Nie jesteś zalogowany.

[rozwiązany] t2 nie dziala?

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

Aliar

Intermediate

Postów: 388

Skąd: Mezopotamia

  • Wyślij prywatną wiadomość

41

Saturday, 28.02.2009, 14:02

pisze się przez "ch"

PS Oplułeś się.
Po co Ci uszy?

Wystarczy klik!

42

Saturday, 28.02.2009, 14:49

hmmm z chęcią bym się dowiedział gdzie indziej można zgłosić ten problem bo widzę że jakoś nikt się nie interesuje problemami na forum. Szczerze mówiąc trochę zaczyna mnie już irytować ta ignorancja. A przez problemy administracji ( tak panowie, to nie wina mojego łącza, komputera czy nie odświeżonych dnsów) utrudnia znacząco grę, przez te problemy z logowaniem straciłem już naprawdę dużo pkt a na początku aktywna gra jest dość istotna na późniejszy przebieg.
Więc bardzo proszę kogoś kompetentnego o dopisanie bo takie olewanie, można powiedzieć klientów, nie wróży zbyt dobrze ludziom którzy na grze zarabiają.

43

Saturday, 28.02.2009, 15:31

Nie da rady pograć ,godzinę jest a później nie ma i tak już trzy dni a ten tam chce na pociąg iść niech lepiej się zajmie opanowaniem problemu a nie grzebaniem w cudzych computrach .Na szczęście jeszcze premium nie wpłaciłem poczekam zobaczę czy warto ,ale po sposobie działania administracji chyba dam sobie na wstrzymanie jak zresztą wielu z nas.

44

Saturday, 28.02.2009, 15:33

porażka

:wacko: :wacko: mam ten sam problem i popieram przedmówcę :) jak to się nie poprawi to zlikwiduję konto !!! i nic nie zarobicie na mnie !! a może i inni dołączą w ramach protestu ...... może tak mało ludzi zaczęło grać w T2 bo nie mogą się logować ?!! też już mam dość :( :evil: :pinch: ;(

VeiN

Moderator

Postów: 543

Skąd: Gdańsk/Bydgoszcz

  • Wyślij prywatną wiadomość

45

Saturday, 28.02.2009, 16:53

pisze się przez "ch"

PS Oplułeś się.
może chciał napisać np. harcerz wam w d ;)

Panowie to nie jest tak, że nikt się tym na forum nie interesuje ;). Po prostu zwykle odpowiadają modzi, którzy zajmują się wyłącznie problemami na forum i nie mają dostępu do gry ;). Resztą zajmuje się administracja, która nie pracuje lub się nie odzywa w weekendy, dlatego prawdopodobnie problem będzie dalej wyjaśniany w poniedziałek.
Masz problem z lokacjami specjalnymi ?
Przejrzyj temat => Lista lokacji specjalnych

46

Saturday, 28.02.2009, 16:54

no dobra szkoda ze jest weekend bo niebedzie mozna nic zalatwic.

watpie ze jest to problem po naszej stronie.

pierwszy taki problem zrobil mi sie wczoraj i od tego czasu do chwile mam 404 not found.

nawet jak zrobilem /flushdns'a to nie pomaga (dns jest xxx.64 wiec niema co zmieniac a dalej 404).

wczoraj okolo 3-4 razy mi sie to zdarzylo i zatybialo jak sie temu podona.

net z TP'sy neo

47

Saturday, 28.02.2009, 17:17

co byś nie zmieniał, nie usuwał nie robul... 4-5 razy dziennie na T2 wyskakuje 404 not found i trwa za kazdym razem 5-10 minut

48

Saturday, 28.02.2009, 17:20

no mi juz trwa 40 min. no nic niema co pisac trzeba czekac na poniedzialek.

49

Saturday, 28.02.2009, 20:19

szcześciaże, jak mi siada to na kilka godzin przynajmniej.... jak sie uda mi na chwile zalogować to sukces...

