Nie jesteś zalogowany.

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

cerberis

Intermediate

Postów: 206

Skąd: z innego swiata

  • Wyślij prywatną wiadomość

41

Thursday, 19.03.2009, 21:25

hehe i wtedy byliscie nieugieci i bezwzgledni

coby niebylo drobna przewina doczekala sie 30 dniowego bana :D Ban sie nalezal oczywiscie, czy w takiej wysokosci, niewnikam. Odbyla sie kara. Nauka zostala przyswojona i teraz Kaz i goderian za nic niebeda zasiadali.


BUGGUSSING - PODKRESLAM TO SLOWO!!!! (Moje gdybanie jak to wg mnie moglo przebiegac rozumowanie w glowie admina) To taka mala popierdulka, takie nic. A wyczyscmy mu armie zeby nieplumkal pozniej nam na forum czy cos. Dobra to co mamy dalej do zrobienia? AA kawe mialem zrobic sobie w koncu.....
UWAGA UWAGA.
BUGUSING NIEJEST KARALNY. MOZNA DOWOLNIE WYKOZYSTYWAC BLEDY W GRZE I NIEZOSTAC UKARANYM!!!!

JEZELI WYKRYJESZ JAKIS BUG DAJACY TOBIE PRZEWAGE NAD INNYMI GRACZAMI W GRZE NIEZGLASZAJ TEGO NIKOMU.
PODZIEL SIE RADOSNA NOWINA Z KOLEGAMI I CZERPCIE KOZYSCI Z TEGO TYTULU.
NAWET JAK WYJDZIE NA JAW, ZE KOZYSTACIE Z BUGA, TO NIC WAM NIEZROBIA!!!!!
BEDZIECIE BEZKARNI!!!!

42

Thursday, 19.03.2009, 21:25

Powinny być kary w szczególności za bugi... moim zdaniem jeżeli ktoś oszukuje to psuje gre innym... Thorga bardzo prosze o wnikliwe przejrzenie STAMAXA bo 26 jednostek miotnych tego typu jest niemalże niemożliwe

43

Thursday, 19.03.2009, 21:27

Nie blokujcie tej lamki bo zawału dostanie i będzie po nim :/ szkoda by było bo czasami sie pośmiać można :] , a temat zamknijcie bo i tak nic nowego te bzdury które pisza "płaczki" nie wnoszą .
Surowe kary ? TAK ale tylko jak ja jestem poszkodowany :D

// Ostrzeżenie byś więcej nie obrażał ludzi ;p
KC.

Ten post był edytowany 2 razy, ostatnio edytowany przez "KruczoCzarny" (19.03.2009, 23:28)


44

Thursday, 19.03.2009, 21:28

...i ja :)

cerberis

Intermediate

Postów: 206

Skąd: z innego swiata

  • Wyślij prywatną wiadomość

45

Thursday, 19.03.2009, 21:28

hehhe wnosze o warna dla kaczki

spamuje i obraza ludzi

Nieinteresuje mnie czy ktos jest lama czy nie. Mnie interesuje czy lamiac zasady uprzykrza gre innym i robi to bezkarnie!!
UWAGA UWAGA.
BUGUSING NIEJEST KARALNY. MOZNA DOWOLNIE WYKOZYSTYWAC BLEDY W GRZE I NIEZOSTAC UKARANYM!!!!

JEZELI WYKRYJESZ JAKIS BUG DAJACY TOBIE PRZEWAGE NAD INNYMI GRACZAMI W GRZE NIEZGLASZAJ TEGO NIKOMU.
PODZIEL SIE RADOSNA NOWINA Z KOLEGAMI I CZERPCIE KOZYSCI Z TEGO TYTULU.
NAWET JAK WYJDZIE NA JAW, ZE KOZYSTACIE Z BUGA, TO NIC WAM NIEZROBIA!!!!!
BEDZIECIE BEZKARNI!!!!

