You are not logged in.

Dear visitor, welcome to Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

1

Thursday, October 30th 2008, 8:08pm

średniowiecze, koszty jednostek, technologii, budynkow

Witam, moze slabo szukalem, ale coz...
Szukam kosztow jednostek/technologii w sredniowieczu (najlepiej screeny) oraz sredniego kosztu zniesienia korupcji + kolejnej wiochy

EBO

Intermediate

• Send private message

2

Thursday, October 30th 2008, 9:35pm

1 feudalizm koszty 1750 drewna 350 zlota i 700 koni wymg budynki zamek 8 ( jak palac w II erze) klasztor 4
2 rada krolewska 1050 gliny 700 zlota i 1400 koni wymg budynki zamek 9 i klasztor 7
na kolejna wioche cechy i gildie 5250 zelastwa i gliny 10500 zlota i 17500 koni wymg budynki zamek 11 klasztor 9 i alchemik 7
to juz bylo w jednym temacie
a jezeli chodzi o jednostki to az zal gadac...
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/18c1cced7091967c.html
techy nie sa ladniejsze
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/74d65612f4c336b7.html
Lives in order to take control of world
for the wolfish glory™

Nie zadaje się z "idiotami", najpierw sprowadzą mnie do swojego poziomu, a później pokonają doświadczeniem. :whistling:

LaCroix

Intermediate

• Send private message

3

Thursday, October 30th 2008, 9:39pm

Erm anyway I'm done, stick a fork in me it's been grand.
This is Happy Harry Hardon saying sionara, over and out.

This post has been edited 1 times, last edit by "LaCroix" (Oct 30th 2008, 10:25pm)

EBO

Intermediate

• Send private message

4

Thursday, October 30th 2008, 9:40pm

wiesz to sa jeszcze z alphy cos tam sie moglo zmienic ;p
Lives in order to take control of world
for the wolfish glory™

Nie zadaje się z "idiotami", najpierw sprowadzą mnie do swojego poziomu, a później pokonają doświadczeniem. :whistling:

VeiN

Moderator

• Send private message

5

Friday, October 31st 2008, 6:25am

i na pierwszy rzut oka się pozmieniało :) spójrz np na halabardzistę, porównaj pojemność i HP :). Temat w trochę zmienionej formie przykleję (planuje połączyć podobne tematy z kamienia i średniowiecza w jeden wielki :-) )

Tak na dobrą sprawę brakuje jeszcze jednej ważnej rzeczy, o którą prosił dr green - o ceny postawienia odpowiednich budowli aby opracować techy do korupcji. Niech ktoś poda dwa kolejne levele tych budynków, a postaram się wzorek wyprowadzić i będzie można dokładnie to przeliczyć - przyda się info dla potomnych :)
Masz problem z lokacjami specjalnymi ?
Przejrzyj temat => Lista lokacji specjalnych

6

Wednesday, February 25th 2009, 10:19pm

Witam. Komplet wzorów do średniowiecza:
http://docs.google.com/Doc?id=dg42ftf3_5hchs53fj

VeiN

Moderator

• Send private message

7

Wednesday, February 25th 2009, 10:24pm

Dodano do tematu przyklejonego
Masz problem z lokacjami specjalnymi ?
Przejrzyj temat => Lista lokacji specjalnych

8

Friday, October 30th 2009, 7:28pm

Magister

Intermediate

• Send private message

9

Friday, October 30th 2009, 7:43pm

Ech, Ci archeolodzy.
Nie wiem o co chodzi w tej grze ! Buduje się coś, atakuje, chodzi na wyprawy czy co ? Jednak na wszelki wypadek będę spamować by myśleli że coś wiem.

