Nie jesteś zalogowany.

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

Mirage

Początkujący

Postów: 19

Skąd: Z Fotela

  • Wyślij prywatną wiadomość

81

Tuesday, 10.03.2009, 19:57

Lomnas zamknij temata, a po prostu ten link:Click! dodaj w ostatnim poście :). I będzie koniec spamu.

82

Tuesday, 10.03.2009, 19:59

Temat zostawiamy otwarty na wypadek jakiś poważnych pytań ;)

Na razie tak:
- daty usunięcia usterki NIE ZNAMY.
- sprawa premium i ewentualnych rekompesant zostanie rozstrzygnięta po naprawie.
Operator serwerów T1 i T2
Zanim napiszesz wiadomość - przeczytaj FAQ Gra na 1 IP / Multikonta.
Nie przyjmuję skarg na PW! Chcesz zgłosić skargę - napisz w dziale Skargi, po zapoznaniu się z Regulamin działu SKARGI.
--------------------------------------------------------------------------------------------
Graj Muzyko!
Chuck norris said let be light and there was Hasselhoff
o_0


83

Tuesday, 10.03.2009, 20:01

Mam jeszcze jedna wątpliwość. Czy w trakcie awarii normalnie narastają punkty wypraw do lokacji specjalnych, czy obudzimy się w takim punkcie w jakim zostawiliśmy T1?

84

Tuesday, 10.03.2009, 20:08

no właśnie w jakim momencie się obudzimy bo przed awarią zostało założone na mnie oblężenie i nie zdążę się przygotować czy to oznacz już z góry utratę wioski ??

85

Tuesday, 10.03.2009, 20:09

ja mam jedno pytanie:
czy bedzie jakiś czas bez ataków albo wcześniejsze info że będzie się można logować od konkretnej godziny?

jest to dość ważne ponieważ nie chciał bym się zalogować po ataku na mnie bo ktoś zalogował się wcześnie
tak samo jeśli ktoś wysłał na mnie atak a ja nie mogłem sie bronić bo nie mogłem się zalogować.

czy już to ktoś wziął pod uwagę - czy po prostu jak kto chce niech czeka i jedzie tych co myślą że jeszcze nie można się logować albo se już dziś dali spokuj?

86

Tuesday, 10.03.2009, 20:13

To idźmy za ciosem. A co z tymi atakami, które wysłałem? Wrócą napewno, czy rozpłyną się we mgle razem z boh?

87

Tuesday, 10.03.2009, 20:17

To może od razu ustalcie jakąś bezpieczną godzinę, np. jutro 7.00 na start serwera po naprawie. Nie chciałbym ślęczeć dzisiaj przy kompie i sprawdzać, czy już mogę się zalogować. A wiadomo, że to ważne, żeby nie stracić dużej ilości surki oraz armii.

88

Tuesday, 10.03.2009, 20:19

u mnie juz hula

Lomnas

Super Moderator

Postów: 960

Skąd: Kraków

  • Wyślij prywatną wiadomość

89

Tuesday, 10.03.2009, 20:20

lol u mnie też:)

Chyba że to chwilowe... ;>
"Krytykować może jedynie ten, kto posiada serce gotowe do niesienia pomocy." William Penn

"Któż to tupta, tupiąc po moim mostku?" - "To!" S. King

Ha ha ha :D



Dajcie wasala;)

90

Tuesday, 10.03.2009, 20:23

Zatem tak - serwer jako taki działa, problemem jest tutaj połączenie serwera z siecią :) więc i ataki zostaną wykonane, i wyprawki będą się zbierać dalej.

Daty zakończenia prac zwyczajnie nie znamy, nie są od nas zależne. A nie chcemy wprowadzać was w błąd i robić nadziei podając jakaś sztuczną godzine :)
Operator serwerów T1 i T2
Zanim napiszesz wiadomość - przeczytaj FAQ Gra na 1 IP / Multikonta.
Nie przyjmuję skarg na PW! Chcesz zgłosić skargę - napisz w dziale Skargi, po zapoznaniu się z Regulamin działu SKARGI.
--------------------------------------------------------------------------------------------
Graj Muzyko!
Chuck norris said let be light and there was Hasselhoff
o_0


DoGi114

Początkujący

Postów: 47

Skąd: Gdynia

  • Wyślij prywatną wiadomość

91

Tuesday, 10.03.2009, 20:26

juz dziala mozna sie logowac ;p

92

Tuesday, 10.03.2009, 20:35

my możemy dopiero teraz niektórzy mogli wcześniej

to jest mojego sąsiada
Ostatnie logowanie 2009-03-10 19:29:44

rumi

Trainee

Postów: 108

Skąd: Piotrków Trybunalski

  • Wyślij prywatną wiadomość

93

Tuesday, 10.03.2009, 21:30

No ale temat był bardzo popularny 1000 odwiedzin, 90 postów w 2 godziny:P
PS3>>rumi55
(\__/)
(O.o )
(> < )

To jest Króliczek, Wielki Władca.
Skopiuj sobie Króliczka do profilu aby pomóc mu
opanować świat.


Mirage

Początkujący

Postów: 19

Skąd: Z Fotela

  • Wyślij prywatną wiadomość

94

Tuesday, 10.03.2009, 22:30

1.426 odwiedzi n i 93 posty włącznie z tym co teraz pisze. Co do tej awarii. Ale ludzie mieli nadzieje na jakieś nieoczekiwane zmiany, widać lubią być zaskakiwani, więc czasami nasi wielcy ukochani budowniczowie gry mogli by zaskakiwać swoich ukochanych dawców pieniędzy ;)). Pzdr i kończę udział w tej dyskusji.