46

Thursday, 19.03.2009, 21:33

Namiary na STAMAXA - Jukatan GDAŃSK(5:59) i Sopot (2:59)

Tygrys

Trainee

Postów: 55

Skąd: Z Kątowni

  • Wyślij prywatną wiadomość

47

Thursday, 19.03.2009, 21:55

Co z tego jak bugi itp nie sa zaglaszane?? zglaszane to moga byc tyko na forum, a nawet na forum widac ilu bylo maxymalnie uzytkownikow. To oznacza ze niekazdy wchodzina na forum a raczej mala liczba osob, bardziej Ci doswiadczeni gracze i Ci ktorym zalezy na dobrej grze, a po za tym wchodzenie tu jest nieobowiazkowe. Zreszta jestes cicho dopoki Ciebie to niedotyczy, a jak dotyczy to i tak sie z tym nic nierobi bo to kolega admina czy cos w tym stylu, jaka tu sprawiedliwosc?? jezeli gracze np. zrobia zasiadanie raz na 3 miechy i przez 2 min wysla tylko armie i dostaja bana na 2 dni a koles co np 6 miechow dupil wszystkich, zbieral surke i xpa to mu sie armie tylko zlomuje?? to faktycznie sa jaja i tlumaczenie ze jest wielu innych takich ktorych niezlapali wiec kara bedzie tylko taka raczej nieprzejdzie.macie podane na tacy wszystko co i jak, i co?? regulamin uzywacie kiedy jest wam na reke, zasiadanie: REGULAMIN i niema co sie nawet tlumaczyc, a tu?? Z regulaminem robicie to co wam sie jawnie podoba, wasz koles?? to kare mozna wymierzyc po swojemu bo jestesmy adminami, inaczej tegi niewidze. niestety:/ zreszta niewieze w ten program do mutikont czy logow, tylko sadze ze to zwykle kablowanie przez innych graczy i nic wiecej:/

48

Thursday, 19.03.2009, 22:02

hehhe wnosze o warna dla kaczki

spamuje i obraza ludzi

Nieinteresuje mnie czy ktos jest lama czy nie. Mnie interesuje czy lamiac zasady uprzykrza gre innym i robi to bezkarnie!!


To chyba nie dzial na zgłaszanie skarg i wnIosków :DD
a KACZKI was KOCHAJA :d

cerberis

Intermediate

Postów: 206

Skąd: z innego swiata

  • Wyślij prywatną wiadomość

49

Thursday, 19.03.2009, 22:07

taa widze ze jest to dzial dla drobiu dotknietego najwyrazniej ptasia grypa, bo baardzo dziwnie sie zachowuje ten przedstawiciel lotnych....

Tygrys, nalezy z umiarem osadzac uczynki innych i niezagalopywac sie zabardzo ;) Multikonta moze zostawmy w spokoju. To nie miejsce i czas na nie.
UWAGA UWAGA.
BUGUSING NIEJEST KARALNY. MOZNA DOWOLNIE WYKOZYSTYWAC BLEDY W GRZE I NIEZOSTAC UKARANYM!!!!

JEZELI WYKRYJESZ JAKIS BUG DAJACY TOBIE PRZEWAGE NAD INNYMI GRACZAMI W GRZE NIEZGLASZAJ TEGO NIKOMU.
PODZIEL SIE RADOSNA NOWINA Z KOLEGAMI I CZERPCIE KOZYSCI Z TEGO TYTULU.
NAWET JAK WYJDZIE NA JAW, ZE KOZYSTACIE Z BUGA, TO NIC WAM NIEZROBIA!!!!!
BEDZIECIE BEZKARNI!!!!

