Nie jesteś zalogowany.

[rozwiązany] t2 nie dziala?

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

Rincewind

Początkujący

  • "Rincewind" started this thread

Postów: 4

Skąd: Warszawa

  • Wyślij prywatną wiadomość

1

Thursday, 26.02.2009, 09:16

t2 nie dziala?

przed chwila sie zarejestrowalem na t2 i zaczalem rozbudowe wioski. po ok 30 minutach wylogowalo mnie i w tej chwili przegladarka mi pokazuje, ze "nie mozna wyswietlic strony". wyglada to tak, jakby zostala skasowana? wiadomo cos na ten temat?

Cytat

C47 napisał(a)
myślenie nie boli, a ty znowu potwierdzasz, że chyba niektórzy profilaktycznie nie myślą w razie tego bólu...

Ten post był edytowany 1 razy, ostatnio edytowany przez "Thorga" (26.02.2009, 10:25)


2

Thursday, 26.02.2009, 09:18

Wszystkim nie działa :D Jakies problemy techniczne;]

3

Thursday, 26.02.2009, 09:18

Zgłaszałem rano problem z wyswietalnie mapy, moze naprawiają :)

4

Thursday, 26.02.2009, 09:47

Jeżeli komuś nadal nie działa T2, niech wyczyści pamięć podręczną w przeglądarce.

Jeśli nadal nie działa:
menu start => uruchom => cmd

nslookup t2.czaswojny.interia.pl

ewentualnie spróbować
ipconfig /flushdns
Ex-Team. Aktualny operator: Kruczoczarny

Ten post był edytowany 1 razy, ostatnio edytowany przez "Thorga" (26.02.2009, 09:54)


Konrad

Administrator

Postów: 1.259

Skąd: Dark Portal

  • Wyślij prywatną wiadomość

5

Thursday, 26.02.2009, 10:02

1) Start -> Uruchom -> wpisujemy cmd i wciskamy enter
2) w oknie które się pojawi wpisujemy: ipconfig /flushdns
3) w tym samym oknie wpisujemy nslookup t2.czaswojny.interia.pl
powinno się pokazać coś w stylu:

Cytat

Serwer: dns.tpsa.pl
Address: 194.204.159.1

Nieautorytatywna odpowiedź:
Nazwa: t2.czaswojny.interia.pl
Address: 193.200.241.64


Jeśli zamiast 193.200.241.64 pokazuje się 193.200.241.151, należy spróbować użyć innych dnsów (takich, które aktualizują się szybciej), ew sposób obejścia dla systemu Win XP:

1) Otwieramy plik

Kod źródłowy

1
c:\WINDOWS\system32\drivers\etc\hosts
pod notatnikiem (czasami plik ten ma atrybut 'tylko do odczytu', wtedy klikamy na pliku prawym -> właściwości i zdejmujemy ten atrybut).
Jeśli ktoś ma zainstalowanego windowsa w innym katalogu niż 'c:\Windows', należy podmienić ten fragment ścieżki.

2) po otworzeniu pliku powinna tam być m.in. linia

Kod źródłowy

1
127.0.0.1       localhost


3) za tą linią dodajemy:

Kod źródłowy

1
193.200.241.64	t2.czaswojny.interia.pl


4) zapisujemy plik, ew przywracamy atrybut 'tylko do odczytu'

5) włączamy Start->Uruchom -> cmd

6) piszemy

Kod źródłowy

1
ipconfig /flushdns


7) piszemy

Kod źródłowy

1
ping t2.czaswojny.interia.pl
- powinniśmy otrzymać:

Cytat

Badanie t2.czaswojny.interia.pl [193.200.241.64] z użyciem 32 bajtów danych:

Ważne jest, żeby adres IP na pomarańczowo się zgadzał.

8) czyścimy cache i historię przeglądarki, możemy ją zrestartować jeśli nadal nie działa.
UWAGA! Opcja 'Zgłoś' NIE służy do zadawania pytań ani zgłaszania problemów z grą!
W celu jak najszybszego uzyskania odpowiedzi, należy napisać temat w odpowiednim dziale lub wysłać prywatną wiadomość.


Przed wysłaniem PW upewnij się, że piszesz do właściwej osoby:
Admin ds. technicznych - Konrad
Admin ds. koncepcyjnych - SushiMaker

6

Thursday, 26.02.2009, 10:08

Mi pomogło zrestartowanie przeglądarki :P
Ex-Team. Aktualny operator: Kruczoczarny

7

Thursday, 26.02.2009, 10:10

Dziąła
i mapa sie naprawiła :)

8

Thursday, 26.02.2009, 10:31

Jeśli zamiast 193.200.241.64 pokazuje się 193.200.241.151, należy spróbować użyć innych dnsów (takich, które aktualizują się szybciej)


No mi sie pokazuje własnie 193.200.241.151 i nie mam pojęcia jak to zmienic :> , moge jakieś bliższe instrukcje ? Bo dalej nie działa :<

Konrad

Administrator

Postów: 1.259

Skąd: Dark Portal

  • Wyślij prywatną wiadomość

9

Thursday, 26.02.2009, 10:33

Przeczytaj dalszy ciąg mojego postu.
UWAGA! Opcja 'Zgłoś' NIE służy do zadawania pytań ani zgłaszania problemów z grą!
W celu jak najszybszego uzyskania odpowiedzi, należy napisać temat w odpowiednim dziale lub wysłać prywatną wiadomość.


