Nie jesteś zalogowany.

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

Aliar

Intermediate

Postów: 388

Skąd: Mezopotamia

  • Wyślij prywatną wiadomość

81

Saturday, 21.03.2009, 08:21

Cerberis przeczytaj dokładnie mój post. Gdzie napisałem, że oszukujecie? Po prostu nie mieściło mi się w głowię, że można posiadać taką armię, więc chciałem się upewnić. Czepiasz się bez powodu. Każdy kto napisze, że macie racje jest dobry i cacy, a jak coś Wam wytknie to już be, nie lubimy go i bluzgamy. To prawda, że kara nie jest surowa, ale uświadomcie to sobie, że nie macie na to żadnego wpływu. Też chętnie zmienił bym kilka rzeczy w tej grze, ale nie rzucam się z tego powodu do każdego napotkanego Moda.

PS Wnoszę prośbę o ostrzeżenia dla Cerberisa za flame
Aliar widze, ze uczciwe dochodzenie do jakichs konkretnych rezultatow niemiesci ci sie w twoim malym rozumku nastawionym na przekrety i rozne dziwne machloje...
Po co Ci uszy?

Wystarczy klik!

VeiN

Moderator

Postów: 543

Skąd: Gdańsk/Bydgoszcz

  • Wyślij prywatną wiadomość

82

Saturday, 21.03.2009, 10:02

czy uważasz że kara która przyznał Konrad jest sprawiedliwa??
Jasne że jest niesprawiedliwa:) - żadna kara nie będzie w tym przypadku sprawiedliwa. Jakby koleś dostał bana też by była niesprawiedliwa. W tym przypadku nie ma możliwości bycia sprawiedliwym. Wedle tego co tutaj czytałem - jakie to straszne szkody ci ludzie narobili to chyba najlepiej byłoby wrzucić backup np. z początku stycznia - cofnąć w rozwoju wszystkich. Ale na forum wcale przyjemniej by nie było ;)

@Cerberis - warn za offence aliara - w końcu zapomniałem o tym, bo liczyłem na jakieś wyjaśnienie, ale tłumaczenie w postaci jak "jak ja myślę, że ty mi depczesz po nodze to ja ci też nadepnę" w tym przypadku nie przemawia do mnie.
Masz problem z lokacjami specjalnymi ?
Przejrzyj temat => Lista lokacji specjalnych

cerberis

Intermediate

Postów: 206

Skąd: z innego swiata

  • Wyślij prywatną wiadomość

83

Saturday, 21.03.2009, 10:22

Mniam. Pyszny warn ;)

Przepraszam tylko uzytkowanikow tego forum za to, iz pozwolilem sobie, aby niechec dla imć Aliara wziela gore nad zasadami kultury osobistej wypowiedzi w miejscach publicznych, oskarzanie kogos bez dowodow jego winy, to pomowienie prawda VEIN? :)

Vein ten twoj pomysl z backupem, to chyba najwieksza niesprawiedliwosc :D

A sprawiedliwie byloby ukarac winnych, a nie winnych i niewiennych wrzucac do jednego wora. Jak to sie mowi "zabic wszystkich, a Bog rozpozna swoich"?
UWAGA UWAGA.
BUGUSING NIEJEST KARALNY. MOZNA DOWOLNIE WYKOZYSTYWAC BLEDY W GRZE I NIEZOSTAC UKARANYM!!!!

JEZELI WYKRYJESZ JAKIS BUG DAJACY TOBIE PRZEWAGE NAD INNYMI GRACZAMI W GRZE NIEZGLASZAJ TEGO NIKOMU.
PODZIEL SIE RADOSNA NOWINA Z KOLEGAMI I CZERPCIE KOZYSCI Z TEGO TYTULU.
NAWET JAK WYJDZIE NA JAW, ZE KOZYSTACIE Z BUGA, TO NIC WAM NIEZROBIA!!!!!
BEDZIECIE BEZKARNI!!!!

VeiN

Moderator

Postów: 543

Skąd: Gdańsk/Bydgoszcz

  • Wyślij prywatną wiadomość

84

Saturday, 21.03.2009, 10:50

W sumie się zastanawiam, czy nie byłby najbardziej sprawiedliwy - wy jako entuzjaści 8) i żąłujący pokrzywdzonych napewno byście to zrozumieli :P Wtedy to by była kara ^^ byłaby pewność, że wszystkich buguserów dorwaliśmy :D

A na poważnie - na tym polega bajer tego problemu - żadne rozwiązanie nie jest i nie będzie sprawiedliwe ;), każde wywołałoby niezadowolenie - czy większe/mniejsze to nie wiem ;)
Masz problem z lokacjami specjalnymi ?
Przejrzyj temat => Lista lokacji specjalnych

cerberis

Intermediate

Postów: 206

Skąd: z innego swiata

  • Wyślij prywatną wiadomość

85

Saturday, 21.03.2009, 10:59

znaczy patrzac Twoimi oczyma...odniose sie moze do naszej niechlubnej przeszlosci...

