Nie jesteś zalogowany.

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

Wupas

Zbanowany

  • "Wupas" został zablokowany

Postów: 65

Skąd: Karlino

  • Wyślij prywatną wiadomość

281

Saturday, 21.02.2009, 09:32

Myhm jasne niekażdy ma premium :evil:

282

Saturday, 21.02.2009, 22:18

Przegladanei aukcji

Nie wiem czy juz ktos o tym pisal, ale czy byloby problemem wrzucic na dol strony gdzie przegladamy aukcje licznika takiego samego jak jest u gory

Pierwsza Poprzednia 1-2-3-4-5-6 Ostatnia

przegladam aukcje przewijam w dol, dochodze do konca i musze zasowac do gory, drazni ale da sie z tym zyc.

Jakby to nie stanowilo problemu, prosilbym o wprowadzenie tej malej kosmetycznej zmiany :)

Viktor

283

Sunday, 22.02.2009, 10:22

Popieram, bo to denerwujące kręcić tak rolką.

Habogan

Intermediate

Postów: 232

Skąd: Z Bamako

  • Wyślij prywatną wiadomość

284

Sunday, 22.02.2009, 11:06

Szczegolnie jak rolka nawala tak jak u mnie.
A teraz do rzeczy. Bardzo denerwuje mnie i pewnie wielu innych graczy że każdą wioskę można farmić 2 razy dziennie. Pomysł jest taki:
Jeżeli gracz nie jest aktywny dwa tygodnie wyłącza się blokada 2 atakow. A gdy się pojawi to się włącza. Jest tyle opuszczonych wiosek, a nie da się wykorzystać ich potencjału bo mają równe prawa z aktywnymi graczami.
Podzielę się z wami najbardziej pożądaną prawdą, do której poznania świat dąży od milionów lat... 76 % populacji ma brzydki nos!

285

Sunday, 22.02.2009, 11:35

Moznaby obok przedmiotu w przegladzie aukcji od razu napisac jaki to przedmiot/zwoj/runa. Dotyczy zwlaszcza zwojow, bo wszystie maja ta sama ikone. Jak sie wyfiltruje pokazywanie tylko zwojow, widzi sie 20 jednakowych obrazkow a jako, ze wszystkie na jednej stronie sie nie mieszcza, trzeba scrollowac i wtedy juz zupelnie nie wiadomo, ktory zwoj sie juz przegladalo, a ktorego jeszcze nie. Poza tym jesli szukam jakiegos konkretnego itemu, dobrze by bylo, gdybym mog na pierwszy rzut oka stwierdzic, czy jest na dostepny na aukcji czy nie. Teraz musze najezdzac mysza na kazdy przedmiot, zeby sie przekonac, czy to wlasnie tego szukam.
"My greatest challenge was knocking Liverpool right off their f***ing perch. And you can print that."
Sir Alexander Ferguson.

Lomnas

Super Moderator

Postów: 960

Skąd: Kraków

  • Wyślij prywatną wiadomość

286

Sunday, 22.02.2009, 12:06


A teraz do rzeczy. Bardzo denerwuje mnie i pewnie wielu innych graczy że każdą wioskę można farmić 2 razy dziennie. Pomysł jest taki:
Jeżeli gracz nie jest aktywny dwa tygodnie wyłącza się blokada 2 atakow. A gdy się pojawi to się włącza. Jest tyle opuszczonych wiosek, a nie da się wykorzystać ich potencjału bo mają równe prawa z aktywnymi graczami.

Jest ich tyle, że bez problemu wyżywią wszystkich. Takie kombinowanie jest zdecydowanie niepotrzebne...
"Krytykować może jedynie ten, kto posiada serce gotowe do niesienia pomocy." William Penn

"Któż to tupta, tupiąc po moim mostku?" - "To!" S. King

Ha ha ha :D



Dajcie wasala;)

287

Sunday, 22.02.2009, 13:21



A teraz do rzeczy. Bardzo denerwuje mnie i pewnie wielu innych graczy że każdą wioskę można farmić 2 razy dziennie. Pomysł jest taki:
Jeżeli gracz nie jest aktywny dwa tygodnie wyłącza się blokada 2 atakow. A gdy się pojawi to się włącza. Jest tyle opuszczonych wiosek, a nie da się wykorzystać ich potencjału bo mają równe prawa z aktywnymi graczami.