Tygrys

Trainee

Postów: 55

Skąd: Z Kątowni

  • Wyślij prywatną wiadomość

50

Thursday, 19.03.2009, 22:21

spoko, mi chodzi ogolnie o porownanie wykroczen ktore sa nierowne sobie i kary sa troche nieadekwatne do siebie:).( jestem juz po kilku %%%% wiec prosze mi wybaczyc:P)

51

Friday, 20.03.2009, 00:31

Jak dla mnie temat możemy już powoli kończyć temat, bo z tego co widzę to admin ma moc Boga i nie zmusi się go do niczego, a temat tutaj jest to raczej "modlitwa o poszanowanie regulaminu", której raczej admini nie słuchają, a jeśli ten błąd zostanie naprawiony to wydaje mi się że wojna, która wybuchła (jeśli się przyłączy do wilków wielka unnia, lub bez niej), zniszczy wilki albo unie litewską, ciekaw jestem kto wygra, ale napewno nie będzie tutaj dyplomacji (myślę ze dorobki kilkunastu osób pojdą z dymem i skończą powoli grę albo zdobędą osady na słabych gracza i oni skończą gre z powodu tego zajścia nie wiem co jest bardziej opłacalne)

W tej sprawie jestem za MW (nie jestem z rządną ze stron w żaden sposób związany) co by nie mówić swoją pozycje i siłę zawdzięczają swojej grze z tego co mniemam wszelki ich złe uczynki "zasiadanie" zostały odpokutowane przez nich.

Co do snajpera i tej dużej armii ... jest to wykorzystywanie buga do własnych celów, a kare określa regulamin w tym przypadku admini (macię do tego święte prawo) chociaż tłumaczenie, że nie możemy go ukarać bo nie możemy ukarać też innych osób które tak robiły jest trochę .... równie dobrze nie powinniście karać za "zasiadanie" bo też wydaje mi się ze mogą wam umknąć niektóre takie sytuacje.

A i mam pytanie czy to jest pierwsza sprawa taka ? Wczesniej ktoś chyba odkrył ten błąd ? I jak zamierzacie karać następne osoby, które tak zrobią ?Czy kara będzie zawsze indywidualna? Jaka kara spotka osoby, które obecnie grają mimo całej tej afery dalej takimi armiami.


A co do sprawy to chciałbym może trochę więcej szczegółów... Wydaje mi się ze taka armia to minimum 2 wioski musiał oblegać na wymianę (czyje to były wioski to chyba można sprawdzić ?) . Od jak dawna ma tak silna armię (bohater 4 level ma 10 slotów więc sam może expić, wygląda raczej na nowego hero mógł powstać tydzień max 2 tygodnie temu). Wiec nie koniecznie możemy wtedy mówić o farmieniu okolicy. Ale to są tylko domysły jeśli administracja po sprawdzeniu tego napiszę ze ten gracz posługiuje sie tą armią od miesiaca czy jeszcze dłuzej farmi rabuje itd to już będzie takie troche dziwne za skaraniem go za to będzie wykasowanie jej, ale jeśli jest ona dość świerza to jej kasacja w obecnej sytuacji dyplomatycznej unii moze być juz wystarczającą karą.

52

Friday, 20.03.2009, 00:39

Dziekuje Urbi za wsparcie....kimkolwiek jestes.
Pozdrawiam

cerberis

Intermediate

Postów: 206

Skąd: z innego swiata

  • Wyślij prywatną wiadomość

53

Friday, 20.03.2009, 00:45

Urbi latka juz wyszla z blokowaniem takich armi w wioskach, wiec tego typu bugusing juz niezaistenieje.

Tutaj poszkodowanych bedzie wielu graczy TE. PIsalem juz o tym. Admini niechcac urazic jednego gracza, urazili i wqurw... wielu innych.Dla dobra wybranej jednostki maja cierpiec dziesiatki.

