Nie jesteś zalogowany.

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

121

Friday, 20.03.2009, 08:59

masz prawo mieć własną opinie, tak samo jak ja, jak osoba odpowiedzialna i zarazem uprawniona do podjęcia tej decyzji

Odpowiedz mi na proste pytanie - jest to zgodne z regulaminem i wynika z niego? Krótka odpowiedź TAK/NIE - jeśli nie to proszę mi uzasadnić kierując się regulaminem, a nie własnym osądem.
Uzasadnienie zmniejszenia kary podane przez Was jest żałosne dobrze o tym wiesz....wczoraj jeden z graczy za obraze mnie i co gorcza naszego klanu dostal zgodnie z regulaminem 48h bana gdzie przez niego nitk nic nie stracil jesli chodzi o gre tutaj koles oszukuje itd traci na tym wielu graczy i dostaje klapsa-czytajac miedzy wierszami w wypowiedziach administratowów dlaczego bana nie bedzie ?? bo żreć za coś trzeba a tak chlopak dostanie bana nie wykupi premium i zostanie tynk ze ścian :-)

Jestescie poprostu smieszni i skoro tak bardzo wierzycie w to co piszecie w swoje uzasadnienie to faktycznie nie da sie z wami dogadac bo my bedziemy pisac i tłumaczyc jak malemu dziecku a i tak nie zrozumiecie.....tutaj idealnie pasuje jeden cytat wszyscy napewno wiedza z jakiego filmu oczywiscie pomijajac administracje bo oni maja wlasne zdanie :-) "Mądremu dwa zdania wystarczą a glupiemu referatu mało" ........

Lomnas

Super Moderator

Postów: 960

Skąd: Kraków

  • Wyślij prywatną wiadomość

122

Friday, 20.03.2009, 09:04

"Mądremu dwa zdania wystarczą a glupiemu referatu mało"


To samo można o Tobie powiedzieć;)
Uzasadnienie jest? Jest. Administracja miała prawo do takiej decyzji? Miała. Może Ci się ona nie podobać? Może.
Ale to i tak nic to nie zmieni... i coś Ty się tak tej kasy uczepił?
"Krytykować może jedynie ten, kto posiada serce gotowe do niesienia pomocy." William Penn

"Któż to tupta, tupiąc po moim mostku?" - "To!" S. King

Ha ha ha :D



Dajcie wasala;)

VeiN

Moderator

Postów: 543

Skąd: Gdańsk/Bydgoszcz

  • Wyślij prywatną wiadomość

123

Friday, 20.03.2009, 12:10

Stary omiń otoczkę bo mnie ona wiesz ile obchodzi :-) - już się wyraziłem na ten temat - interesuje mnie w tym momencie wyłącznie regulamin. Nawijacie o nim KILKA stron i będę się tego czepiał dopóki nie uzyskam odpowiedzi na zadane pytanie. Ja mam czas - najwyżej zamiast przejść dalej do narzekania będziecie się głowić nad odpowiedzią TAK/NIE.

Odpowiedz mi na proste pytanie - jest to zgodne z regulaminem i wynika z niego? Krótka odpowiedź TAK/NIE - jeśli nie to proszę mi uzasadnić kierując się regulaminem, a nie własnym osądem.
Tak trudno ci na nie odpowiedzieć? Wiem - napewno fajnie jest oskarżać ale gdy się okazuje, że jednak tak pięknie nie jest to zawsze można jeszcze pobluźnić - omiń tą otoczkę i ODPOWIEDZ MI NA TO PROSTE PYTANIE - tak jak prosiłem, krótko i zwięźle - nie chcę elaboratu jakie to masz problemy, co o nas myślisz - to już wiemy ;), my ciebie też kochamy ;). I naucz się czytać - to nie jest moje uzasadnienie ani moja decyzja.
Masz problem z lokacjami specjalnymi ?
Przejrzyj temat => Lista lokacji specjalnych

124

Friday, 20.03.2009, 13:13

Nie jest to Twoje uzasadnienie ani Twoja decyzja - to fakt. Lecz dlaczego bronicie stanowiska Konrada??? Czy tak trudno mu powiedzieć - chłopie sorki ale akurat w tej decyzji się pomyliłeś i postąpiłes nie dobrze. 99% graczy wypowiedziało się że decyzja jest błędna. Robicie tą grę dla nas czy dla siebie??

