You are not logged in.

Dear visitor, welcome to Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

1

Sunday, March 15th 2009, 11:16am

Wydzielony temat specjalnie dla KazMaxa ;)


Tak, Admin ma zawsze rację - w końcu to jego gra, on poświęcił na jej stworzenie masę czasu, pieniędzy i energii.


Zgadza sie, zdaje sobie sprawe z nakładu finansowego oraz czasowego jaki został włozony w stworzenie a obecnie w rozwój i utrzymanie gry. Jednak rynek rzadzi sie takimi prawami iz inwestuje sie w cos aby po pewnym czasie na tym zarabiac. Nie inaczej jest i z ta działalnością, więc odrobina szacunku i ukłonu w strone graczy ktorzy pilnie opłacaja premium by nie zaszkodziła. Tak widzę tylko butę z waszej strony.

nalezy równiez pamietac o jednym - gdy byscie nie zarabiali to ta gra by nie istniała bo nie wierze że ktos dokłada z własnej kiesy po to tylko aby miec...nie wiem....satysfakcje??

// Za Moda/Smoda nigdy nie dostałem ani złotówki wynagrodzenia :) Ot, specyficzny rodzaj wolontariatu. Ale to nie miejsce by o tym gadać, więc proponuje zakończyć na tym ten temat w tym miejscu.
Pozdrawiam, KC.

This post has been edited 2 times, last edit by "KruczoCzarny" (Mar 15th 2009, 11:42am)


Posts: 115

Location: Karak Krakoff

  • Send private message

2

Sunday, March 15th 2009, 11:22am

A ja znam grę[ciach - autocenzura] która jest, była i będzie darmowa, administracja prowadzi ją dla własnej satysfakcji już 10 lat,żadnych premiumów ani opłat tam nie ma, reklam też zero. Więc dla samej satysfakcji też można coś robić, i jeszcze łożyć na to :P (server)

I do tego pretensje do Czarodziejów (czyli administracji) są tam jeszcze większe niż tu, co chwila szantaże o szacunek dla graczy którzy łaskawie przychodzą grać w ich grę, domaganie się zmian które są danym graczom na rękę i czemuonmalepiejizm... Więc chyba płacenie za grę nie jest potrzebne do stawiania jej wymagań. :P
_______________________________________________________________________________________________________

- Co robi typowy multikonto-player po orgazmie?
- Przełącza z redtube'a na Time Edge.
_____________________________________________________________________________________________
Nie podoba się? To nie graj!
_______________________________________________________________________________________________________

Aliar

Intermediate

Posts: 388

Location: Mezopotamia

  • Send private message

3

Sunday, March 15th 2009, 11:25am

A nie ma reklam na tej stronie?
Po co Ci uszy?

Wystarczy klik!

Posts: 115

Location: Karak Krakoff

  • Send private message

4

Sunday, March 15th 2009, 11:26am

Nie ma, bo to nie przez przeglądarkę tylko klienta. A w kliencie żadnych reklam. Nic. Nawet jednej. :)
_______________________________________________________________________________________________________

- Co robi typowy multikonto-player po orgazmie?
- Przełącza z redtube'a na Time Edge.
_____________________________________________________________________________________________
Nie podoba się? To nie graj!
_______________________________________________________________________________________________________

5

Sunday, March 15th 2009, 11:28am

Kurde, KC dlaczego nie dasz pogadać, podyskutować?? Nie pisze tutaj z żadnymi pretensjami, chce tylko pogadać, przedstawic swój punkt widzenia i swój swiatopoglad. Nie ważne ze 99% sie z nim nie zgadza, ale mam ochote powiedzieć to co mysle.

Petter to że gdzies tam sie nie płaci - fajnie ;) Tutaj sie płaci a zyjemy w takich czasach gdzie panuje prosta zasad płace-wymagam. Szkoda że twórcy nie hołdują prawidłom rynku klient-nasz Pan :D

Aliar

Intermediate

Posts: 388

Location: Mezopotamia

  • Send private message

6

Sunday, March 15th 2009, 11:31am

Ale powiedz w którym konkretnie momencie Twórcy nie spełnili Twoich wymagań.
Po co Ci uszy?

Wystarczy klik!

7

Sunday, March 15th 2009, 11:37am

Nie chodzi mi o wymagania co do gry. Mi ona odpowiada bo inaczej bym nie grał a na pewno bym nie płacił.
Chodzi mi o odrobine szacunku w stosunku do graczy. Wiem - mam cholernie cięzki charakter, nacechowany upierdlictwem ale i charyzma w dazeniu do celu ale nie muszą mnie ciagle straszyc banami za to tylko ze pozwoliłem sobie napisac co mysle. Mówie tutaj równiez o rónym traktowaniu wszystkich graczy...wiem powtarzam sie ale uważam i zawsze bede uważał ze mod w tej sytuacji był nie sprawiedliwy.

8

Sunday, March 15th 2009, 11:43am

Kurde, KC dlaczego nie dasz pogadać, podyskutować?? Nie pisze tutaj z żadnymi pretensjami, chce tylko pogadać, przedstawic swój punkt widzenia i swój swiatopoglad. Nie ważne ze 99% sie z nim nie zgadza, ale mam ochote powiedzieć to co mysle.