Mnie chodzi bardziej o sam fakt karania tego typu postepowania. Mnie juz niechodzi o szkody jakie wyrzadzila taka osoba, bo poszkodowani niedostana zadoscuczynienia nigdy, ale o bezkarnosc takiej swiadomej naruszania regulaminu osobie. Gralem naprawde w wiele gier przez neta i tego typu sprawy zalatwiane byly szybko i bezlitosnie. Niebylo tlumaczen. Sprawa jest jasna i powinna byc na piedestal dana ku przestrodze, a sami widzimy co otrzymujemy. Belkotliwe wytlumaczenia administracji, ktore nikogo nieprzekonaly. W dodatku ta administracja atakuje osoby, ktore napietnowaly to karygodne postepowanie. To jest wbrew logice i wszelkiemu zdrowemu rozsadkowi.
UWAGA UWAGA.
BUGUSING NIEJEST KARALNY. MOZNA DOWOLNIE WYKOZYSTYWAC BLEDY W GRZE I NIEZOSTAC UKARANYM!!!!

JEZELI WYKRYJESZ JAKIS BUG DAJACY TOBIE PRZEWAGE NAD INNYMI GRACZAMI W GRZE NIEZGLASZAJ TEGO NIKOMU.
PODZIEL SIE RADOSNA NOWINA Z KOLEGAMI I CZERPCIE KOZYSCI Z TEGO TYTULU.
NAWET JAK WYJDZIE NA JAW, ZE KOZYSTACIE Z BUGA, TO NIC WAM NIEZROBIA!!!!!
BEDZIECIE BEZKARNI!!!!

54

Friday, 20.03.2009, 00:58

Kurde Cerberis świete słowa. Ujałes to dokładnie tak jak powinno to wygladac w oczach Adminów. Pozostaje nam niestety ubolewac że w rzeczywistości wyglada to zupełnie inaczej. Ciekawe, gdzy na serwerze ktos odkryje inny bug który bedzie swiadomie wykorzystywał to w tym momencie Admini sami sobie związali rece i za nic w świecie nie mogą ukarać takiego gracza banem. Może on zawsze podeprzec sie ta historia i pisac o niesprawiedliwosci wobec niego...i cóz pozostanie przyznac mu racje!!!

VeiN

Moderator

Postów: 543

Skąd: Gdańsk/Bydgoszcz

  • Wyślij prywatną wiadomość

55

Friday, 20.03.2009, 06:38

Kurde Cerberis świete słowa. Ujałes to dokładnie tak jak powinno to wygladac w oczach Adminów. Pozostaje nam niestety ubolewac że w rzeczywistości wyglada to zupełnie inaczej. Ciekawe, gdzy na serwerze ktos odkryje inny bug który bedzie swiadomie wykorzystywał to w tym momencie Admini sami sobie związali rece i za nic w świecie nie mogą ukarać takiego gracza banem. Może on zawsze podeprzec sie ta historia i pisac o niesprawiedliwosci wobec niego...i cóz pozostanie przyznac mu racje!!!
Ja widzę to tak: xx osób dostałoby bana za ten bug - byłby lament (pewnie również i twój, że banowane są konta porządnych graczy). Nie dostali bana i też jest lament.Admin podjął decyzję i podał przyczynę, która do mnie akurat przemawia, ale jak już wspomniałem rzadne z rozwiązań nie byłoby dobre i wybrano to, które zdaniem admina było lepsze.

Co do sprawy z multi i zasiadaniem - przytoczyłem sprawę gdyż cześć osób powoływała się w tym temacie i zaczynała porównywać obie sytuacje, że to nie sprawiedliwe, że ktoś dostał za to bana czasowego/stałego itp. - wyjaśniłem na czym polega różnica, ale widocznie nie dotarło - trudno następnym razem dostanie linka do tego tematu i niech sobie znajdzie ;).

Naprawdę przeczytaj ten okrojony specjalnie dla ciebie post - chociaż tyle zrób dla własnej wizji nowej rzeczywistość ;0
Jeśli w przyszłości będzie inny bug, który zachwieje w innym stopniu system gry, kara również będzie inna.
W razie jakbyś nie doczytał - każdy bugusing będzie traktowany indywidualnie. Za jeden dostaniesz bana stałego za inny 30 dni za inny 15 dni itp.