50

Saturday, 28.02.2009, 22:51

właśnie mi się udało i tylko na tyle żeby zobaczyć martwe wojo i leżącego bohatera przy totemie no i mnie farmili zdaje sie z 8 razy a thorga pisze w nagłówku [Rozwiozany] a co niby serwer czy supełek na chusteczce .

51

Saturday, 28.02.2009, 22:58

Wy się po prostu czepiacie, a powinniście przeczytać nagłówek tego posta, problem jest rozwiązany, czyli błąd leży po waszej stronie, a nie stronie właścicieli serwisu. Wymieńcie komputery albo providerów, albo cokolwiek, admin ma zawsze rację!!!
A teraz dwa zdania do administratorów:

Cytat


Searching for t2.czaswojny.interia.pl. A record at ns.interia.pl. [217.74.65.131] ...took 25 ms

A record found: 193.200.241.64


Cytat



Searching for t2.czaswojny.interia.pl. A record at dns.poczta.fm. [195.150.20.131] ...took 21 ms

A record found: 193.200.241.151

Więc bardzo prosze nie robić ludzi w jajo i nie mówic że problem leży po naszej stronie. Błąd jest mozliwy do rozwiązania tylko przez was i wspomagającą was interię.

52

Saturday, 28.02.2009, 23:22

Tak błąd jest możliwy do rozwiązania, możliwy nie znaczy rozwiązany na marsie też można wylądować i co?
A co do sprzętu to proszę nie snuć filozofii bo nikt do przeglądarki nie potrzebuje super komputerów.

Lomnas

Super Moderator

Postów: 960

Skąd: Kraków

  • Wyślij prywatną wiadomość

53

Saturday, 28.02.2009, 23:25

Nie wiem jak Wam ale mnie pomogły porady z pierwszej strony. I do tej pory nie mam żadnych problemów z Jukatanem... Odrobina luzu i dystansu się Wam przyda bo pisanie kolejnych postów na pewno nie przyspieszy procesu naprawy.

Cytat wypowiedzi "VeiN"

Resztą zajmuje się administracja, która nie pracuje lub się nie odzywa w weekendy, dlatego prawdopodobnie problem będzie dalej wyjaśniany w poniedziałek.

Więc spokojnie poczekajcie;)
"Krytykować może jedynie ten, kto posiada serce gotowe do niesienia pomocy." William Penn

"Któż to tupta, tupiąc po moim mostku?" - "To!" S. King

Ha ha ha :D



Dajcie wasala;)

54

Sunday, 01.03.2009, 09:05


1) Start -> Uruchom -> wpisujemy cmd i wciskamy enter
2) w oknie które się pojawi wpisujemy: ipconfig /flushdns
3) w tym samym oknie wpisujemy nslookup t2.czaswojny.interia.pl
powinno się pokazać coś w stylu:



Cytat

Serwer: dns.tpsa.pl
Address: 194.204.159.1

Nieautorytatywna odpowiedź:
Nazwa: t2.czaswojny.interia.pl
Address: 193.200.241.64


Jeśli zamiast 193.200.241.64 pokazuje się 193.200.241.151, należy spróbować użyć innych dnsów (takich, które aktualizują się szybciej), ew sposób obejścia dla systemu Win XP:
-
-

Zrobiłem do tego momentu jak powyżej. I mam zamiast końcówki 64, 151. Nie wiem tylko jak mam "spróbować użyć innych dnsów".
-
-
Gdy wykonuję dalszą instrukcję: C:\Windows\system32\drivers\etc\hosts pojawia się napis"nie jest rozpoznawana jako polecenie wewnętrzne lub zewnętrzne. Program wykonywalny lub plik wsadowy.
Nie da się niczego zyskać nieuczciwością. Wynika to z pewnego prawa równowagi. Zaciągamy wysoko oprocentowany kredyt jedynie, który przyjdzie nam spłacać cierpieniem. Nie dziw się więc gdy masz pecha lub gdy nie układa ci się w życiu, bo spłacasz tylko swoje długi.