II wojna swiatowa, byli komendanci obozow koncentracyjnych i inne szychy, oni wydawali rozkazy, ale zabijali, torturowali, gwalcili ludzie im podlegli. Po wojnie scigalo sie glownie tych dowodcow, zeby dac PRZYKLAD NA PRZYSZLOSC, iz z tego rodzaju dzialania narody swiata niezaakceptuja. Organy scigania niewykryly wszystkich winnych, ale nieustannie ich scigali, znajdujac nawet po dziesiatkach lat i wymierzajac tym zbrodniazom kare na jaka zasluzyli.

Wy nawet palcem niekiwniecie, bo od razu marudzicie, ze wszystkich winnych niewylapiecie. A co mnie to obchodzi. Daje Wam sie na tacy winnego, wraz z pelna dokumentacja jego przestepstwa, to wy go wypuszczacie, akta palicie i wzroszacie ramionami mowiac, ee po co sie trudzic i tak niewylapiemy wszystkich, a Was natrety co przyniesly te akta i skutego winnego zaraz wsadze do paki jak niedacie nam spokoju....
UWAGA UWAGA.
BUGUSING NIEJEST KARALNY. MOZNA DOWOLNIE WYKOZYSTYWAC BLEDY W GRZE I NIEZOSTAC UKARANYM!!!!

JEZELI WYKRYJESZ JAKIS BUG DAJACY TOBIE PRZEWAGE NAD INNYMI GRACZAMI W GRZE NIEZGLASZAJ TEGO NIKOMU.
PODZIEL SIE RADOSNA NOWINA Z KOLEGAMI I CZERPCIE KOZYSCI Z TEGO TYTULU.
NAWET JAK WYJDZIE NA JAW, ZE KOZYSTACIE Z BUGA, TO NIC WAM NIEZROBIA!!!!!
BEDZIECIE BEZKARNI!!!!

86

Saturday, 21.03.2009, 11:52

Z tym porównaniem to przegiąłeś...;P

To zupełnie inna sprawa, inna skala, inny problem, inne cele "tych, co sądza". W tej sprawie, jak slusznie Vein pisał, nie ma decyzji obiektywnie sprawiedliwej. A osoby z bugiem jedyne co sa winne to zmienienie paruset ciągów 01010 w kodzie gry niezgodnie z założeniami twórców.
To zupelnie coś innego niż zabicie paru milionów ludzi.
Operator serwerów T1 i T2
Zanim napiszesz wiadomość - przeczytaj FAQ Gra na 1 IP / Multikonta.
Nie przyjmuję skarg na PW! Chcesz zgłosić skargę - napisz w dziale Skargi, po zapoznaniu się z Regulamin działu SKARGI.
--------------------------------------------------------------------------------------------
Graj Muzyko!
Chuck norris said let be light and there was Hasselhoff
o_0


87

Saturday, 21.03.2009, 12:05

A na poważnie - na tym polega bajer tego problemu - żadne rozwiązanie nie jest i nie będzie sprawiedliwe ;), każde wywołałoby niezadowolenie - czy większe/mniejsze to nie wiem ;)

Kto każe wam brać odpowiedzialność, Thorga zrobiła głosowanie czy zmniejszyć ukeep w EP3 nie dało się zrobić głosowania w którym gracze zadecydowali by o karze? Na pewno lepiej jest wybrać mniejsze zło, jeśli władza szwankuje ludzie biorą ją w swoje ręce, i tak było zawsze!