A z kolei wyłapanie bugów leży w waszym interesie i nie ściemniaj mi, że nie - skłoni cię do tego najwyżej sytuacja.
Masz problem z lokacjami specjalnymi ?
Przejrzyj temat => Lista lokacji specjalnych

cerberis

Intermediate

Postów: 206

Skąd: z innego swiata

  • Wyślij prywatną wiadomość

56

Friday, 20.03.2009, 07:16

Vein jest roznica miedzy porzadnym graczem, a graczem ktory nagina reguly pod siebie UTRUDNIAJAC lub UNIEMOZLIWIAJAC GRE INNYM.

Porzadny gracz, to taki ktory po odkryciu takiego buga, sam skasowal swoja nadliczbowa armie. Niewnikam tutaj w to ile wczesniej dni na czyms takim jechal. Po prostu zostal odkryty blad w skrypcie. Administracja go zalatala (Niepomyslala o graczach, ktorzy maja takie armie!! Tutaj jest wielkie zarzut do administracji. Naprawili zrodlo, ale zapomnieli o skutkach...). Ok. Wszystko gra. Nieczepiamy sie tego.

Porzadny gracz, to naprzyklad Święty Wacek, lider klanu przeciw ktoremu MW teraz walczy. Przyznal sie, ze stosowal ten bug, ale jak go wykryli administratorzy i naprawili (polowicznie co prawda), to zezlomowal swoja armie. Dzialo sie to dwa tygodnie temu po raz kolejny to podkreslam. Bralem udzial w tym zlomowaniu. Ucierpialem bardzo podczas tego zlomowania. Nienarzekam. Wszystko bylo jasne.

WG WAS droga administracjo. Porzadny gracz to ten, ktory nagina SWIADOMIE regulamin. Czlowiek zlapany 2 tygodnie po niby wyjasnionej sprawie pozostaje naprawde baardzo lekko potraktowany. To niejest pierwszy raz, gdy gracze wykozystuja buga, dla swoich kozysci. Zostaja wykryci i pozostaja bezkarni. Dzialo sie to juz poddczas walki z SA, co bylo POL ROKU TEMU!!! Ja nawet niewnikam czy byly jeszcze inne takie zdarzenia. A wy dalej tym tekstem o lagodnym traktowaniu.

Bylby lament "graczy", ktorych mozna nazywac cheaterami, lamami i wielu innymi epitetami wulgarnymi nawet. PORZADNY GRACZ w tej sytuacji, to nic nieznaczacy natret dla WAS. TUTAJ SIE SZANUJE OSZUSTOW. Porzadny gracz jest dyskryminowany i robi sie na niego nagonke!!!!

I przestancie porownywac rzeczy nieporownywalne. Co tutaj ma multikonto czy zasiadanie do bugusintu i cheaterstwa!!!!
UWAGA UWAGA.
BUGUSING NIEJEST KARALNY. MOZNA DOWOLNIE WYKOZYSTYWAC BLEDY W GRZE I NIEZOSTAC UKARANYM!!!!

JEZELI WYKRYJESZ JAKIS BUG DAJACY TOBIE PRZEWAGE NAD INNYMI GRACZAMI W GRZE NIEZGLASZAJ TEGO NIKOMU.
PODZIEL SIE RADOSNA NOWINA Z KOLEGAMI I CZERPCIE KOZYSCI Z TEGO TYTULU.
NAWET JAK WYJDZIE NA JAW, ZE KOZYSTACIE Z BUGA, TO NIC WAM NIEZROBIA!!!!!
BEDZIECIE BEZKARNI!!!!

57

Friday, 20.03.2009, 07:48

Chłopaki jeżeli nie możecie wyegzekwować sprawiedliwości u administracji to macie możliwość wymierzenia jej samemu. Wystarczy zdemolować wszystkie wioski i zostawić stolice atakowaną przez każdego po dwa razy. To oznacza konto zbanowane :).

