Nie jesteś zalogowany.

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

Lomnas

Super Moderator

Postów: 960

Skąd: Kraków

  • Wyślij prywatną wiadomość

21

Thursday, 12.03.2009, 19:47

To nie konkurs żebyśmy się pokrzywdzeni czuli za oceny:P Wystaw normalne oceny...:)
"Krytykować może jedynie ten, kto posiada serce gotowe do niesienia pomocy." William Penn

"Któż to tupta, tupiąc po moim mostku?" - "To!" S. King

Ha ha ha :D



Dajcie wasala;)

22

Thursday, 12.03.2009, 22:53


Mianowicie - KazMax dostał ostrzeżenie NIE za pojedynczy post, ale za całą ich serię.

Czy mógł bym prosic o zacytowanie całej serii? Ja mogę zacytowac cała serie Petera Wiggina która ukazała się dzien wczesniej przed moja "serią"

23

Thursday, 12.03.2009, 23:38

Twoja "seria" miała na celu tylko i wyłącznie pokazanie jak bardzo masz wszystkich gdzieś. I tu nie chodzi o TREŚĆ, ale CEL postów. Pisałeś je by wyładować swoją frustrację na każdym kto się trafił.
Przynajmniej tak to zostało ocenione, i odpowiednio też nagrodzone.
Operator serwerów T1 i T2
Zanim napiszesz wiadomość - przeczytaj FAQ Gra na 1 IP / Multikonta.
Nie przyjmuję skarg na PW! Chcesz zgłosić skargę - napisz w dziale Skargi, po zapoznaniu się z Regulamin działu SKARGI.
--------------------------------------------------------------------------------------------
Graj Muzyko!
Chuck norris said let be light and there was Hasselhoff
o_0


24

Friday, 13.03.2009, 00:23

Czy sądzisz ze twoja ocena była obiektywna?? Śmiem jednoznacznie stwierdzić że było to tylko "widzi mi sie", po to aby gościa uciszyć bo niby skąd możesz wiedziec jaki był cel...jasnowidzem jesteś?? jesli tak to nie ta dzialka...zdecydowanie zmień rodzaj swojej działalności bo się marnujesz chłopie.
Znów nie mogę się doprosić o zacytowanie całej SERII postów...

VeiN

Moderator

Postów: 543

Skąd: Gdańsk/Bydgoszcz

  • Wyślij prywatną wiadomość

25

Friday, 13.03.2009, 00:45

Czy sądzisz ze twoja ocena była obiektywna?? Śmiem jednoznacznie stwierdzić że było to tylko "widzi mi sie"
Mianowicie - KazMax dostał ostrzeżenie NIE za pojedynczy post, ale za całą ich serię. I nie była to ocena "widzimisię" - całym teamem stwierdziliśmy, że przesadza
Jak może nie doczytałeś - to nie była tylko ocena kruczego.

W tym momencie zastanów się czy to czasem twoja ocena nie jest subiektywna :) A cytować nikt nie ma zamiaru bo nie jesteśmy w sądzie i przynajmniej ja nie zamierzam szukać i robić ci spisu, który i tak zlejesz - praca na próżno bo i tak wrócisz do tego, że ktoś podobnie napisał pomijając wspomniane intencje.
Masz problem z lokacjami specjalnymi ?
Przejrzyj temat => Lista lokacji specjalnych

26

Friday, 13.03.2009, 01:36



Mianowicie - KazMax dostał ostrzeżenie NIE za pojedynczy post, ale za całą ich serię.