Konrad

Administrator

Postów: 1.259

Skąd: Dark Portal

  • Wyślij prywatną wiadomość

55

Sunday, 01.03.2009, 13:20

Tymczasowo powróciliśmy do domeny t2.czaswojny.pl, póki problemy z t2.czaswojny.interia.pl nie zostaną definitywnie rozwiązane.

Rollf, twoja teorie są tak do bólu śmieszne i niedorzeczne, że nawet szkoda mi czasu na ich komentowanie.
UWAGA! Opcja 'Zgłoś' NIE służy do zadawania pytań ani zgłaszania problemów z grą!
W celu jak najszybszego uzyskania odpowiedzi, należy napisać temat w odpowiednim dziale lub wysłać prywatną wiadomość.


Przed wysłaniem PW upewnij się, że piszesz do właściwej osoby:
Admin ds. technicznych - Konrad
Admin ds. koncepcyjnych - SushiMaker

56

Sunday, 01.03.2009, 16:09

Dzięki dzisiaj chodzi bez problemu.

57

Sunday, 01.03.2009, 17:01

A można było tak po pierwszych zgłoszeniach i było by cacy nikt by się nie nerwował a i darmowe premium jako promocja poszło się ru... Jeszcze raz dzięki za interwencję chociaż o dwa dni za późno .

Rolff

Początkujący

Postów: 2

Skąd: Hel

  • Wyślij prywatną wiadomość

58

Sunday, 01.03.2009, 19:22

przeciez wiem ze to nie wy robicie, na pierwszym swiecie tez byly takie same problemy i ja sie juz do tego przyzwyczailem i dlatego moja strategia rozoju na poczatku 2 swiata byla inna , nastawiona na czeste nie logowania :)
podsycalem tylko rozmowe :)
a ty sie zaraz obrazasz , trochszke luzu to tylko gra , a jak inni nie chca grac niech poszukaja w necie jest pelno podobnych gierek
dzieki za naprawianie bledow w grze i to w weekend :)

59

Sunday, 01.03.2009, 23:50

awa6661, upomnienie za multipost - używaj opcji "edytuj" następnym razem :)
Poza tym nieprzewidziane zostały takie problemy z domeną, stąd opóźnienia i wynikłe kłopoty. Wcześnie coś takiego się na taką skalę nie zdarzało :)
Operator serwerów T1 i T2
Zanim napiszesz wiadomość - przeczytaj FAQ Gra na 1 IP / Multikonta.
Nie przyjmuję skarg na PW! Chcesz zgłosić skargę - napisz w dziale Skargi, po zapoznaniu się z Regulamin działu SKARGI.
--------------------------------------------------------------------------------------------
Graj Muzyko!
Chuck norris said let be light and there was Hasselhoff
o_0


Konrad

Administrator

Postów: 1.259

Skąd: Dark Portal

  • Wyślij prywatną wiadomość

60

Monday, 02.03.2009, 12:38

Otrzymaliśmy informacje z Interii, że problem po ich stronie został rozwiązany. Z tego co zdarzyłem sprawdzić, oba ich dnsy podają już prawidłowe informacje, kwestia odświeżenia dnsów u użytkowników.

Osoby, którym wcześniej za nic nie chciało działać proszone są o sprawdzenie czy teraz działa. (nslookup lub wystarczy wejść na http://t2.czaswojny.interia.pl i zobaczyć czy pojawi się 404 czy komunikat o wylogowaniu - powinno pojawić się to drugie).
W razie braku zgłoszeń o problemach, powrócimy do domeny interiowej jutro, aby mieć pewność że wszystko jest odświeżone.
UWAGA! Opcja 'Zgłoś' NIE służy do zadawania pytań ani zgłaszania problemów z grą!
W celu jak najszybszego uzyskania odpowiedzi, należy napisać temat w odpowiednim dziale lub wysłać prywatną wiadomość.


Przed wysłaniem PW upewnij się, że piszesz do właściwej osoby:
Admin ds. technicznych - Konrad
Admin ds. koncepcyjnych - SushiMaker