125

Friday, 20.03.2009, 13:24

Po 1-Nie bedziesz mi mowil w jakiej formie mam odpowiadac na Twoje pytania chociaz w Twoim wypadku trzeba odpowiadac tak lub nie bo nie zrozumiesz...i bede pisał co mi nie odpowiada takie mam prawo Po 2-Jesli umiesz czytac ze zrozumieniem to przeczytaj moje dwa poprzednie wpisy a zauwazysz ze odpowiedzialem na pytanie a nie tak jak Wy po 5 powtorzeniach mojego....kwestionuje uzasadnienie ktore wobec uczciwych graczy jest kompletnie niezrozumiałe i wysokosc kary ktora jest zbyt niska i krzywdzaca dla tych ktorzy sa poszkodowani jego nieuczciwoscia ale tego i jak widac i tak nie zrozumiesz Po 3-Dla mnie temat jest zakonczony bo swoim podejsciem do sprawy i inteligencja pokazujecie na jakim jestescie poziomie....a juz nie mam zamiaru z Wami "rozmawiac" bo meczy mnie znizanie sie do Waszego poziomu aby wszystko tlumaczyc jak zle postepujecie.Nie pozdrawiam i bez odbioru :-)

VeiN

Moderator

Postów: 543

Skąd: Gdańsk/Bydgoszcz

  • Wyślij prywatną wiadomość

126

Friday, 20.03.2009, 13:31

G** mnie ochodzi czy się z decyzją zgadzacie interesuje mnie w tym momencie regulamin => TAK/NIE, kwestionowanie odłóż sobie po odpowiedzi na to pytanie.
Masz problem z lokacjami specjalnymi ?
Przejrzyj temat => Lista lokacji specjalnych

127

Friday, 20.03.2009, 13:34

Goderian słowo z "wami" koniecznie trzeba wziąść w cudzysłów bo inaczej o "nich" mówić nie można.
Swoją drogoa proponuję zakonczyć ta dyskusje tu i teraz. My i tak swoje zrobimy....

VeiN

Moderator

Postów: 543

Skąd: Gdańsk/Bydgoszcz

  • Wyślij prywatną wiadomość

128

Friday, 20.03.2009, 17:26

Jak mogę temat zamknąć, nie ma problemu. Chciałem jeszcze conieco podyskutować, a zacząć teżba od zrozumienia zapisów w regulaminie, a bez określenia czy rozumiecie co tam jest napisane nie mamy o czym rozmawiać. Kilka stron tekstów tym temacie wystarczyło dla mnie aby stwierdzić, że nie czytacie całego regulaminu tylko wybrane punkty na dany moment.
Na marginesie odpowiedź tak/nie miała być po to abym miał pewność, że TY to rozumiesz i nie będziesz mi po 10 postach znowu marudził, że nie ma tego w regulaminie - chodziło jedynie o ograniczenia i wracanie do wątku który został całkowicie wyjaśniony i tak byśmy po kolei o każdym z tych spraw dyskutowali gdyż ciągnąć wszystkie wątki na raz mija się z celem ;)
Masz problem z lokacjami specjalnymi ?
Przejrzyj temat => Lista lokacji specjalnych

129

Friday, 20.03.2009, 17:57

Jeśli punkty regulaminu sa ze soba sprzeczne to co to za regulamin???

VeiN

Moderator

Postów: 543

Skąd: Gdańsk/Bydgoszcz

  • Wyślij prywatną wiadomość

130

Friday, 20.03.2009, 18:07

Jeśli punkty regulaminu sa ze soba sprzeczne to co to za regulamin???
Jest to regulamin którego nie doczytałeś :P Punty nie są sprzeczne - coś takiego nazywa się wyjątkiem od reguły tak jak w wieeeelu regulaminach i prawach - na pewno spotkałeś się z tym. Pewnie pracujesz: BHP - wypadek przy pracy - są odstępstwa od klasyfikowania innych przypadków jako wypadek przy pracy są odstępstwa przy, których sąd decyduje itd. Jest tego pełno, nawet z głupią gwarancją na buty masz podobnie :).
Masz problem z lokacjami specjalnymi ?
Przejrzyj temat => Lista lokacji specjalnych

cerberis

Intermediate

Postów: 206

Skąd: z innego swiata

  • Wyślij prywatną wiadomość

131

Friday, 20.03.2009, 18:16

Vein znaczy, odnoszac sie do naszej szarej i chorej rzeczywistosci polskiej, za defraudacje wielomilionowe dostaje sie upomnienia, a za podwedzenie lizaka w sklepie idzie sie do paki na kilka dni...Tak rozumiem te Wasza sprawiedliwosc...