Czy mógł bym prosic o zacytowanie całej serii? Ja mogę zacytowac cała serie Petera Wiggina która ukazała się dzien wczesniej przed moja "serią"
Mogę też dostać Ostrzeżenie? Może wtedy przestane być przytaczany jako jawny przykład niesprawiedliwości :P Z góry obiecuję że nie będę mieć o nie pretensji! Wniosek do sądu grodzkiego o samoukaranie. :)
_______________________________________________________________________________________________________

- Co robi typowy multikonto-player po orgazmie?
- Przełącza z redtube'a na Time Edge.
_____________________________________________________________________________________________
Nie podoba się? To nie graj!
_______________________________________________________________________________________________________

Lomnas

Super Moderator

Postów: 960

Skąd: Kraków

  • Wyślij prywatną wiadomość

27

Friday, 13.03.2009, 07:55

KazMax jeżeli chcesz się spierać z Kruczym to napisz do Niego na PW. Tutaj oceniamy Team a nie kłócimy się o warny;)
"Krytykować może jedynie ten, kto posiada serce gotowe do niesienia pomocy." William Penn

"Któż to tupta, tupiąc po moim mostku?" - "To!" S. King

Ha ha ha :D



Dajcie wasala;)

28

Friday, 13.03.2009, 08:59

Jak może nie doczytałeś - to nie była tylko ocena kruczego.

Przestań obowiadać wiecznie te bzdury!! napisałem JEDNĄ (nie cała serię) odpowiez po czym w bardzo krótkim odstępie czasu ( ja napisałem Thursday, 05.03.2009, 18:57 a Kruczo Czarny dał mi warna PO 10 MINUTACH - Thursday, 05.03.2009, 19:07). W tym czasie musiał trafic na temat, przeczytac go, zwołać wasza naradę i dać warna. Nie osmieszajcie się już bo nikt nie uwierzy w bajki ze w przeciagu 10 min, o tej porze, zebraliście cały team po to tylko aby dyskutowac nad tym czy dac mi warna czy nie!! czasami jestescie tak żałośni że nie wiadomo czy smiac się czy płakać....ale wiadomo że żadne argumenty do Was nie trafiaja bo trzymacie sie razem i jeden drugiemu dupsko chroni nawet jesli wie ze przyjdzie mu kłamać, a ewidentnie widac że kłamiecie. Wstyd mi za Was drodzy "moderatorzy"!!

Lomnas masz racje, problem że to nie ja zaczałem rozmowę o tym czy sprawiedliwie oceniłem czy nie :)

Ten post był edytowany 6 razy, ostatnio edytowany przez "KazMax" (13.03.2009, 09:12)


Aliar

Intermediate

Postów: 388

Skąd: Mezopotamia

  • Wyślij prywatną wiadomość

29

Friday, 13.03.2009, 09:24

No i znowu jesteśmy w punkcie wyjścia. Odpuście sobie, bo i tak nikt z Was nie odpuści.

KazMax, na taką rozmowę wystarczy jedna minuta. Jak na mój gust wyglądała ona tak:
<KC> Dać warna [erased] ? (sorry za flame, ale aż się prosi)
<Lomnas> TAK!
<Thorga> Tak....
<Vein> Yes, yes yes!
<C47> ....
<Konrad> To na pewno nie nasz błąd!

Jeżeli tak uważasz to mu na PW napisz... Warn za Offence. Lomnas
Po co Ci uszy?

Wystarczy klik!

Ten post był edytowany 1 razy, ostatnio edytowany przez "Lomnas" (13.03.2009, 09:37)


Lomnas

Super Moderator

Postów: 960

Skąd: Kraków

  • Wyślij prywatną wiadomość

30

Friday, 13.03.2009, 09:40

KazMax gg szybkie jest:) I od razu ostrzegam... proszę zakończyć tę dyskusję w tym punkcie bo tylko nieprzyjemnie się robi. Jeżeli chcesz porozmawiać na ten temat to pisz na PW do zainteresowanych.
"Krytykować może jedynie ten, kto posiada serce gotowe do niesienia pomocy." William Penn

"Któż to tupta, tupiąc po moim mostku?" - "To!" S. King

Ha ha ha :D



Dajcie wasala;)

