Nie jesteś zalogowany.

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

881

Thursday, 19.03.2009, 00:13

No ja tam mogę jedynie dzikich i miotaczy budować :D czyli nic wielkiego :P
1) A czy mogę jakoś sprawdzić co za wojsko mnie oblega?

2) Bo rozumiem, że jeśli obleganie skończy się jutro o 16.00 to o tej 16 jego wojska zaatakują moje w owej wiosce to będzie normalna bitwa i dopiero gdy przegram stracę wioskę?

VeiN

Moderator

Postów: 543

Skąd: Gdańsk/Bydgoszcz

  • Wyślij prywatną wiadomość

882

Thursday, 19.03.2009, 07:13

No ja tam mogę jedynie dzikich i miotaczy budować :D czyli nic wielkiego :P
1) A czy mogę jakoś sprawdzić co za wojsko mnie oblega?

2) Bo rozumiem, że jeśli obleganie skończy się jutro o 16.00 to o tej 16 jego wojska zaatakują moje w owej wiosce to będzie normalna bitwa i dopiero gdy przegram stracę wioskę?
http://wiki.czaswojny.interia.pl/index.p…C4%99%C5%BCenia
Masz problem z lokacjami specjalnymi ?
Przejrzyj temat => Lista lokacji specjalnych

883

Thursday, 19.03.2009, 11:25

Ok VeinN przeczytałem to wszystko o oblężeniu i już jestem bardziej cwany w tych sprawach :) wcześniej mnie to nie interesowało bo ni miałem do czynienia z oblężeniami.

Mam jeszcze jedno pytanie. Jako, że mój bohater ma nadal 1 lvl ;/ to chciałbym go trochę "podexpić" :D czy jest gdzieś lista tych lokacji (nie specjalnych) gdzie mogę zdobyć bohaterem trochę doświadczenia?

884

Thursday, 19.03.2009, 11:35

nima czegoś takiego jak lokacje nie specjalne...
lokacje specjalne masz różne przejżyj sobie http://forum.czaswojny.interia.pl/index.php?page=Thread&threadID=1445
a oprócz nich możesz zawsze pokonać pare armi innych graczy ;)

885

Thursday, 19.03.2009, 11:43

No wszystko fajnie. Tamten temat czytałem już jakieś 3 razy, a teraz przejrzałem 4 ale nadal nie widzę aby były podane jakieś współrzędne, na które mam się udać aby walczyć z tym czy z tamtym. Są przykładowe walki, z bohaterami różnymi, bohaterowie solo, jakie wojsko przydałoby się wziąć itp ale bez współrzędnych ;/

edyta mówi, że wystarczyło włączyć mapę i max 3 kwadraty od wioski w każdą stronę poszukać i się znajdzie samo :D

Prop

Intermediate

Postów: 199

Skąd: Opole

  • Wyślij prywatną wiadomość

886

Thursday, 19.03.2009, 11:46

Jak klikniesz na którykolwiek link z walki, to masz tam koordy danej lokacji, w której się ta walka toczyła.

887

Thursday, 19.03.2009, 11:50

Ok już dałem, edytę do poprzedniego posta :) ale jak tak patrzę na te przykładowe walki to mnie przerażają te "ogromne ilości doświadczenia" jakie dostają bohaterowie ;/ przecież bohater musi zdobyć jakieś 1000 exp aby awansować na 2 lvl a za lokację specjalną ma jakieś 20-50? Nie mówię o tych lokacjach gdzie można dostać ponad 100 exp bo są one za trudne jak na początek ale o tych pozostałych. W takim tempie zdobywania doświadczenia to co miesiąc idzie zdobyć lvl no chyba, że ktoś siedzi na TE 24h/dobę to w tydzień powinien się wyrobić :(

888

Thursday, 19.03.2009, 11:56

na początku sie tak wydaje... ale jeśli bedziesz wykorzystywał punkty wypraw tak by żaden Ci nie przepadł i zrobisz pare czystek w okolicy to powinieneś w miare szybko awansować ;)

VeiN

Moderator

Postów: 543

Skąd: Gdańsk/Bydgoszcz

  • Wyślij prywatną wiadomość

889

Thursday, 19.03.2009, 16:40

Ok już dałem, edytę do poprzedniego posta :) ale jak tak patrzę na te przykładowe walki to mnie przerażają te "ogromne ilości doświadczenia" jakie dostają bohaterowie ;/ przecież bohater musi zdobyć jakieś 1000 exp aby awansować na 2 lvl a za lokację specjalną ma jakieś 20-50? Nie mówię o tych lokacjach gdzie można dostać ponad 100 exp bo są one za trudne jak na początek ale o tych pozostałych. W takim tempie zdobywania doświadczenia to co miesiąc idzie zdobyć lvl no chyba, że ktoś siedzi na TE 24h/dobę to w tydzień powinien się wyrobić :(
Wypraw masz 6 lub 12 na 24h - więcej nie puścisz. Aktywni gracze wykorzystują komplet. Po pierwszych kilku dniach jesteś w stanie wykonywać lokację za 100 expa (jeżeli stać cię na wystawienie konkretnej armii). Co do lokacji nigdy nie będziesz miał wypisanych gdzie się jaka lokacja znajduje gdyż są one generowane automatycznie i jest ich wiele na mapie - musisz sam sobie poszukać najbliższą od własnej wiochy.
Masz problem z lokacjami specjalnymi ?
Przejrzyj temat => Lista lokacji specjalnych

