Nie jesteś zalogowany.

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

VeiN

Moderator

Postów: 543

Skąd: Gdańsk/Bydgoszcz

  • Wyślij prywatną wiadomość

121

Thursday, 19.02.2009, 20:48




- im wyższy numerek tym lepszy drop - więcej wam leci dropu na t-rexie 5 niż w jaskini 3 ?

więcej nie znaczy lepiej

a jaki jest lepszy zwykły złom który leci masowo na t-rexie, czy slotowa biżu, która raz się pojawiła i jestem osiurany :thumbsup: ?

Jakbyśmy zrobili ankietę to byłoby 100% biżu bo wymyśliłem bardzo sprytną ankietę "co byś wolał biżu czy złom" nie patrząc na prawdopodobieństwo wydropienia! JESTEM GENIALNY BUAHAHAHA 8o
Człowieku zacznij myśleć głową a nie d*** X( . A ile wypadło tych wisorów w jaskini 3? Weź to odnieś do prawdopodobieństwa wydropienia to możemy ewentualnie pospekulwać. Lub też możesz przeczytać ten wątek jeszcze raz, bo gdzieś to się chyba przewijało.
Masz problem z lokacjami specjalnymi ?
Przejrzyj temat => Lista lokacji specjalnych

122

Thursday, 19.02.2009, 20:49

gdyby było jasno określone gdzie jakie mamy szanse to każdy chodziłby tylko na te lokacje i inne nie byłyby potrzebne(no chyba, że do zaliczenia :D) wtedy cała praca teamu poszłaby na marne, bo chodzilibyśmy na tę lokację, która ma większą sznsę na wyrzucenie konkretnego itemka.
Przecież i tak(prawie) wszyscy chodzą na t rexa 4 bo najwięcej expa leci. Pewni sporo ludzi zaczęło też jaskinie3 odwiedzać.
Wyższy numerek=lepszy drop. Ale lepszy w jakim sensie? Że po przetopieniu będzie z niego więcej surki czy jest inaczej?
Czasem człowiek sądzi, że ujrzał już dno studni ludzkiej głupoty,
ale spotyka kogoś, dzięki komu dowiaduje się,
że ta studnia jednak nie ma dna. - Stephen King

123

Friday, 20.02.2009, 10:59

z tego co tu czytałem odnośnie biżuterii odnoszę wrażenie, że biżuteria a dokładnie wisior dropi tylko w jaskini 2 poziomu zresztą mi też tam wypadł w kamieniu. Nie doczytałem się czy komuś wydropiło coś innego z biżuterii niż ten wisior

Lomnas

Super Moderator

Postów: 960

Skąd: Kraków

  • Wyślij prywatną wiadomość

124

Friday, 20.02.2009, 11:05

Dropi się biżu w jaskini bo tam 95% osób z serwera chodzi i wykonali już tam pewnie z 10k wypraw (jak nie więcej). Więc nic dziwnego, że tam w końcu coś wypadło. Jak inne lokacje będą miały takie powodzenie to się okaże, że w innych nawet łatwiej można coś takiego dostać. Ale póki co wszyscy chodzą do jaskini z nadzieją, że ich obejmą te widełki z 0,0001% (czy jakiej tam szansy jest).
A w zakończonych licytacjach masz pierścień.
"Krytykować może jedynie ten, kto posiada serce gotowe do niesienia pomocy." William Penn

"Któż to tupta, tupiąc po moim mostku?" - "To!" S. King

Ha ha ha :D



Dajcie wasala;)

125

Saturday, 28.02.2009, 23:52

Nie wiem czy się Wam to na coś przyda ale wrzucę :P
http://www.sendspace.com/file/b8xm9u
Wyprawki na Seteha hiroł 20lvl
Nie zrobiłem więcej bo do ep 3 wszedłem ;]

oft Vein ale dorwałeś avatarka :D z Fallouta 8)


Allah
No gdzie on teraz jest? Gdzie?

ptz

Trainee

Postów: 91

Skąd: Białystok

  • Wyślij prywatną wiadomość

126

Sunday, 01.03.2009, 01:36

bardzo fajny pomysł Pablo ;]
jakby więcej osób zaczęło robić listy dropu to przy wiekszej ilosci raportow moznaby zobaczyc mniejwiecej jakie sa zaleznosci chocby w dropie run, ilosci itemow itp. Ja już zaczynam robić listę i zachęcam innych, może dzięki temu dość niejasny temat dropu w lokacjach nieco się rozjaśni... ;p
do roboty!

potem wymyślimy jakiś szczwany sposób na trzymanie tych list w kupie ;]

VeiN

Moderator

Postów: 543

Skąd: Gdańsk/Bydgoszcz

  • Wyślij prywatną wiadomość

127

Sunday, 01.03.2009, 06:20

Jak się kilku chętnych zbierze to można stworzyć taki temat w misz-maszu lub sali trofeum.