88

Saturday, 21.03.2009, 12:23

odpowiedzcie MW na pare pytan ?? :)
od kiedy bug jest znany userom ?? coś ze trzy miesiace jak nie wiecej ...
od kiedy znany jest Wam ?
kiedy go zgłosilićie obrońcy Prawa i Sprawiedliwości na mapie TE
ze wiedzieiscie o tym że w klanach przeciwko którym miala potoczyc sie wojna sa armie zbudowane na bug usingu tez wiedzieliści , pisaliscie o tym przecież na forum
czy zgłosiliscie to ???
nie :) czekaliście az zostana użyte zeby sie poskarżyc jak małe dziecie w piaskownicy i zbanować przeciwnika , no jest to jakiś chwyt taktyczny ...
najprawiedliwsze byloby cofnac serw do bekapu sprzed paru miesiecy bo takiuch armi i userow bylo zapewne znacznie znacznie wiecej
skoncze już bić piane bo żal słuchac jak te Pawlaki , sad sądem ale sprawiedliwosc musi być po naszej stronie
za Michoxem warto bybylo zrobic ankiete na temat kary czy cofamy sie w grze o 3 miechy czy moze jak w stanach idziemy do sądu sądziec sie o odszkodowanie za straty moralne i psychiczne
zreszta ofiary Snajpera mogą sie zgłaszac do administracji najlepiej z dowodem walki straty poniesione przez bug w grze jej tworcy powinni zrekompensowac
czyli np odbudujcie jedna armie dla tego płaczka z MW ktory to ja stracił na walce ze Snajperem :]
Cerberis porównie jest cokolwiek nie na miejscu to tylko gra a nie real life nie mieszaj obozow koncentracyjnych do gry....

VeiN

Moderator

Postów: 543

Skąd: Gdańsk/Bydgoszcz

  • Wyślij prywatną wiadomość

89

Saturday, 21.03.2009, 12:33

@cerebris - porównanie mega nieadekwatne do sytuacji ;). Ale jak chcesz się bawić w historię - w Polsce przejście między komuną a demokracją również było bezkrwawe a można było rozwiązać tą kwestię wyżynając lub wrzucając ludzi związanych z PRL do więzień - takie czystki były praktykowane w wielu krajach, u nas nie.

A na poważnie - na tym polega bajer tego problemu - żadne rozwiązanie nie jest i nie będzie sprawiedliwe ;), każde wywołałoby niezadowolenie - czy większe/mniejsze to nie wiem ;)
Kto każe wam brać odpowiedzialność, Thorga zrobiła głosowanie czy zmniejszyć ukeep w EP3 nie dało się zrobić głosowania w którym gracze zadecydowali by o karze? Na pewno lepiej jest wybrać mniejsze zło, jeśli władza szwankuje ludzie biorą ją w swoje ręce, i tak było zawsze!
Ah widzisz nie możesz sobie decydować o cudzej własności - tak to nie jest twoja własność. Twoje konto jest własnością BWTeam, które ci je jedynie udostępnia. Wyobraź sobie, że twoje konto to samochód, który wypożyczyłeś od firmy, która się tym zajmuje. Firma ma więcej klientów. Część z tych klientów działała nieregulaminowo - czy uważasz, że ty masz prawo decydować co z nimi zrobić czy firma, która jest właścicielem owych samochodów (pomijając ofc wykroczenia prawne, przed którymi wszyscy odpowiadają)?
Prawo do tego mają autorzy gry - jeżeli zadecydowaliby, że się was spytają o zdanie to by tak zrobili, ale tak nie zrobili.
Masz problem z lokacjami specjalnymi ?
Przejrzyj temat => Lista lokacji specjalnych

90

Saturday, 21.03.2009, 12:42

Cofając serwer poszkodujesz kilka tys. graczy grających uczciwie. Nie chodzi o odszkodowanie ale o to żeby chociaż wyciągnąć wnioski i zrobić porządny regulamin tak żeby nie było problemów z karami, a w takich sprawach (nadzwyczajnych) powinno się pytać o zdanie graczy bo admini nie grają i to ich nie dotyczy to tak jakby by w 4 osoby wybierać prezydenta, mamy kaczkę bo ją wybraliśmy nasza wina nasz problem, na następny raz może nie popełnimy tego błędu.

A obozy koncentracyjne mają jednak coś z tym wspólnego jak by "zbanowałi" przywódcę nie było by takiej rzezi na świecie, tak samo jest tu bo raczej ta wojna dotknie też osoby nią nie zainteresowane.

EDIT
@VeiN

Zauważ że firm wypożyczających auta jest wiele i mogę wybrać tą która mi się podoba a tu nie mam takiej możliwości. Pozatym jeśli chcesz tak przyrównywać do realnego życia to zapoznaj się z tą definicją!

Ława przysięgłych to nazwa elementu władzy sądowniczej, w skład którego wchodzą zwykli obywatele, a nie sędziowie zawodowi. Jest wyrazem udziału czynnika społecznego w sprawowaniu wymiaru sprawiedliwości.