Nie tyle nie chce, co nie było to miejsce ku temu. Moim pragnieniem jest utrzymać porządek na forum, z niego wynikają moje posty i czynności, które wykonuję.
Mam nadzieje, że stworzenie tego topicu wreszcie Cie zadowoli chociaż trochę xDD
Operator serwerów T1 i T2
Zanim napiszesz wiadomość - przeczytaj FAQ Gra na 1 IP / Multikonta.
Nie przyjmuję skarg na PW! Chcesz zgłosić skargę - napisz w dziale Skargi, po zapoznaniu się z Regulamin działu SKARGI.
--------------------------------------------------------------------------------------------
Graj Muzyko!
Chuck norris said let be light and there was Hasselhoff
o_0


9

Sunday, March 15th 2009, 11:49am


Mam nadzieje, że stworzenie tego topicu wreszcie Cie zadowoli chociaż trochę xDD


Widzisz...i znów ten sarkastyczny ton wypowiedzi z Twojej strony :D

Driver :D

Beginner

Posts: 12

Location: Inowrocław

  • Send private message

10

Sunday, March 15th 2009, 1:53pm


Widzisz...i znów ten sarkastyczny ton wypowiedzi z Twojej strony :D


Ale masz problemy ja tam nie widzę w powyższej wypowiedzi " sarkastycznego tonu" na twoim miejscu cieszyłbym się za poświecenie uwagi.... Bo jak by nie patrzeć dostałeś szanse wypowiedzi.... Wiec ja wykorzystaj a nie jeszcze narzekasz........
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Audi bogiem
Prędkość nałogiem
Turbo marzeniem
Quattro pragnieniem


--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

11

Monday, March 16th 2009, 9:05am

Jestem za tym, żeby KazMaxa związać, zapakować w worek i wrzucić do rzeki.

//Tutaj te posty bardziej pasują ;p
KC.

This post has been edited 2 times, last edit by "KruczoCzarny" (Mar 17th 2009, 12:41am)


12

Monday, March 16th 2009, 4:40pm

Thorga az tak zle ze mna??? :(

13

Monday, March 16th 2009, 7:13pm

Tak - wszędzie gdzie się da, szukasz okazji do zaczepki.
Przypomina mi się ten koleś z Trainspotting ;)

http://www.youtube.com/watch?v=PNxG21srD1w
http://www.youtube.com/watch?v=J-SWsXJJeS8&feature=related

viceroy

Intermediate

Posts: 243

Location: Gdzieś z jakiegoś pola kapusty.

  • Send private message

14

Monday, March 16th 2009, 9:46pm

Jestem za tym, żeby KazMaxa związać, zapakować w worek i wrzucić do rzeki.


thorga. nie byłaś w SB. Kazmax wypłynie.

tylko major Gross potrafił utopic trupa w wisle tak aby nigdy nie wypływał:)
...podstawową zasadą higieny jest to, że jak się wchodzi to się puka...

sejan - człowiek, który nie urodził się w Krakowie.

15

Monday, March 16th 2009, 9:53pm

No jesli ktos szuka teraz zaczepki, to ta osoba jesteś TY :P

Posts: 115

Location: Karak Krakoff

  • Send private message

16

Tuesday, March 17th 2009, 7:46am

Vicek, uważaj, mnie już KazMax obiecywał operację plastyczną twarzy. :P W końcu zbiorą ekipę i przyjadą po nas do krk! <wpada w panikę>
_______________________________________________________________________________________________________

- Co robi typowy multikonto-player po orgazmie?
- Przełącza z redtube'a na Time Edge.
_____________________________________________________________________________________________
Nie podoba się? To nie graj!
_______________________________________________________________________________________________________

Aliar

Intermediate

Posts: 388

Location: Mezopotamia

  • Send private message

17

Tuesday, March 17th 2009, 8:01am

A wtedy świat pogrąży się w chaosie i ciemności. I już tylko KazMax będzie tym najwyższym.
Po co Ci uszy?

Wystarczy klik!

18

Tuesday, March 17th 2009, 11:30am

Powiem szczerze żę ten wątek to chyba największa mowa trawa na tym forum. Trudno Was wszystkich zrozumieć i o co tu chodzi. A KazMax już dawno pewnie dostałby dożywotniego bana na innych jako najwięszy mieszacz i zakała forum. Ale z drugiej strony dzięki niemu przynajmniej nie jest tu nudno i można sobie coś niecoś poczytać. Widać że chłop się stara rozruszać towarzystwo na TE.

19

Tuesday, March 17th 2009, 4:58pm

Dokładnie tak jak napisałes. Zreszta nie tylko na forum rozruszam towarzysto ale i w grze. Szkoda że Tobie to tak kiepsko idzie....marne kilka postów :P

Peter oj grabisz sobie :p Juz miałem złudna nadzieję ze na PW wszystko wyjasnione. Do krk dalekawo mam ale w grze o wiele blizej. Odwiedze Cie :P

This post has been edited 1 times, last edit by "KazMax" (Mar 17th 2009, 5:51pm)


20

Tuesday, March 17th 2009, 5:29pm

Teraz chyba KazMax przejął pałeczkę od Gawlińskiego :P