A swoją drogą kara za wykroczenie trochę średnia. W końcu to świadome łamanie regulaminu. Podkreślam świadome i celowe! Gdybym wiedział że mogę sobie tak pobiegać bez bana na tym bugu to też bym zdemolował kilku sąsiadów. Uważam mimo wszystko że jest to spora niesprawiedliwość wobec innych graczy. Myślę że za takie wykroczenie to minimum 30 dni na odpoczynek. Tłumaczenia że nie można ukarać wszystkich są trochę bez sensu no bo co z tego? Czy policja łapie wszystkich przestępców? Nie. A jednak kary są. Gdyby wymiar sprawiedliwości podchodził do rzeczy w taki sposób to mielibyśmy w kraju jakąś wojnę domową. Skoro gracz został złapany na poważnym wykroczeniu to trzeba go poważnie ukarać. Co za różnica czy znajdziecie wszystkich czy nie? Po takiej karze na pewno część ludzi z pomysłami na bug using dwa razy by się zastanowiła, a tak strzelacie sobie w kolano bo pewnie jakieś bugi jeszcze są do wykorzystania.

No koniec tych wypocin
Pozdrawiam wszystkich..
Bądź człowiekiem daj wasala :) Wystarczy rejestracja na R5.
http://r5.bloodwars.interia.pl/r.php?r=52358

58

Friday, 20.03.2009, 10:27

Po takiej karze na pewno część ludzi z pomysłami na bug using dwa razy by się zastanowiła, a tak strzelacie sobie w kolano bo pewnie jakieś bugi jeszcze są do wykorzystania.

I dostaną za to odpowiednią karę :)

W tym wypadku postanowiono potraktować wszystkich buguserów tak samo. Sprawiedliwość w najczystszej, możliwej do wykonania, postaci :)
Operator serwerów T1 i T2
Zanim napiszesz wiadomość - przeczytaj FAQ Gra na 1 IP / Multikonta.
Nie przyjmuję skarg na PW! Chcesz zgłosić skargę - napisz w dziale Skargi, po zapoznaniu się z Regulamin działu SKARGI.
--------------------------------------------------------------------------------------------
Graj Muzyko!
Chuck norris said let be light and there was Hasselhoff
o_0


59

Friday, 20.03.2009, 10:59

wszystkich tak samo - czyli nic im nie robiąc...
bo ten złapany na gorącym uczynku dostał "klapsa" a reszcie pokiwano palcem...
za takie wykroczenia w innych grach sa najsurowsze kary ....
a tu najsurowsze kary sa za zasiadanie i multikonto - aż żal sie człowiekowi robi jak na to patrzy...

60

Friday, 20.03.2009, 12:02

Poza tym coś mi tu śmierdzi ta niemożność znalezienia wszystkich osób. W wątku z bugiem pojawił się taki wpis Konrada:

Cytat

Jesteśmy w trakcie pisania skryptu usuwającego nadmiarowe armie podczas cogodzinnej synchronizacji kosztów utrzymania.
Usuwane będą jednostki począwszy od najtańszych, przy usunięciu gracz będzie otrzymywał komunikat o fakcie usunięcia jednostek.
Skoro więc można znaleźć nadmiarowe armie i skasować wojsko i jeszcze do tego wysłać userowi wiadomość to dlaczego nie można zrzucić tej informacji do raportu? Mamy wtedy czarno na białym który user i ile jednostek ma za dużo. Więc może jednak się da no chyba że faktycznie nie ma możliwości dodania takiej funkcjonalności do skryptu. Wydaje mi się to bardzo dziwne ale nie upieram się bo nie wiem jak to wygląda od środka.

Poza tym zabawne jest że twórcy gry nie mają możliwości sprawdzenia co się dzieje w ich produkcie :P
Bądź człowiekiem daj wasala :) Wystarczy rejestracja na R5.
http://r5.bloodwars.interia.pl/r.php?r=52358