Nie jesteś zalogowany.

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

1

Saturday, 14.03.2009, 10:20

Doświadczenie nierówno dzielone na kilku herosów.

Nie ma się co rozpisywać. Wystarczy zerknąć na zdobyte doświadczenie przez bohaterów.

http://t2.czaswojny.interia.pl/showmsg.p…&key=a5a653ca17

Konrad

Administrator

Postów: 1.259

Skąd: Dark Portal

  • Wyślij prywatną wiadomość

2

Monday, 16.03.2009, 10:29

Brak wiadomości o podanym id lub nieprawidłowy klucz

Napisz jaka to była akcja i czy wszyscy bohaterowie należeli do jednego gracza. Oprócz tego część bohaterów mogła mieć zbyt wysoki poziom i dostała tylko 65% doświadczenia. Niestety brak raportu nie pozwala na dokładne stwierdzenie co się stało.
UWAGA! Opcja 'Zgłoś' NIE służy do zadawania pytań ani zgłaszania problemów z grą!
W celu jak najszybszego uzyskania odpowiedzi, należy napisać temat w odpowiednim dziale lub wysłać prywatną wiadomość.


Przed wysłaniem PW upewnij się, że piszesz do właściwej osoby:
Admin ds. technicznych - Konrad
Admin ds. koncepcyjnych - SushiMaker

4

Monday, 16.03.2009, 11:36

Brak wiadomości o podanym id lub nieprawidłowy klucz

Napisz jaka to była akcja i czy wszyscy bohaterowie należeli do jednego gracza. Oprócz tego część bohaterów mogła mieć zbyt wysoki poziom i dostała tylko 65% doświadczenia. Niestety brak raportu nie pozwala na dokładne stwierdzenie co się stało.
Sorry za skasowanie pierwszego linku, ale kompletnie zapomniałem o tym zgłoszeniu i nie zapisałem raportu. Widzę że Krowa dał dzisiejszy obleg w którym sytuacja się powtórzyła.

A i nasunęło mi się jeszcze jedno po tym oblegu. Czy nie powinno być repa? Najmocniejszy heros miał 11 poziom a broniący 6. Więc różnica w poziomach była mniej niż 50%. No chyba że rep jest tak samo dzielony jak exp, jednak wtedy rep na oblegach będzie tak samo wpadał jak biżu na lokacjach.

Ten post był edytowany 1 razy, ostatnio edytowany przez "dyvid" (16.03.2009, 12:21)


5

Monday, 16.03.2009, 12:41


A i nasunęło mi się jeszcze jedno po tym oblegu. Czy nie powinno być repa? Najmocniejszy heros miał 11 poziom a broniący 6. Więc różnica w poziomach była mniej niż 50%. No chyba że rep jest tak samo dzielony jak exp, jednak wtedy rep na oblegach będzie tak samo wpadał jak biżu na lokacjach.


no i było pewnie jakiś 1 repa za niego, do podziału na was wszystkich.
zaokrąglane jest do liczby całkowitej matematycznie, więc wyszło 0

Konrad

Administrator

Postów: 1.259

Skąd: Dark Portal

  • Wyślij prywatną wiadomość

6

Monday, 16.03.2009, 12:46

Naprawione.
UWAGA! Opcja 'Zgłoś' NIE służy do zadawania pytań ani zgłaszania problemów z grą!
W celu jak najszybszego uzyskania odpowiedzi, należy napisać temat w odpowiednim dziale lub wysłać prywatną wiadomość.


Przed wysłaniem PW upewnij się, że piszesz do właściwej osoby:
Admin ds. technicznych - Konrad
Admin ds. koncepcyjnych - SushiMaker

Lomnas

Super Moderator

Postów: 960

Skąd: Kraków

  • Wyślij prywatną wiadomość

7

Thursday, 19.03.2009, 21:45

"Krytykować może jedynie ten, kto posiada serce gotowe do niesienia pomocy." William Penn

"Któż to tupta, tupiąc po moim mostku?" - "To!" S. King

Ha ha ha :D



Dajcie wasala;)