VeiN

Moderator

Postów: 543

Skąd: Gdańsk/Bydgoszcz

  • Wyślij prywatną wiadomość

31

Friday, 13.03.2009, 15:10

Pewne sprawy mimo wszystko wypada sprostować - i na tym kończę tą dyskusję, żebyś w końcu to skumał.
Przestań obowiadać wiecznie te bzdury!! napisałem JEDNĄ (nie cała serię) odpowiez po czym w bardzo krótkim odstępie czasu ( ja napisałem Thursday, 05.03.2009, 18:57 a Kruczo Czarny dał mi warna PO 10 MINUTACH - Thursday, 05.03.2009, 19:07). W tym czasie musiał trafic na temat, przeczytac go, zwołać wasza naradę i dać warna. Nie osmieszajcie się już bo nikt nie uwierzy w bajki ze w przeciagu 10 min, o tej porze, zebraliście cały team po to tylko aby dyskutowac nad tym czy dac mi warna czy nie!!
Nie wpadłeś na to, że mogliśmy rozmawiać wcześniej na temat twoich poczynań z całego dnia i ustalić, że kolejne przegięcie=warn? Ktoś mógł ci darować parę spraw, ale ciągnąłeś w szale nienawiści sprawę dalej. Ja osobiście byłem za tym, żebyś dostał warna za każdy chamowaty post + bezsensowny temat, w którym nie wiadomo czy chciałeś się pochwalić, pożalić czy ponapinać, łącznie bodajże 3-4 warny:). Sprawdź sobie np. datę tego postu =>
Lomnas nazwywam Cie oficjalnie burakiem i głąbem!!!!! Rozumiem jest wszystko OK...
Powiem jedno...swoim postem jeszcze bardziej pokazałeś jak jesteście....zabawni ;D
Szkoda słów....poziom Waszej obłudy sięga powoli dna
Troszkę się rozjaśniło? Nie? Trudno, zawsze było warto spróbować ;)

Tak na przyszłość tematy tego typu będę zamykał i dawał warny, bo widać obca ci jest procedura zgłaszania skarg, więc ci ją przypomnę:

Nie zgadzasz się z decyzją moda w sprawie WŁASNEGO warna? Piszesz pm do smoda.
Nie zgadzasz się z decyzją smoda ? Piszesz pm do admina. Admin odpowiedział ci, że pozostali mieli rację i podtrzymuje ich stanowisko? Kończysz dyskusję. Na tym etapie skończyły się twoje możliwości działania.

Nie podoba ci się sposób prowadzenia forum to się nie odzywaj. Nikogo nie zmuszamy do korzystania z niego. Jesteś tu z własnej nieprzymuszonej woli i korzystając z forum jednocześnie zgodziłeś się na przestrzeganie regulaminu.
Masz problem z lokacjami specjalnymi ?
Przejrzyj temat => Lista lokacji specjalnych

viceroy

Intermediate

Postów: 243

Skąd: Gdzieś z jakiegoś pola kapusty.

  • Wyślij prywatną wiadomość

32

Friday, 13.03.2009, 17:14

kazmax ja ci powiem tak. po zarejestrowaniu się na forum strzeliłem gdzieś w jakimś poscie słowem "d..a"

po czym od razu dostałem warna od KC. zapytałem czy to słowo jest az tak wulgarne ze nalezał mi sie warn. odpowiedz była prosta - to słowo jest wulgaryzmem.

nie polemizowałem więć i przezyłem warna .

ty miałeś inny problem i to duzo poważniejszy więc przyjmij z godnością ostrzeżenia i tyle. po co sobie ciśnienie podnosić?
...podstawową zasadą higieny jest to, że jak się wchodzi to się puka...

sejan - człowiek, który nie urodził się w Krakowie.

33

Friday, 13.03.2009, 18:10

Alez mi nie chodzi o to że dostałem warna!! Viceroy pisząc swoje słowa liczyłem się z nim. Tylko dlaczego warna nie dostał Petter Wiggin za identyczne słowa wypowiedziane dzień wczesniej w moim temacie?? oto jest zagadaka (wiem KC wyjasniał ale jego tłumaczenia jako jasnowidza mnie nadal nie przekonuja).