Niewiem czy grasz Vein na serwie czy nie. Jezeli grasz, to mnie bardzo dziwi Twoje podejscie do problemu. Masz ubaw po prostu czepiajac sie bzdurnego zapisu, ze op moze wg. wlasnego uznania przydzielac kary. Tylko wg mnie ten caly OP sie skompromitowal i niejest dla mnie zadnym wyznacznikiem praworzadnej "wladzy".

Dopieliscie swego. Po prostu sie z Wami nieda dyskutowac, bo i niema o czym, wy prowadzicie swoj monol, a my glupie ludzie swoj biadolacy o sprawiedliwosc zrzedzenie. Niewidzicie nic nagannego w oszukiwaniu, to nic tylko pogratulowac sposobu w jaki Was wychowano. Mnie wpojono zasady uczciwego postepowania i dochodzenia swoich praw droga formalna, bez uciekania sie do roznych podejrzanych czynow. Was, to bawi, smiejecie sie z nas, naigrywacie, przytaczacie bzdurne i niemajace odniesienia do omawianej sprawy sytuacje i komentaze. Czepiacie sie jednego czy dwoch zdan napisanych w gniewie i frustracji wynikajacej z bezsilnosci naszej - graczy uczciwych.

To jest tylko gra, ale sposob w jaki postepujecie w niej pokazuje jacy jestescie w zyciu. Czepiacie sie glupot, a naprawde powazne sprawy traktujecie sobie po lekku uczciwych ludzi mieszajac z blotem i wrzucajac do jednego worka z wszelkimi metami, ktore nasza ziemia ma nieszczescie nosic...
UWAGA UWAGA.
BUGUSING NIEJEST KARALNY. MOZNA DOWOLNIE WYKOZYSTYWAC BLEDY W GRZE I NIEZOSTAC UKARANYM!!!!

JEZELI WYKRYJESZ JAKIS BUG DAJACY TOBIE PRZEWAGE NAD INNYMI GRACZAMI W GRZE NIEZGLASZAJ TEGO NIKOMU.
PODZIEL SIE RADOSNA NOWINA Z KOLEGAMI I CZERPCIE KOZYSCI Z TEGO TYTULU.
NAWET JAK WYJDZIE NA JAW, ZE KOZYSTACIE Z BUGA, TO NIC WAM NIEZROBIA!!!!!
BEDZIECIE BEZKARNI!!!!

132

Friday, 20.03.2009, 18:30

Zabawne, ale nie widziałem żadnego komentarza z naszej strony, który mógłby być zakwalifikowany pod "bzdurne i niemajace odniesienia do omawianej sprawy sytuacje". Za to widzę wiele tłumaczeń na różnorakie sposoby, byle tylko dotrzeć do Waszych umysłów. Niestety, bezskutecznie :/ Z żadnej strony się nie dało.
I tak wiecie swoje.
Operator serwerów T1 i T2
Zanim napiszesz wiadomość - przeczytaj FAQ Gra na 1 IP / Multikonta.
Nie przyjmuję skarg na PW! Chcesz zgłosić skargę - napisz w dziale Skargi, po zapoznaniu się z Regulamin działu SKARGI.
--------------------------------------------------------------------------------------------
Graj Muzyko!
Chuck norris said let be light and there was Hasselhoff
o_0


VeiN

Moderator

Postów: 543

Skąd: Gdańsk/Bydgoszcz

  • Wyślij prywatną wiadomość

133

Friday, 20.03.2009, 18:38

Ja się czepiam ? Poczytaj sobie kilka stron wcześniej jak to "w regulaminie nie ma nic napisane na ten temat" - przeczytaj sobie jeszcze raz co masz w sygnaturze i co konrad napisał na ten temat - może wtedy zrozumiesz dlaczego nie mam zamiaru dyskutować. Jakoś wtedy to był świetny dla was argument, a teraz cicho sza ja wszystko wyjaśniłem.