PS Pablo chciałem wrzucić fallout boy`a ze skillu agility, ale niestety nie znalazłem w wystarczająco dobrej jakości ;)
Masz problem z lokacjami specjalnymi ?
Przejrzyj temat => Lista lokacji specjalnych

128

Sunday, 01.03.2009, 09:33

Co prawda chciałem zrobić to w formie tabelki ale nie mogłem znaleźć cd-keya do offica xD
a na dole małe podsumowanie żeby było przejrzyście.
Chociaż ... wątpię w to żeby pomogła w czymś. W każdej lokacji dropią te same przedmioty tylko że im wyżej to są lepsze, myślałem że to będzie jak w mmo że np. w t-rexie dropiło by się sandałki zwykłe i slotowe na Ursusie np z prefixem Skrzydlate na Królowej Tygrysów np Maczugi itp.

P.S. Wrzuć sobie ołowiany fartuszek :P


Allah
No gdzie on teraz jest? Gdzie?

129

Sunday, 01.03.2009, 10:45

Własnie jestem w trakcie opanowywania obslugi baz danych z poziomu Delphi ... myslalem tez nad wieksza automatyzacja procesu w postaci pobierania całej skrzynki wiadomosci ... niedlugo wprowadze nowa wersje Raportownika ktora zbierala by informacje na temat statystyk jednostek , dropu i expa a potem przesylala do bazy danych. Potrzebna jest tylko spora część ludzi która chciała by pomóc :P

-----------Raportownik TE - 1.5-----------


130

Monday, 02.03.2009, 08:28

Ja tam chętnie wrzucę dane o ile będę wiedział gdzie i czym. Jak będzie narzędzie to mogę umieszczać każdy drop.
Bądź człowiekiem daj wasala :) Wystarczy rejestracja na R5.
http://r5.bloodwars.interia.pl/r.php?r=52358

131

Monday, 02.03.2009, 17:10

Narazie mozesz pomoc testujac wersje Alpha. Informacje w temacie Parser linków - Raportownik TE - Alpha Test - v 1.2

-----------Raportownik TE - 1.5-----------


viceroy

Intermediate

  • "viceroy" started this thread

Postów: 243

Skąd: Gdzieś z jakiegoś pola kapusty.

  • Wyślij prywatną wiadomość

132

Monday, 02.03.2009, 17:14

co do lokacji t-rex lvl 4 to po pierwsze lokacja w której leci w miare duzo ekspa a po drugie nie robi się jej solo. tak więc powinna tam leciec bizu. a co do tego czy jest czesto odwiedzana??... nie wiem.
...podstawową zasadą higieny jest to, że jak się wchodzi to się puka...

sejan - człowiek, który nie urodził się w Krakowie.

133

Monday, 02.03.2009, 21:20

No wlasnie. Ja wykonalem juz po kilkaset wypraw zarowno do Reksia jak i do kamiennego kregu, zatem proba jest juz calkiem spora. I moge z cala stanowczoscia stwierdzic, ze Reksio dropi ZNACZNIE lepiej, i to zarowno pod wzgledem ilosci jak i jakosci. A jednak roznica miedzy 60 a 33 jest calkiem spora. Jesli za wyznacznik przyjmiemy wysokopunktowane runy to na porownywalna ilosc wypraw Rex wyrzucil 6 GIPow a Attyla jedna. KENy mniej wiecej porownywalnie, RADy 12-2 dla Reksia. Cos z tymi dystrybuantami jest jednak nie do konca tak jak byc powinno, skoro z jednym wyjatkiem cala bizuteria, ktora chwalili sie ludzie na tym forum wypadla z Goliata a przeciez ludzie w tym czasie wykonali tysiace udanych wypraw do znacznie silnieszych lokacji. Moim skromnym zdaniem drop powinien byc wprostproporcjonalny do trudnosci lokacji a wszystko wskazuje na to, ze ta zaleznosc jest zbyt slaba.
"My greatest challenge was knocking Liverpool right off their f***ing perch. And you can print that."
Sir Alexander Ferguson.