Vein co do twojego drugiego cytatu to nic sie nie rozjasniłao poniewaz tak jak namisal Lomnas nazywanie kogoś burakiem i głąbem nie jest uważane tutaj za obrażliwe więc o co Ci biega człowieku?

viceroy

Intermediate

Postów: 243

Skąd: Gdzieś z jakiegoś pola kapusty.

  • Wyślij prywatną wiadomość

34

Friday, 13.03.2009, 18:18

powiem ci ze gdybyś komuś na forum napisał" ty głąbie" dostałbys warna. lomnas potraktował tego głąba bardzo liberalnie. a co do petera to nie wiem czy nalezał sie czy nie nalezał warn. nie mnie oceniać. gdybym był moderatorem to wielu innych dostało by odemnie bana a mimo to są bezkarni i spamują gdzie mogą .
...podstawową zasadą higieny jest to, że jak się wchodzi to się puka...

sejan - człowiek, który nie urodził się w Krakowie.

VeiN

Moderator

Postów: 543

Skąd: Gdańsk/Bydgoszcz

  • Wyślij prywatną wiadomość

35

Friday, 13.03.2009, 19:11

Vein co do twojego drugiego cytatu to nic sie nie rozjasniłao poniewaz tak jak namisal Lomnas nazywanie kogoś burakiem i głąbem nie jest uważane tutaj za obrażliwe więc o co Ci biega człowieku?
Przekręcasz słowa Lomnasa, który ci odpisał, że on uważa iż, określenie buraki nie jest obraźliwe w danym przypadku, gdyż nie zwraca się bezpośrednio do konkretnej osoby. (cyt. Lomnasa" Owszem bezpośredniej obrazy nie było"). A twój wniosek był taki, że można bezpośrednio konkretne osoby obrażać: (cyt. Kazmax "Lomnas nazwywam Cie oficjalnie burakiem i głąbem!!!!") - typowa obraza. Lomnas przyjął to inaczej niż ja bym przyjął - ode mnie miałbyś warna i też zapewnie byś się dziwił :). W poście diabla nie jest wymieniona żadna osoba (tak jak ci to powiedział Lomnas), post jest nacechowany wkurzeniem, ale skupia się na przedstawieniu taktyki, która jego zdaniem nie powinna istnieć a nie obrażeniem osób, które ją stosują. Moim zdaniem poprzez określenie burak Diabeł miał na myśli nooba.
A ty to pisałeś dla czystej satysfakcji - znalazłeś słowo burak, głąb, lampeczka się zaświeciła i robimy jazdę - przepis na kazmaxową zabawę ;). W skrócie ze słabego wulgaryzmu przeszedłeś na typowy offence.
Alez mi nie chodzi o to że dostałem warna!! Viceroy pisząc swoje słowa liczyłem się z nim. Tylko dlaczego warna nie dostał Petter Wiggin za identyczne słowa wypowiedziane dzień wczesniej w moim temacie?? oto jest zagadaka (wiem KC wyjasniał ale jego tłumaczenia jako jasnowidza mnie nadal nie przekonuja).
Już to tłumaczyłem ;) Mój ulubiony kompleks na tym forum: "Jak ja dostałem to czemu nie on" odpowiedź prawidłowa jest taka: o tym decyduje mod a nie ty. Każdy przypadek jest INDYWIDUALNY. To trochę jak wizyta u lekarza ;).