890

Sunday, 22.03.2009, 10:25

Mam pytanie czy jeżeli wyprodukuje tyle jednostek leczących żeby w jednej rundzie odnowiły mi wszystkie punkty życia bohatera to przeżyje on oblężenie nawet jak wszystko inne zostanie wytłuczone ?? Gdzieś kiedyś to przeczytałem na forum i chciałbym wiedzieć czy to prawda jest.

Aliar

Intermediate

Postów: 388

Skąd: Mezopotamia

  • Wyślij prywatną wiadomość

891

Sunday, 22.03.2009, 10:28

No raczej tak, oczywiście jeśli Ci w jednej turze bocha nie zdejmą.
A pytanie ode mnie jak jest naliczane drugie leczenie dla lekarza. Zależy to od inicjatywy leczonej postaci?
Po co Ci uszy?

Wystarczy klik!

Lomnas

Super Moderator

Postów: 960

Skąd: Kraków

  • Wyślij prywatną wiadomość

892

Sunday, 22.03.2009, 10:30

Jeżeli dostanie tyle obrażeń ile ma życia to leczący nic mu nie pomogą bo oni leczą na końcu rundy.
Tak, obleg będzie na remis i zachowasz wioskę.
"Krytykować może jedynie ten, kto posiada serce gotowe do niesienia pomocy." William Penn

"Któż to tupta, tupiąc po moim mostku?" - "To!" S. King

Ha ha ha :D



Dajcie wasala;)

893

Monday, 23.03.2009, 12:01

Może głupie pytanie ale nie wiem o co chodzi w tym

http://img297.imageshack.us/img297/4462/boh.jpg

czemu mam obrone na 70 a wyżej pisze że 17 :0

894

Monday, 23.03.2009, 12:03

Sprawdź, co daje skill Latanie ;)

895

Monday, 23.03.2009, 12:09

i wszystko jasne :>

opłaca sie rozwijać jeszcze tą obronę ?

Ten post był edytowany 1 razy, ostatnio edytowany przez "elfik" (23.03.2009, 12:35)


VeiN

Moderator

Postów: 543

Skąd: Gdańsk/Bydgoszcz

  • Wyślij prywatną wiadomość

896

Monday, 23.03.2009, 15:04

myślę, że tak - przejrzyj sobie raporty w temacie o lokacjach specjalnych - statystyki bohaterów i mobów są kopalnią wiedzy na temat kierunku rozwoju bohaterów.
Masz problem z lokacjami specjalnymi ?
Przejrzyj temat => Lista lokacji specjalnych

Niszczyciel

Początkujący

Postów: 3

Skąd: Jeżewo

  • Wyślij prywatną wiadomość

897

Thursday, 26.03.2009, 23:26

Klan

Założyłem klan, chciałbym przyjąć nowego gracze bo mam jedno wolne miejsce. Jak to zrobić bo nie mogę znaleźć takiej opcji. Pozdobno gracz musi złożyć do mnie podanie. Jak ma to zrobić. Proszę odpowiedź. Pozdro dla ekipy TE

898

Thursday, 26.03.2009, 23:41

Gracz musi złozyć podanie - gdy kliknie na Twój klan pojawi mu się u góry taka opcja "złóż podanie" :)
Operator serwerów T1 i T2
Zanim napiszesz wiadomość - przeczytaj FAQ Gra na 1 IP / Multikonta.
Nie przyjmuję skarg na PW! Chcesz zgłosić skargę - napisz w dziale Skargi, po zapoznaniu się z Regulamin działu SKARGI.
--------------------------------------------------------------------------------------------
Graj Muzyko!
Chuck norris said let be light and there was Hasselhoff
o_0


Aliar

Intermediate

Postów: 388

Skąd: Mezopotamia

  • Wyślij prywatną wiadomość

899

Friday, 27.03.2009, 07:32

Raczej "dołącz do klanu"

// Fakt, Mea Culpa :)
KC.
Po co Ci uszy?

Wystarczy klik!

Ten post był edytowany 1 razy, ostatnio edytowany przez "KruczoCzarny" (27.03.2009, 11:59)


900

Friday, 27.03.2009, 10:27

PYTANIE!!
Budowa ołtarza wpływa na posiadanie surowców w 2giej epoce - co jest dla wszystkich oczywiste - im wyższy poziom budynku tym większy przekaz procentowy w następnej epoce...
...ale czy liczy się (i czy ma taki sam przelicznik) ilość surowców zachowanych w wędzarnii i na łamach gry możliwych do grabierzy??
Inaczej rzecz ujmując czy warto gromadzić surowce przed przejściem do kolejnej epoki czy to bez znaczenia?