8

Thursday, 19.03.2009, 22:03

i czym sie chwalisz tym że nasze armie poszly do piachu bo korzystaliście z buga i niemielismy zabardzo czym sie bronić i ty jesteś moderatorem???????? to niejest pytanie do ciebie tylko do Graczy

9

Thursday, 19.03.2009, 22:04

Wydaje mi sie że jest ok Wacek ma już 30 poziom czyli osiagnął maksymalny limit na 3 erę i dostaje tylko 65 % doświadczenia

Lomnas

Super Moderator

Postów: 960

Skąd: Kraków

  • Wyślij prywatną wiadomość

10

Thursday, 19.03.2009, 22:07

i czym sie chwalisz tym że nasze armie poszly do piachu bo korzystaliście z buga i niemielismy zabardzo czym sie bronić i ty jesteś moderatorem???????? to niejest pytanie do ciebie tylko do Graczy

Doskonale wiesz, że armia została skasowana (po mojej zresztą interwencji). Przez Bleeh'a zresztą...
A z ciekawości... która w tym oblegu jest przerośnięta bo nie widzę?
A jako moderator nie mam żadnej władzy w grze i o tym również doskonale wiesz.



Wydaje mi sie że jest ok Wacek ma już 30 poziom czyli osiagnął maksymalny limit na 3 erę i dostaje tylko 65 % doświadczenia

Fakt... nie kojarzę za bardzo jeszcze. Po robocie jestem;)
"Krytykować może jedynie ten, kto posiada serce gotowe do niesienia pomocy." William Penn

"Któż to tupta, tupiąc po moim mostku?" - "To!" S. King

Ha ha ha :D



Dajcie wasala;)

11

Thursday, 19.03.2009, 22:18

Lomnas jako mod jestes słabo zorientowany. Uswiadomię Cie że nie chodzi o żadną z Waszych armii. Poczytaj, przeanalizuj i wyciagnij wnioski.

12

Thursday, 19.03.2009, 22:23

jak już tak sie robisz to pokaż może równoległy obleg sam wiesz który , połowa twojego klanu wykorzystywała ten bug więc o czym chcesz pisać, może o tym który z kumpli załatwił wam brak kary, jesli tak to pisz jeśli nie to lepiej się nieodzywaj.

Lomnas

Super Moderator

Postów: 960

Skąd: Kraków

  • Wyślij prywatną wiadomość

13

Thursday, 19.03.2009, 22:30

Wydzielony temat specjalnie dla KazMaxa ;) <= tutaj zapraszam, żeby w bugach nie pisać...
"Krytykować może jedynie ten, kto posiada serce gotowe do niesienia pomocy." William Penn

"Któż to tupta, tupiąc po moim mostku?" - "To!" S. King

Ha ha ha :D



Dajcie wasala;)

VeiN

Moderator

Postów: 543

Skąd: Gdańsk/Bydgoszcz

  • Wyślij prywatną wiadomość

14

Friday, 20.03.2009, 07:25

i czym sie chwalisz tym że nasze armie poszly do piachu bo korzystaliście z buga i niemielismy zabardzo czym sie bronić i ty jesteś moderatorem???????? to niejest pytanie do ciebie tylko do Graczy
Cora warn za spam - masz dwa wątki na ten temat trzeci ci jest zbędny :)
Masz problem z lokacjami specjalnymi ?
Przejrzyj temat => Lista lokacji specjalnych

Konrad

Administrator

Postów: 1.259

Skąd: Dark Portal

  • Wyślij prywatną wiadomość

15

Friday, 20.03.2009, 08:44

Raport jest ok z punktu widzenia doświadczenia.
Każdy post niedotyczący buga z doświadczeniem w tym temacie od tej pory będzie karany podwójnie.
UWAGA! Opcja 'Zgłoś' NIE służy do zadawania pytań ani zgłaszania problemów z grą!
W celu jak najszybszego uzyskania odpowiedzi, należy napisać temat w odpowiednim dziale lub wysłać prywatną wiadomość.


Przed wysłaniem PW upewnij się, że piszesz do właściwej osoby:
Admin ds. technicznych - Konrad
Admin ds. koncepcyjnych - SushiMaker