Ale tym razem w pełni tobie odpowiem, bo robi się to powoli męczące. Odpowiedź masz identyczną jak w poprzednim przypadku. Petter według mnie napisał te słowa, żeby zwrócić twoją uwagę na bezsens twoich wymyślonych problemów, a ty zamiast przemyśleć i się uspokoić to znów wolałeś obrazić pełną gamą nowych słówek, które się nauczyłeś ponieważ spodziewałeś się, że warna nie będzie, a się przeliczyłeś. Sam nawet sprytnie ominąłeś bardzo istotne zdanie informujące o intencjach autora i wszystkie kolejne posty pettera były oceniane zgodnie z jego postawą.:
Weźcie sobie na wstrzymanie bo chromolicie jak potłuczeni. Nie ma problemu a Wy go tworzycie. Poklikajcie sobie w grze zamiast pierniczyć głupoty na forum...
Postawa Pettera: skończ temat bo nie ma o co się kłócić, ochłoń np. grając w TE
twoja postawa : ale mu do**ole, dostanie za swoje, że się niepotrzebnie odzywa
rezultat końcowy: kazmax obraża i zaczyna splamić w offtopie w nowym temacie pettera, na temat zupełnie inny

Widzisz różnicę w intencjach ?
Masz problem z lokacjami specjalnymi ?
Przejrzyj temat => Lista lokacji specjalnych

36

Friday, 13.03.2009, 19:25

Odpowiem tak - no comments. Staram się wychodzić z założenia że jak masz wejśc w dyskusję z głupkiem to bądz madrzejszy i wcale sie nie odzywaj, wiec i ja tak zrobię :D

VeiN

Moderator

Postów: 543

Skąd: Gdańsk/Bydgoszcz

  • Wyślij prywatną wiadomość

37

Friday, 13.03.2009, 19:40

Kazmax warn za offence - chciałeś pełnej odpowiedzi to dostałeś ale nie musisz mnie przy okazji obrażać.
Masz problem z lokacjami specjalnymi ?
Przejrzyj temat => Lista lokacji specjalnych

38

Friday, 13.03.2009, 19:46

Vein bron Boże ja Cie nie obraziłem!! Przeciez nie odnosi sie nic w tym co napisałem bezposrednio do Ciebie, w moim poście nie jest wymieniona żadna osoba a jedynie post ten jest nacechowany wkurzeniem.
Reasumując mozna stwierdzic ze Twoje zachowanie w tym momencie jest sprzeczne z tym co napisales wcześniej. Tak więc w ocenie pracy moderatorów niewiele się pomyliłem, kiepsko z logika :(
Proszę o zdjęcie bezpodstawnego warna.

VeiN

Moderator

Postów: 543

Skąd: Gdańsk/Bydgoszcz

  • Wyślij prywatną wiadomość

39

Friday, 13.03.2009, 19:51

A ja uważąm, żę dotyczyła mnie ito mnie obraziłeś -odpowiadając w ten sposób na mój post, ale pamiętaj ;) :
Tak na przyszłość tematy tego typu będę zamykał i dawał warny, bo widać obca ci jest procedura zgłaszania skarg, więc ci ją przypomnę:

Nie zgadzasz się z decyzją moda w sprawie WŁASNEGO warna? Piszesz pm do smoda.
Nie zgadzasz się z decyzją smoda ? Piszesz pm do admina. Admin odpowiedział ci, że pozostali mieli rację i podtrzymuje ich stanowisko? Kończysz dyskusję. Na tym etapie skończyły się twoje możliwości działania.

Nie podoba ci się sposób prowadzenia forum to się nie odzywaj. Nikogo nie zmuszamy do korzystania z niego. Jesteś tu z własnej nieprzymuszonej woli i korzystając z forum jednocześnie zgodziłeś się na przestrzeganie regulaminu.
Masz problem z lokacjami specjalnymi ?
Przejrzyj temat => Lista lokacji specjalnych

40

Friday, 13.03.2009, 19:58

A ja uważam że Ciebie nie dotyczyła. Swoja droga jako autor postu chyba lepiej wiem czy ona dotyczyła Ciebie czy nie ale żw wy jesteście jak władcy to wiecie lepiej. KOniec tematu.