0


Podobne wątki