Nie jesteś zalogowany.

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

viceroy

Intermediate

  • "viceroy" started this thread

Postów: 243

Skąd: Gdzieś z jakiegoś pola kapusty.

  • Wyślij prywatną wiadomość

1

Tuesday, 17.02.2009, 07:12

jednostki nie pobrały surowca

zapuściłem szkolenie 40 piechurów i poszedłem spać. dzisiaj rano okazało się ze drewno było produkowane całą noc. wydobycie było 160. dopiero jak kliknąłem w zakładkę koszary wydobycie spadło do zera. bug czy nie?
...podstawową zasadą higieny jest to, że jak się wchodzi to się puka...

sejan - człowiek, który nie urodził się w Krakowie.

2

Tuesday, 17.02.2009, 09:31

Wygląda jak bug, ale taki jest mechanizm - akcje niebędące atakami zliczane są w momencie pierwszej aktywności w danej wiosce :)
Operator serwerów T1 i T2
Zanim napiszesz wiadomość - przeczytaj FAQ Gra na 1 IP / Multikonta.
Nie przyjmuję skarg na PW! Chcesz zgłosić skargę - napisz w dziale Skargi, po zapoznaniu się z Regulamin działu SKARGI.
--------------------------------------------------------------------------------------------
Graj Muzyko!
Chuck norris said let be light and there was Hasselhoff
o_0


Habogan

Intermediate

Postów: 232

Skąd: Z Bamako

  • Wyślij prywatną wiadomość

3

Sunday, 22.02.2009, 11:18

Zmienilibyście to bo ktoś mógłby wyszkolić sobie super armię i jeszcze kilka godzin kopac surowce.
Podzielę się z wami najbardziej pożądaną prawdą, do której poznania świat dąży od milionów lat... 76 % populacji ma brzydki nos!

viceroy

Intermediate

  • "viceroy" started this thread

Postów: 243

Skąd: Gdzieś z jakiegoś pola kapusty.

  • Wyślij prywatną wiadomość

4

Tuesday, 24.02.2009, 20:24

w takim razie mam pytanie. jesli zapuszczę trening np. 200 piechurów. trening się zakonczy, armia trafi do koszar, wydobycie trwa i w tym czasie zostaję zaatakowany. czy wyszkolone jednostki z koszar wezmą udział w walce? bo jesli by wzieły udział to mamy buga
...podstawową zasadą higieny jest to, że jak się wchodzi to się puka...

sejan - człowiek, który nie urodził się w Krakowie.

5

Tuesday, 24.02.2009, 21:11

najlepiej sprawdz popros kogos zeby cie sfarmil ;] po zapuszczeniu szkolenia


Allah
No gdzie on teraz jest? Gdzie?

Lomnas

Super Moderator

Postów: 960

Skąd: Kraków

  • Wyślij prywatną wiadomość

6

Tuesday, 24.02.2009, 23:25

Cytat

w takim razie mam pytanie. jesli zapuszczę trening np. 200 piechurów

200 nie nastawisz bo max. to 80 na premium na raz;)

I skoro wydobycie idzie to chyba teoretycznie tej piechoty mieć nie będziesz...
"Krytykować może jedynie ten, kto posiada serce gotowe do niesienia pomocy." William Penn

"Któż to tupta, tupiąc po moim mostku?" - "To!" S. King

Ha ha ha :D



Dajcie wasala;)

7

Wednesday, 25.02.2009, 08:34

w takim razie mam pytanie. jesli zapuszczę trening np. 200 piechurów. trening się zakonczy, armia trafi do koszar, wydobycie trwa i w tym czasie zostaję zaatakowany. czy wyszkolone jednostki z koszar wezmą udział w walce? bo jesli by wzieły udział to mamy buga


Cytat

Wygląda jak bug, ale taki jest mechanizm - akcje niebędące atakami zliczane są w momencie pierwszej aktywności w danej wiosce :)
Ex-Team. Aktualny operator: Kruczoczarny

8

Thursday, 26.02.2009, 08:57

Thorga ja jeszcze w kwestii formalnej, czyli jak widzę że gościa nie ma od 3 dni i w szpiegowaniu wychodzi mi że tam nie ma armii to podczas ataku ona może sie jednak pojawić przez właśnie ten system, tak?

9

Thursday, 26.02.2009, 17:27

Z tego co się orientuje to żadna akcja nie jest niezliczona dłużej niż 1 dzień :)
Operator serwerów T1 i T2
Zanim napiszesz wiadomość - przeczytaj FAQ Gra na 1 IP / Multikonta.
Nie przyjmuję skarg na PW! Chcesz zgłosić skargę - napisz w dziale Skargi, po zapoznaniu się z Regulamin działu SKARGI.
--------------------------------------------------------------------------------------------
Graj Muzyko!
Chuck norris said let be light and there was Hasselhoff
o_0


Konrad

Administrator

Postów: 1.259

Skąd: Dark Portal

  • Wyślij prywatną wiadomość

10

Friday, 27.02.2009, 13:55

Zrzut jednostek następuje zawsze wtedy gdy atakuje nas inny gracz lub zalogujemy się na konto.
Istnieje projekt kończenia nieskończonych akcji produkcji jednostek automatycznie powiedzmy 2-3 razy na godzinę, ale na jego wprowadzenie przyjdzie trochę poczekać.
UWAGA! Opcja 'Zgłoś' NIE służy do zadawania pytań ani zgłaszania problemów z grą!
W celu jak najszybszego uzyskania odpowiedzi, należy napisać temat w odpowiednim dziale lub wysłać prywatną wiadomość.


Przed wysłaniem PW upewnij się, że piszesz do właściwej osoby:
Admin ds. technicznych - Konrad
Admin ds. koncepcyjnych - SushiMaker