Jest ich tyle, że bez problemu wyżywią wszystkich. Takie kombinowanie jest zdecydowanie niepotrzebne...
a ja bym wszystkich awansował do średniowiecza lub starożytności ;] i każdemu wioskę na 4lvl i kopalnie na maxa ;]
Kto jest za ^_^?


Allah
No gdzie on teraz jest? Gdzie?

Habogan

Intermediate

Postów: 232

Skąd: Z Bamako

  • Wyślij prywatną wiadomość

288

Sunday, 22.02.2009, 14:28

Nie róbcie ze mnie głupka. Chodzi tylko o wyłączenie ograniczenia ataków u nieaktywnych graczy.
Podzielę się z wami najbardziej pożądaną prawdą, do której poznania świat dąży od milionów lat... 76 % populacji ma brzydki nos!

VeiN

Moderator

Postów: 543

Skąd: Gdańsk/Bydgoszcz

  • Wyślij prywatną wiadomość

289

Sunday, 22.02.2009, 14:53

Nie róbcie ze mnie głupka. Chodzi tylko o wyłączenie ograniczenia ataków u nieaktywnych graczy.
Pablo chciał ci żartobliwie przekazać , że NIE będzie takiej zmiany ponieważ za mocno ułatwia grę.
Masz problem z lokacjami specjalnymi ?
Przejrzyj temat => Lista lokacji specjalnych

290

Sunday, 22.02.2009, 15:00




Nie róbcie ze mnie głupka. Chodzi tylko o wyłączenie ograniczenia ataków u nieaktywnych graczy.
Pablo chciał ci żartobliwie przekazać , że NIE będzie takiej zmiany ponieważ za mocno ułatwia grę.

No i jeszcze (ale na serio) nie było by głupim pomysłem żeby wokoło mnie dać te wiochy ze średniowiecza;]
będą miał co farmić i jeszcze takie zabezpieczenie żeby nikt ich nie farmił oprócz mnie ;]]]
kurde pomysł mi z głowy wyeciał ;/


Allah
No gdzie on teraz jest? Gdzie?

291

Monday, 23.02.2009, 14:12

Moznaby obok przedmiotu w przegladzie aukcji od razu napisac jaki to przedmiot/zwoj/runa. Dotyczy zwlaszcza zwojow, bo wszystie maja ta sama ikone. Jak sie wyfiltruje pokazywanie tylko zwojow, widzi sie 20 jednakowych obrazkow a jako, ze wszystkie na jednej stronie sie nie mieszcza, trzeba scrollowac i wtedy juz zupelnie nie wiadomo, ktory zwoj sie juz przegladalo, a ktorego jeszcze nie.
Patrz na godzinę zakończenia aukcji i wtedy będziesz już wiedział, który scroll przeglądałeś.
Nie da się niczego zyskać nieuczciwością. Wynika to z pewnego prawa równowagi. Zaciągamy wysoko oprocentowany kredyt jedynie, który przyjdzie nam spłacać cierpieniem. Nie dziw się więc gdy masz pecha lub gdy nie układa ci się w życiu, bo spłacasz tylko swoje długi.

292

Tuesday, 24.02.2009, 06:24

Tak tez robie :P Dla pewnosci zaznaczam tez fragment tekstu. Tym niemniej jednak jest to niepraktyczne. Chcialbym tylko zerknac i juz wiedziec, czy to, czego szukam jest na sprzedaz.
"My greatest challenge was knocking Liverpool right off their f***ing perch. And you can print that."
Sir Alexander Ferguson.