Ten post był edytowany 1 razy, ostatnio edytowany przez "Michoxx" (21.03.2009, 12:47)


VeiN

Moderator

Postów: 543

Skąd: Gdańsk/Bydgoszcz

  • Wyślij prywatną wiadomość

91

Saturday, 21.03.2009, 13:08

Jak już wspomniałem każde działanie wiązałoby się z lamentami, zmieniłyby się osoby, nie wszystkie część by jechała po administracji z przyzwyczajenia :rotfl:

Backup to był bardziej żart - chciałem wam pokazać najbardziej drastyczną metodę, w której spełnione by były wasze postulaty - wszyscy winni zostaliby ukarani, wszyscy poszkodowani mieliby to co stracili.

A regulamin zakłada taką ewentualność, o czym już chyba z 7 raz piszę przez ostatnie dwa dni. Nie moja wina, że nie czytacie całego regulaminu lub go nie rozumiecie. Przeczytaj sobie CAŁĄ tabelę kar .

A obozy koncentracyjne zostaw historykom. To jest gra, a nie rzeczywistość. Nikt tutaj nie ginie. Nie chce mi się rozpisywać na ten temat bo to totalnie nie na miejscu. Jak nie widzisz różnicy np. między podbiciem wioski w grze i jej zburzeniem a spacyfikowaniem miasta podczas działań WŚ II to naprawdę współczuję.

Odp. do części EDIT:

Jak to nie masz? Gier jest wiele - to twój wybór, którą wybrałeś. Mi też się zdażąło, żę coś mi się nie podobało i rezygnowałem z usług.

Widzę, że przykład był zbyt ciężki. Polecam regulamin pod którym się podpisywałeś rejestrując tutaj i powiedz mi czy gdzieś jest napisane, że będziesz miał możliwość decydowania kto będzie banowany. Oj czyżby nie było? Spytaj się mamy/taty może ci wyjaśni jakie masz tutaj prawa :).
Masz problem z lokacjami specjalnymi ?
Przejrzyj temat => Lista lokacji specjalnych

92

Saturday, 21.03.2009, 13:44

Nie ma sensu z tobą dyskutować bo i tak będziesz trzymał stronę administracji. Zdanie graczy znasz! Poza tym nie pisz że nie macie wpływu jako modzi na decyzje adminów bo to śmieszne! Jeśli jesteście na takich stanowiskach to oznacza że admini wam ufają, i pewnie sie liczą z waszym zdaniem. No chyba że tak was przypadkowo wybrali w wyniku losowania i mają was w... ale jeśli mod może decydować o tym co będzie wprowadzone to raczej ma jakiś wpływ!

VeiN

Moderator

Postów: 543

Skąd: Gdańsk/Bydgoszcz

  • Wyślij prywatną wiadomość

93

Saturday, 21.03.2009, 14:01

1. Nie ma sensu z tobą dyskutować bo i tak będziesz trzymał stronę administracji. Zdanie graczy znasz!
2. Poza tym nie pisz że nie macie wpływu jako modzi na decyzje adminów bo to śmieszne!
3. Jeśli jesteście na takich stanowiskach to oznacza że admini wam ufają, i pewnie sie liczą z waszym zdaniem. No chyba że tak was przypadkowo wybrali w wyniku losowania i mają was w... ale jeśli mod może decydować o tym co będzie wprowadzone to raczej ma jakiś wpływ!
1. To nie dyskutuj, ja odpowiadam na twoje pytania a ty się złościsz, że odpowiedź dostajesz. Jak nie chcesz odpowiedzi to nie pytaj. W sprawie regulaminu ja cię informuję bo masz chłopie braki a nie dyskutuję ;).

2.Nie nie mam wpływu bo zajmuję się WYŁĄCZNIE forum a nie grą - przejrzyj sobie temat co komu zgłaszać, może cię oświeci kto się czym zajmuje, za grę odpowiada OP i Admini. Nie mam nawet takich możliwości ;). Na forum zajmuję się moderowaniem również tematów związanych z pomysłami do gry, ale nie mam wpływu na to czy zostaną wprowadzone i zaakceptowane, czy admin się w nim wypowie czy też nie.