134

Tuesday, 03.03.2009, 10:34

to takie proste...

Załóżmy - C- drop wisiora

n
P(C)=P(Sn=k)=( )p^k * q ^ n-k
k
gdzie
n- liczba prób
p- prawdopodobienstwo sukcesu w 1 próbie
q- prawdopodobienstwo porazki w 1 probie
k- żądana ilość sukcesów

135

Tuesday, 03.03.2009, 18:41

No tak, tyle ze p i q powinny byc silnie powiazane z trudnscia lokacji. A nie sa lub sa zbyt slabo. I nie dotyczy to tylko tych nieszczesnych wisiorow, ale takze sprzetu, run i zwojow.
"My greatest challenge was knocking Liverpool right off their f***ing perch. And you can print that."
Sir Alexander Ferguson.

136

Wednesday, 04.03.2009, 09:16

Jeśli chodzi o biżu to wykonałem kilka wyprawek do wieży i dropnęło. Niestety bez slotów ale zawsze. Nie było tych wypraw za wiele może z 20. Na pewno w wieży biżu jest odblokowana i można tam ją złapać :)

http://t1.czaswojny.interia.pl/showmsg.p…&key=b1bb49343f

Ze względu na dość małą liczbę wypraw(udanych) jaką wykonałem to podejrzewam że w wieży kości drop jest jakościowo bardzo dobry jak na e2. Znalazłem tam wszystkie moje najlepsze przedmioty, ryzyko się opłaciło mimo że czasem bohater padnie.
Bądź człowiekiem daj wasala :) Wystarczy rejestracja na R5.
http://r5.bloodwars.interia.pl/r.php?r=52358

Postów: 58

Skąd: Płonąca Ziemia

  • Wyślij prywatną wiadomość

137

Saturday, 06.06.2009, 20:43

pierścień (1)

Siedlisko wilkołaków jakieś 3tygodnie temu dostałem przy 15 wyprawie:D

Zauważyłem pewną tendencję że im więcej balansujesz pomiędzy lokacjami tym większa szansa na lepszy drop:)
Niech ten, który nie umie panować nad sobą samym, nie sięga po władzę nad innymi!
http://t2.czaswojny.interia.pl/r.php?r=4922

138

Sunday, 07.06.2009, 00:06

Tak sobie czytam tę wątek i widzę, że część twierdzi, że to tylko szczęście a część, tak jak ja, że zależy to od lokacji...dam prosty przykład, od kiedy gram do mniej więcej marca nie dropnąłem żadnej biżuterii, po czym ruszyłem na jedną lokację i do tej pory dropnąłem 3 wisiory z czego jeden 3-slotowy i jeden amulet...najlepsze jest to, ze wg mnie są lokacje gdzie lecą pierścienie i takie gdzie lecą wisiory, i takie gdzie leci reszta...

Aliar

Intermediate

Postów: 388

Skąd: Mezopotamia

  • Wyślij prywatną wiadomość

139

Sunday, 07.06.2009, 09:57

To może podziel się z nami tą wiedzą :P
Po co Ci uszy?

Wystarczy klik!

Habogan

Intermediate

Postów: 232

Skąd: Z Bamako

  • Wyślij prywatną wiadomość

140

Sunday, 07.06.2009, 22:17

byłem na t-rexie 5 60 razy solo i wydropiłem:
- 19 FEH
- 23 UR
- 6 THOR
- 5 ASUZ
- 2 RAD
- 2 KEN
- 1 GIP
- 7 hełmów (w tym jeden ze slotem)
- 7 różnych broni (3 slotowe)
- 1 zbroja
- 12 zwojów bez wartości (11 do biżu jeden malachitowy rycerz mroku)

Teraz chodze z rycerzami.
Podzielę się z wami najbardziej pożądaną prawdą, do której poznania świat dąży od milionów lat... 76 % populacji ma brzydki nos!