You are not logged in.

[prawdopodobnie rozwiązany] 2 bohaterów w jednej wiosce

Dear visitor, welcome to Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

1

Wednesday, March 11th 2009, 11:25am

2 bohaterów w jednej wiosce

po zrobieniu udanego oblężenia nie mogłem wejść w statystyki bohatera

za to pojawiała sie plansza z możliwością zakupu nowego wiec kupiłem ;)

i teraz mam 2 wioski i 3 bohaterów (no co prawda jednego statystyk nie można ruszyć)

oczywiście że mogę go wystawić na pożarcie ale chyba nie o to chodzi

EDIT
id 50

PS
wiem że był taki problem zgłaszany ale jest przy nim napisane że (ROZWIĄZANY) ale jak widać rozwiązany byl tylko przypadek indywidualny i sytuacja może sie powtarzać nadal

This post has been edited 1 times, last edit by "Kramer" (Mar 11th 2009, 11:32am)

Konrad

Administrator

• Send private message

2

Wednesday, March 11th 2009, 2:40pm

Który serwer?
Jednego bohatera trzeba zabić, możesz wybrać którego. Wszystko wróci do normy dopiero po uśmierceniu bohatera przeze mnie.
UWAGA! Opcja 'Zgłoś' NIE służy do zadawania pytań ani zgłaszania problemów z grą!
W celu jak najszybszego uzyskania odpowiedzi, należy napisać temat w odpowiednim dziale lub wysłać prywatną wiadomość.

Przed wysłaniem PW upewnij się, że piszesz do właściwej osoby:
Admin ds. technicznych - Konrad
Admin ds. koncepcyjnych - SushiMaker

Konrad

Administrator

• Send private message

3

Thursday, March 12th 2009, 9:34am

Ponieważ nie odpisałeś to zabiłem ci bohatera ze starej wioski, powinien być możliwy do wskrzeszenia w nowej.
UWAGA! Opcja 'Zgłoś' NIE służy do zadawania pytań ani zgłaszania problemów z grą!
W celu jak najszybszego uzyskania odpowiedzi, należy napisać temat w odpowiednim dziale lub wysłać prywatną wiadomość.

4

Thursday, March 12th 2009, 9:51am

2 hero we wsi

podobna sytuacja mam 2 bohaterów we wsi.Z tego co wyczytałem to modek ma mi go kill...tak więc mezopotamia, hero anioł

Konrad

Administrator

• Send private message

5

Thursday, March 12th 2009, 9:52am

Podaj id gracza (link do profilu) i nazwę bohatera, którego uśmiercić.
I napisz w jakich okolicznościach tak się stało (jaka akcja itp).

6

Thursday, March 12th 2009, 2:27pm

http://t1.czaswojny.interia.pl/showmsg.p…ofile&uid=17041 b ohater Ren(jest dwóch o tej samej nazwie prosze kill bohatera na pierwszym poziomie).Oblega na zamianę wiosek

Konrad

Administrator

• Send private message

7

Thursday, March 12th 2009, 6:32pm

Zrobione. Rozumiem, że przejmowałeś komuś wioskę i wygrałeś?

8

Thursday, March 12th 2009, 8:21pm

zrobione ale nie do konca...bohater ten dodatkowy jest uśmiercony ale widnieje również w jednej z armii...także mam w dalszym ciągu dwóch..a odpowiadając na pytanie to walka wygrana przy przyjęciu wioski

Konrad

Administrator

• Send private message

9

Friday, March 13th 2009, 11:46am

Sprawdź teraz.

10

Friday, March 13th 2009, 12:54pm

jest oki...