10

Friday, October 30th 2009, 8:30pm

Ech, Ci archeolodzy.
jak coś ci się nie podoba to się powieś a przynajmniej zrobisz coś dobrego dla ludzkości
a jak jesteś taki mądry i taki na czasie to zrób coś takowego dla wyższych epok

Barany są w oborach a nie pośród Nas... Warn za offence
//Lomnas

This post has been edited 1 times, last edit by "Lomnas" (Oct 30th 2009, 9:15pm)

Aliar

Intermediate

• Send private message

11

Friday, October 30th 2009, 9:14pm

Stsmax... Pierwszy raz dobrze gadasz oO
Po co Ci uszy?

Wystarczy klik!

Magister

Intermediate

• Send private message

12

Friday, October 30th 2009, 11:48pm

Cóż nie będę komentować. To że odświeżasz tak stary temat, na który gracz już znalazł odp, nie robi z ciebie boga :] )

Aliar: Zakochałeś się w nim ?
Nie wiem o co chodzi w tej grze ! Buduje się coś, atakuje, chodzi na wyprawy czy co ? Jednak na wszelki wypadek będę spamować by myśleli że coś wiem.

13

Saturday, October 31st 2009, 9:57am

Cóż nie będę komentować. To że odświeżasz tak stary temat, na który gracz już znalazł odp, nie robi z ciebie boga :] )

Aliar: Zakochałeś się w nim ?
pokaż mi i innym gdzie jest ta odpowiedź to przyznam ci racje i przeproszę

rozumiem że popatrzałeś sobie we wzorki chłopaków którzy coś robią a nie tak jak ty tylko klepią na forum po to żeby klepać

o to ci chodzi prawda
to teraz mi powiedz przechodząc do 4 epoki ile będę miał surowców jeśli moja bazowa ilość to:
Bazowa ilość surowców w nowej epoce 2309%

This post has been edited 4 times, last edit by "stsmax" (Oct 31st 2009, 10:09am)

Magister

Intermediate

• Send private message

14

Saturday, October 31st 2009, 10:41am

1. No cóż mi pokazywało ile surowców dostanę po przejściu.
2. Tak, zasugerowałem się tym.
3. Sprawdziłem coś. O to aktywność pytającego.

Ostatnia aktywność

Thursday, 26.02.2009, 00:34

Lomnas

Super Moderator

• Send private message

15

Saturday, October 31st 2009, 11:30am

Tabelka dobra. Nie każdemu chce się sprawdzać po kolei w każdej wiosce ile dostanie przy awansie...

Co do reszty to pogadajcie sobie na PW a nie tutaj;)
"Krytykować może jedynie ten, kto posiada serce gotowe do niesienia pomocy." William Penn

"Któż to tupta, tupiąc po moim mostku?" - "To!" S. King

Ha ha ha :D

Dajcie wasala;)

Aliar

Intermediate

• Send private message

16

Saturday, October 31st 2009, 12:12pm

Dobra to jeszcze tylko ja.
Kochany Magistrze (nie wiem, może ten nick Cię dowartościowuje), nie, nie zakochałem się w stsmax'ie, nawet za nim nie przepadam (bez obrazy), ale on robi przynajmniej coś konstruktywnego, coś co pomoże innym użytkownikom i graczom. Nie pisze w każdym temacie jaka ta gra jest głupia i bezsensu, a admini leniwi. I mimo tych wszystkich Twoich zrzędzeń nadal grasz w tą grę... Nie uważasz, że to podchodzi trochę pod niezrównoważenie psychiczne?
Po co Ci uszy?

Wystarczy klik!

17

Saturday, October 31st 2009, 1:34pm

Enough! Piszcie do siebie na PW, każdy następny post takie "wymiany argumentów" zostanie skasowany i nagrodzony warnem :)
Operator serwerów T1 i T2
Zanim napiszesz wiadomość - przeczytaj FAQ Gra na 1 IP / Multikonta.
Nie przyjmuję skarg na PW! Chcesz zgłosić skargę - napisz w dziale Skargi, po zapoznaniu się z Regulamin działu SKARGI.
--------------------------------------------------------------------------------------------
Graj Muzyko!
Chuck norris said let be light and there was Hasselhoff
o_0