You are not logged in.

Dear visitor, welcome to Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

61

Sunday, February 1st 2009, 12:03am

To była całkowicie serio propozycja :)
i mam nadzieje że będzie wprowadzone :rolleyes: najlepszy pomysł dotychczas :thumbsup:

63

Saturday, February 21st 2009, 12:27pm

mógłbys podac ilu ich może byc max

64

Sunday, February 22nd 2009, 10:16pm

riffi tam sie nie chodzi z ciezkimi ;)

a moze ich byc :
17 jagurarow
6 pum

65

Saturday, March 21st 2009, 8:47pm

A co mi tam, sie pochwale, zwlaszcza, ze temat dawno nieodswiezany :P
http://t1.czaswojny.interia.pl/showmsg.p…&key=9f6dd073ad
Dodam, ze w skladzie 5 husarow + 5 janczarow efekt byl podobny... :(
"My greatest challenge was knocking Liverpool right off their f***ing perch. And you can print that."
Sir Alexander Ferguson.

ptz

Trainee

• Send private message

66

Saturday, March 21st 2009, 9:46pm

Próbowałem sporo z aniołem, straty małe, hiro nigdy nie padł, ale nie daję rady ubić tych latających śmierdzieli ;/

67

Saturday, March 21st 2009, 9:51pm

Ba, wlasnie o to chodzi! Tez moglbym tam isc z 10 husarami i tez bym przezyl z przyslowiowym palcem w rownie przyslowiowej czesci ciala. Tylko, ze ja chce zaliczyc ta lokacje a sam hero raczej nie zdazy ubic wszystkich. No coz... na razie zwalam to na karb pecha (maxsamurajow do tego sami gwardzisci i dosc silny szef) i sprobuje jutro. Sklad wydaje sie byc odpowiedni: pancerz obu jednostek sredni vs atak rozrywajacy i przebijajacy atak vs lekka zbroja. No a przeciez jakos to sie musi dac zrobic!
"My greatest challenge was knocking Liverpool right off their f***ing perch. And you can print that."
Sir Alexander Ferguson.

68

Sunday, March 22nd 2009, 10:42am

Baldr przybliżyłbyś ilu może byc mobów

ptz

Trainee

• Send private message

69

Sunday, March 22nd 2009, 12:04pm

Yakuzów może być minimalnie 7. I właśnie to jest największy problem - trzeba trafić na tych 7 najsłabszych yakuzów i dla hero muszą wszystkie ataki w nich pójść , to MOŻE padną.

70

Sunday, March 22nd 2009, 4:05pm

o nie zauważyłem że yakuza lata
PTZ mi chodzi o coś takiego
yakuza 7-x
samuraj od y-z

ptz

Trainee

• Send private message

71

Sunday, March 22nd 2009, 5:21pm

samuraj 4-8
yakuza 7-11

72

Sunday, March 22nd 2009, 5:25pm

No wlasnie, dlatego wzialem muszkieterow liczac na to, ze beda w nich naparzac. Jajcarze maja ciezki atak, wiec sa razcej mniej przydatni. Jedyna mozliwoscia jest szybie ubicie cesarza, wtey reszta bedzie sie stopniowo wykruszac.
Sir Alexander Ferguson.

74

Sunday, March 22nd 2009, 8:03pm

no ptz prawie by ci sieudalo
a jadeitowy i fenri to najgorsi bossowie.

go juz mam za soba ale na fenrim juz lacznie ( 3 razy padlem ) jest -6k ekspa za jakies 2-4 dni proboje znowu fenriego.

75

Friday, April 3rd 2009, 10:30am

no to rozkrecmy troche dyskusje na temat lokacji w IV epoce.

czy ktos juz moze probowal robic fenriego?

mi dzisiaj taki ladny bonusik wypadl na molochu ;)
http://t1.czaswojny.interia.pl/showmsg.p…&key=c5699a0dee

76

Friday, April 3rd 2009, 10:50am

To ja podejmę dyskusję o lokacjach w 4 erze. [ciach] je z góry na dół i zacząłem chodzić na jaskinie 3. Przynajmniej tam jest exp i drop czasem się trafi.

http://t1.czaswojny.interia.pl/showmsg.p…&key=e5ab8f4b4e

Lokacje w 4 erze są tak beznadziejne że szkoda gadać. Zdobyć 100 expa graniczy z cudem, dropu żadnego praktycznie nie ma, choć jak widać szczęśliwcy się trafiają :)). Wpada trochę run ale i tak nie ma co z nimi robić bo na aukcji nie ma nic ciekawego do kupienia. Jednym słowem dno i metr mułu z lokacjami w 4 erze. Jedynie mały plus należy się za bossów bo naprawdę stanowią wyzwanie żeby ich zaliczyć, szczególnie na niższym levelu herosa.

This post has been edited 1 times, last edit by "VeiN" (Apr 3rd 2009, 11:54am)

77

Friday, April 3rd 2009, 12:41pm

http://t1.czaswojny.interia.pl/showmsg.p…&key=61fb71039b

samo pokonanie obstawy to nic wielkiego - nawet średniej ;) ale jak ktoś mi powie jak fenriego ubic...

78

Friday, April 3rd 2009, 12:45pm

no ogolnie jest problem z tym ze dalsze lvl lokacji nie pociagaja za soba wiekszego ekspa.

nadal jaskinia 3 lvl i t-rex to najlepiej dajce doswiadczenie lokacje.

chyba ze przeoczylem jakis poziom jakies lokacji?

EDIT: no tak Palagrin ty masz demona wiec duzy bonus do att, ja z czlowiekim jak nie siada szarza to mam problem z ubiciem obstawy.

Aliar

Intermediate

• Send private message

79

Friday, April 3rd 2009, 4:19pm

Osiągnijcie najpierw te maksymalne 40lvl i potem wybierajcie się na najlepszych bossów.
Po co Ci uszy?

Wystarczy klik!

80

Friday, April 3rd 2009, 6:06pm

to zrób lepszą lokację do expienia niż T-rex 4 poziom ;)