Żeby przejść dalej musisz wiedzieć, że regulamin na to pozwala, a decyzję nie podejmujesz ty, kazmax czy inny user. Nie wierzysz poczytaj regulamin. Zauważ o 7 rano to wyjaśniłem i jakoś do tej pory NIKT z was się z tym nie zgodził - ciekawe no nie :). Napisałęm, że chcę od was jasnej deklaracji TAK/NIE a prawie każdy z was odpowiada na tą samą mogiłę jaki to albo ja jestem zły bo się czepiam, albo jaki konrad jest zły albo jaka decyzja jest zła - zamknę temat też będę zły, więc dyskutuję, ale niespodzianka przez to też jestem zły :).

Więc pytam się ponownie: Czy "operację" jaką wykonał Konrad jest zgodna z regulaminem ? (Podkreślam jeszcze raz - na razie nie interesuje mnie opinia czy się z nią zgadzasz - do tego dojdziemy w swoim czasie)
Masz problem z lokacjami specjalnymi ?
Przejrzyj temat => Lista lokacji specjalnych

cerberis

Intermediate

Postów: 206

Skąd: z innego swiata

  • Wyślij prywatną wiadomość

134

Friday, 20.03.2009, 18:42

Tak wiem co jest naganne, a co nie...

Niemajace odniesienia mowisz... multikonta, zasiadania i inne drobne wykroczenia przytoczone przez nas graczy jako wyznacznik skali problemu, ktory Wy zbagatelizowaliscie. Uczepiliscie sie tych kar za wyzej wymienione przewiny, ze one sluszne sa. A bugusing wg Was to popierdulka.

Duzo juz bylo napisane z obu stron. Czesc rzeczy na temat czesc nie. Nie o to mnie teraz chodzi.

Ale tlumaczenie nieukarania cheatera tym, ze on mogl niewiedziec, ze zle czyni jest smieszne. Grajac od kilku miesiecy czlowiek rozumny przyswoi sobie te proste wydawaloby sie zasady panujace w grze. I jezeli taki oszust wykryje buga i go niezglosi kozystajac na nim, co wiecej po wykryciu go jedzie dalej na owocach zdobytych w czasie, gdy mogl dowolnie kozystac z tego buga. Uwierz mi (bo widze, ze ty jestes zdania, ze kazdy czlowiek uczciwy jest i glupi) taki oszust jest doskonale swiadomy, ze oszukuje.

W normalnych sytuacjach, by sie lekal o kare, tutaj jest zupelnie spokojny, bo nic go niebedzie czekalo z waszej strony. Podobna sytuacja powtarza sie juz niepierwszy raz. Wiec Wasze mgliste i nieprecyzyjne oswiadczenia, ze w przyszlosci beda kary za takie naruszenie zasad gry sa smieszne po prostu...

EDIT.

Vein, ty zadasz od nas odpowiedzi. My jak stawialismy pytania, to one byly ignorowane. Wiec poczuj jak to jest, gdy nielicza sie z Toba i cie olewaja.
I zaznaczam, ze regulamin niejest dla nas tylko dla was. I niema co tutaj dyskutowac zabardzo.
UWAGA UWAGA.
BUGUSING NIEJEST KARALNY. MOZNA DOWOLNIE WYKOZYSTYWAC BLEDY W GRZE I NIEZOSTAC UKARANYM!!!!

JEZELI WYKRYJESZ JAKIS BUG DAJACY TOBIE PRZEWAGE NAD INNYMI GRACZAMI W GRZE NIEZGLASZAJ TEGO NIKOMU.
PODZIEL SIE RADOSNA NOWINA Z KOLEGAMI I CZERPCIE KOZYSCI Z TEGO TYTULU.
NAWET JAK WYJDZIE NA JAW, ZE KOZYSTACIE Z BUGA, TO NIC WAM NIEZROBIA!!!!!
BEDZIECIE BEZKARNI!!!!

VeiN

Moderator

Postów: 543

Skąd: Gdańsk/Bydgoszcz

  • Wyślij prywatną wiadomość

135

Friday, 20.03.2009, 20:09

Wybacz ale czasami pracuję i nie wszystkie posty od razu czytam. Wybaczysz mi :rolleyes:
Widzę, że nici z dyskusji więc krótka piłka na zakończenie tego wątku:

Moim zdaniem regulamin jest tak samo dla nas jak i dla was.

co do multi itp. szukaj a znajdziesz 3 razy na ten temat napisałem w jedynm z tych tematów, ba nawet twój kolega kazmax się przyczepił, że przecież nie o mulit i zasiadanie chodzi - ale pewnie cię to nie zainteresuje bo to "kwestia techniczna" ;)

A ja bym się na jego miejscu lękał - jak już 3 razy pisałem każdy bugusing to loteria admin stwierdzi, że się ban stały należy to będzie ban stały, a jak stwierdzi, że to nic takiego to nic :), ale czego można się spodziewać po tobie skoro sam tego nie rozumiesz - twoja sygnaturka o tym świadczy.
Masz problem z lokacjami specjalnymi ?
Przejrzyj temat => Lista lokacji specjalnych

cerberis

Intermediate

Postów: 206

Skąd: z innego swiata

  • Wyślij prywatną wiadomość

136

Friday, 20.03.2009, 21:16

O czym ty mowisz, ja sie odnosze do przytaczanych przez CIEBIE tematow o multi.