Przed wysłaniem PW upewnij się, że piszesz do właściwej osoby:
Admin ds. technicznych - Konrad
Admin ds. koncepcyjnych - SushiMaker

10

Thursday, 26.02.2009, 10:34

Mam Viste , przegladarke czyscilem reseteowałem i nie pomaga :D

Konrad

Administrator

Postów: 1.259

Skąd: Dark Portal

  • Wyślij prywatną wiadomość

11

Thursday, 26.02.2009, 10:35

http://geekswithblogs.net/thibbard/archi…ileInVista.aspx
Tu masz instrukcję zmiany pliku hosts pod Vistą.
UWAGA! Opcja 'Zgłoś' NIE służy do zadawania pytań ani zgłaszania problemów z grą!
W celu jak najszybszego uzyskania odpowiedzi, należy napisać temat w odpowiednim dziale lub wysłać prywatną wiadomość.


Przed wysłaniem PW upewnij się, że piszesz do właściwej osoby:
Admin ds. technicznych - Konrad
Admin ds. koncepcyjnych - SushiMaker

12

Thursday, 26.02.2009, 10:42

Dziękuję za pomoc :) , teraz smiga :)

gawlinski1

Nierejestrowany

13

Thursday, 26.02.2009, 11:54

EDIT: działa

trzeba było ip dać do logowania i gry wtedy by nie było zamieszania

Ten post był edytowany 1 razy, ostatnio edytowany przez "gawlinski1" (26.02.2009, 12:07)


Konrad

Administrator

Postów: 1.259

Skąd: Dark Portal

  • Wyślij prywatną wiadomość

14

Thursday, 26.02.2009, 12:00

Zrobiłeś to co napisałem w moim poscie?
UWAGA! Opcja 'Zgłoś' NIE służy do zadawania pytań ani zgłaszania problemów z grą!
W celu jak najszybszego uzyskania odpowiedzi, należy napisać temat w odpowiednim dziale lub wysłać prywatną wiadomość.


Przed wysłaniem PW upewnij się, że piszesz do właściwej osoby:
Admin ds. technicznych - Konrad
Admin ds. koncepcyjnych - SushiMaker

15

Thursday, 26.02.2009, 12:00

Nie no sorry ale czegoś tutaj nie rozumiem. I nie mam zamiaru być upierdliwy, ale to że mamy grzebać w ustawieniach systemowych żeby działała jakaś gra przeglądarkowa to jest przegięcie. Szczególnie że serwer T1 działa bez zarzutu.
Pisze to dlatego że tez od rana nie mogę się zalogować bo cały czas mi wywala błąd.

Konrad

Administrator

Postów: 1.259

Skąd: Dark Portal

  • Wyślij prywatną wiadomość

16

Thursday, 26.02.2009, 12:03

Alternatywnie możecie poczekać kilka godzin, może wasze dnsy się do tego czasu odświeżą. Ew napiszcie do swoich providerów, żeby wyczyścili dns cache. Zmiana została wprowadzona wczoraj, nawet dnsy tpsa zdążyły się już dawno odświeżyć...
UWAGA! Opcja 'Zgłoś' NIE służy do zadawania pytań ani zgłaszania problemów z grą!
W celu jak najszybszego uzyskania odpowiedzi, należy napisać temat w odpowiednim dziale lub wysłać prywatną wiadomość.


Przed wysłaniem PW upewnij się, że piszesz do właściwej osoby:
Admin ds. technicznych - Konrad
Admin ds. koncepcyjnych - SushiMaker

gawlinski1

Nierejestrowany

17

Thursday, 26.02.2009, 12:09

polemizował bym bo mam neo i jakoś nie działało...
fakt faktem to idzie z automatu i od wprowadzenia zmian ok 24h minąć może wiec jak komuś się spieszy niech postępuje zgodnie z instrukcja;)

18

Thursday, 26.02.2009, 12:10

Nie no sorry ale czegoś tutaj nie rozumiem. I nie mam zamiaru być upierdliwy, ale to że mamy grzebać w ustawieniach systemowych żeby działała jakaś gra przeglądarkowa to jest przegięcie. Szczególnie że serwer T1 działa bez zarzutu.
Pisze to dlatego że tez od rana nie mogę się zalogować bo cały czas mi wywala błąd.


Co mamy zrobić? Wsiąść w pociąg i pojechać ci grzebać w ustawieniach systemowych?
Ex-Team. Aktualny operator: Kruczoczarny

19

Thursday, 26.02.2009, 12:38

Ja nie mam nawet pliku hosts. I nadal nie wiem jak to zmienic.

20

Thursday, 26.02.2009, 12:56

Ja nie mam nawet pliku hosts. I nadal nie wiem jak to zmienic.
Masz na 100% taki plik. Tylko na dole zmień sobie z rozwijalnym menu rozszeszenie pliku z .txt na wszystkie pliki.


Co mamy zrobić? Wsiąść w pociąg i pojechać ci grzebać w ustawieniach systemowych?
Zapraszam. Daj znać tylko wcześniej to expres na kawkę nastawię. :D