293

Wednesday, 25.02.2009, 01:48

Nie wiem czy ktoś już o tym pisal, ale fajnie by było jak członkowie klanu mogli by wymieniać się surówką lub mieć coś w rodzaju zbrojowni klanowej ;) Można by było do niej wrzucać i dzielić się rzeczami, które np. akurat nam są zbędne a może przydały by się innym członką klanu. Co o tym sądzicie??

edit: Sorry ten pomysł chyba już był, przed chwilką zajrzałem do działy rzeczy które nie zostana wprowadzone :P sorki ;)

gawlinski1

Nierejestrowany

294

Wednesday, 25.02.2009, 11:42

temat już był. nie będzie takiej opcji.. "bo to push" :rotfl:

cerberis

Intermediate

Postów: 206

Skąd: z innego swiata

  • Wyślij prywatną wiadomość

295

Friday, 27.02.2009, 19:18

Moze wprowadzic kolory rozne dla zwoi? Podzielic tematycznie chociazby zbroje oraz bizuteria. Bo mnie krew zalewa jak mam najezdzac kursorem na kazdy zwoj szukajac dla butow np. czegos, a wiekszosc i tak zwoi jest do bizu (znaczy makulatura bezwartosciowa).

A tak btw. ciesza mnie wprowadzane zmiany, ale... kiedy bedzie suwak w zbrojowni? ;D
UWAGA UWAGA.
BUGUSING NIEJEST KARALNY. MOZNA DOWOLNIE WYKOZYSTYWAC BLEDY W GRZE I NIEZOSTAC UKARANYM!!!!

JEZELI WYKRYJESZ JAKIS BUG DAJACY TOBIE PRZEWAGE NAD INNYMI GRACZAMI W GRZE NIEZGLASZAJ TEGO NIKOMU.
PODZIEL SIE RADOSNA NOWINA Z KOLEGAMI I CZERPCIE KOZYSCI Z TEGO TYTULU.
NAWET JAK WYJDZIE NA JAW, ZE KOZYSTACIE Z BUGA, TO NIC WAM NIEZROBIA!!!!!
BEDZIECIE BEZKARNI!!!!

296

Friday, 27.02.2009, 19:21

Kolory do zwoi ciekawe. Bardzo przydatne moim zdaniem nie trzeba bedzie machac tym kursorem, a i myślę, że kolory łatwiej będzie wprowadzic niż inne kształty zwoi.

ptz

Trainee

Postów: 91

Skąd: Białystok

  • Wyślij prywatną wiadomość

297

Saturday, 28.02.2009, 00:06

zbieramy podpisy roszczących o pasek w zbrojowni!

1. ptz

298

Saturday, 28.02.2009, 00:16

Podpisy nic nie dadzą - pasek zostanie zrobiony gdy tylko będzie na to czas :)
Operator serwerów T1 i T2
Zanim napiszesz wiadomość - przeczytaj FAQ Gra na 1 IP / Multikonta.
Nie przyjmuję skarg na PW! Chcesz zgłosić skargę - napisz w dziale Skargi, po zapoznaniu się z Regulamin działu SKARGI.
--------------------------------------------------------------------------------------------
Graj Muzyko!
Chuck norris said let be light and there was Hasselhoff
o_0


ptz

Trainee

Postów: 91

Skąd: Białystok

  • Wyślij prywatną wiadomość

299

Saturday, 28.02.2009, 00:18

no to kaman, nie obijac sie ;d

cerberis

Intermediate

Postów: 206

Skąd: z innego swiata

  • Wyślij prywatną wiadomość

300

Saturday, 28.02.2009, 00:40

no nieobijac sie

2-gi glos zeby pasek zawedrowal na pierwsze miejsce zmian do wprowadzenia juz! :D
UWAGA UWAGA.
BUGUSING NIEJEST KARALNY. MOZNA DOWOLNIE WYKOZYSTYWAC BLEDY W GRZE I NIEZOSTAC UKARANYM!!!!

JEZELI WYKRYJESZ JAKIS BUG DAJACY TOBIE PRZEWAGE NAD INNYMI GRACZAMI W GRZE NIEZGLASZAJ TEGO NIKOMU.
PODZIEL SIE RADOSNA NOWINA Z KOLEGAMI I CZERPCIE KOZYSCI Z TEGO TYTULU.
NAWET JAK WYJDZIE NA JAW, ZE KOZYSTACIE Z BUGA, TO NIC WAM NIEZROBIA!!!!!
BEDZIECIE BEZKARNI!!!!