Mnie chodzi tylko i wylacznie o sprawy zwiazane i opisane w mojej sygnaturce. A, ze niemasz czasu czytac wszystkich postow, to ja rozumiem, tez nieczytam wszystkich postow ze wszystkich watkow. Mam jednak wrazenie, ze ty nawet nieczytasz wszystkiego ze zrozumieniem z tych dwoch interesujacych nas teraz watkow. Wkladasz w moje usta zdania, ktore z nich niewyplynely.

Co do prawa, ktore jest loteria, to :rotfl:

Powinny byc jasno okreslone reguly i sadzilem, ze jest tak opisane w regulaminie, ale Konrad widac olewa graczy i sobie dowolnie przyznaje najlagodniejsze kary.

Thorga jest nieugieta w swej dzialce banowania. Do tego sie nieczepiam. Jasno okreslila reguly przydzielania banow. Bardzo surowe i egzekwowane bezwglednie. Dajcie Thordze tez obowiazki zwiazane z karaniem bugusingu, a bede spokojniejszy. Konrad sie na to stanowisko nienadaje.
UWAGA UWAGA.
BUGUSING NIEJEST KARALNY. MOZNA DOWOLNIE WYKOZYSTYWAC BLEDY W GRZE I NIEZOSTAC UKARANYM!!!!

JEZELI WYKRYJESZ JAKIS BUG DAJACY TOBIE PRZEWAGE NAD INNYMI GRACZAMI W GRZE NIEZGLASZAJ TEGO NIKOMU.
PODZIEL SIE RADOSNA NOWINA Z KOLEGAMI I CZERPCIE KOZYSCI Z TEGO TYTULU.
NAWET JAK WYJDZIE NA JAW, ZE KOZYSTACIE Z BUGA, TO NIC WAM NIEZROBIA!!!!!
BEDZIECIE BEZKARNI!!!!

137

Saturday, 21.03.2009, 11:40

Ale tlumaczenie nieukarania cheatera tym, ze on mogl niewiedziec, ze zle czyni jest smieszne.

o_0 A to skąd wziąłeś? xD Szczerze powiem że nigdzie tego nie widziałem.
Pisane było już parokrotnie, że nie dostał bana, bo wtedy powinni dostać wszyscy inni, którzy z tego buga skorzystali - co rodziło spore problemy, chociażby techniczne. To jedyny, de facto, powód dla którego bana nie dostał.
Operator serwerów T1 i T2
Zanim napiszesz wiadomość - przeczytaj FAQ Gra na 1 IP / Multikonta.
Nie przyjmuję skarg na PW! Chcesz zgłosić skargę - napisz w dziale Skargi, po zapoznaniu się z Regulamin działu SKARGI.
--------------------------------------------------------------------------------------------
Graj Muzyko!
Chuck norris said let be light and there was Hasselhoff
o_0


138

Saturday, 21.03.2009, 11:45

A danie przykładu innym cheeterom aby na drugi raz zastanowili sie 100x czy warto nic nie znaczy???

139

Saturday, 21.03.2009, 11:58

Przykład to Wy nam daliście - by następnym razem banować wszystkich jak leci, bo będzie płacz i tak :)
Operator serwerów T1 i T2
Zanim napiszesz wiadomość - przeczytaj FAQ Gra na 1 IP / Multikonta.
Nie przyjmuję skarg na PW! Chcesz zgłosić skargę - napisz w dziale Skargi, po zapoznaniu się z Regulamin działu SKARGI.
--------------------------------------------------------------------------------------------
Graj Muzyko!
Chuck norris said let be light and there was Hasselhoff
o_0


140

Saturday, 21.03.2009, 12:15

I o to chodzi. Własnie tego chcemy aby banowac wszystkich którzy oszukuja jak leci