3. Za modów odpowiada smod, admin nawet może nie wiedzieć kto jest modem. Na wszystkich forach BWTeam jakie znam masz koło 60- 100 osób = modów, tmodów, smodów - trudno, żeby admin wszystkich znał i wszystkim ufał i wszystkim się orientował, dlatego za mnie odpowiada smod.
Masz problem z lokacjami specjalnymi ?
Przejrzyj temat => Lista lokacji specjalnych

Ten post był edytowany 2 razy, ostatnio edytowany przez "VeiN" (21.03.2009, 14:16)


94

Saturday, 21.03.2009, 14:18

Tylko że tutaj mamy małe forum i nie wmawiaj mi że Thorga nie wie kto to jest VeiN i że nie masz z nią kontaktu. Nie chodzi o to że to ty decydujesz ale o to że masz większy wpływ na decyzje niż gracze. Można przyrównać adminów do rodziców a was do ich dzieci, dzieci mają zawsze jakiś wpływ na rodziców, a teoertycznie rodzice są pełnoletni i nie powinni sie podporządkowywać rozumiesz o co chodzi?

95

Saturday, 21.03.2009, 14:19

odpowiedzcie MW na pare pytan ?? :)
od kiedy bug jest znany userom ?? coś ze trzy miesiace jak nie wiecej ...
od kiedy znany jest Wam ?
kiedy go zgłosilićie obrońcy Prawa i Sprawiedliwości na mapie TE
ze wiedzieiscie o tym że w klanach przeciwko którym miala potoczyc sie wojna sa armie zbudowane na bug usingu tez wiedzieliści , pisaliscie o tym przecież na forum
czy zgłosiliscie to ???
nie :) czekaliście az zostana użyte zeby sie poskarżyc jak małe dziecie w piaskownicy i zbanować przeciwnika , no jest to jakiś chwyt taktyczny ...
najprawiedliwsze byloby cofnac serw do bekapu sprzed paru miesiecy bo takiuch armi i userow bylo zapewne znacznie znacznie wiecej
skoncze już bić piane bo żal słuchac jak te Pawlaki , sad sądem ale sprawiedliwosc musi być po naszej stronie
za Michoxem warto bybylo zrobic ankiete na temat kary czy cofamy sie w grze o 3 miechy czy moze jak w stanach idziemy do sądu sądziec sie o odszkodowanie za straty moralne i psychiczne
zreszta ofiary Snajpera mogą sie zgłaszac do administracji najlepiej z dowodem walki straty poniesione przez bug w grze jej tworcy powinni zrekompensowac
czyli np odbudujcie jedna armie dla tego płaczka z MW ktory to ja stracił na walce ze Snajperem :]
Cerberis porównie jest cokolwiek nie na miejscu to tylko gra a nie real life nie mieszaj obozow koncentracyjnych do gry....


nam bug znany jest od OK 2 tygodni (sorki ale nie interesujemy sie bu-userstwem) po tym jak powiedział mi o tym Bleeh iz Wacek ma bugowana armie. Nie zgłaszalismy tego z prostego powodu - kazdy bug user miał nakaz zniszczenia takiej armii wiec uznalismy iz nasza interewncja w owym momencie jest zbedna. Co dziwne w zlomowaniu armii wacka uczestniczył własnie Bleeh a osile takiej armii moze świadczyc fakt iz jego ponad 800 piechurów nie dalo rady jego armii w momencie gdy Bleeh normalnie nie ma wiekszych problemów z położeniem na lopatki tradycyjnej obrony 3-4 armii przeciętnego gracza.
Gdy bysmy wiedzieli ze w klanach tych sa takie armie to bysmy zgłosili - nie sadzisz chyba ze bysmy porywali sie z motyka na księżyc i atakowali tak zmutanciałe armie!!!
Zgłosilismy to przy pierwszej okazji, majac dowody ze niektórzy nie posluchali zalecen i nie zlikwidowali bugowych armii - wczesniej nie mielismy na ich istnienie żadnych dowodów!!
Wybacz....nazywasz nas płaczkami za to że zgłosilismy naduzycie, lecz wczesniej masz do nas pretensje że tego nie zrobilismy. To się kupy nie trzyma!! Gramy uczciwie i tego samego oczekujemy od naszych rywali!!

VeiN

Moderator

Postów: 543

Skąd: Gdańsk/Bydgoszcz

  • Wyślij prywatną wiadomość

96

Saturday, 21.03.2009, 20:20

Tylko że tutaj mamy małe forum i nie wmawiaj mi że Thorga nie wie kto to jest VeiN i że nie masz z nią kontaktu. Nie chodzi o to że to ty decydujesz ale o to że masz większy wpływ na decyzje niż gracze. Można przyrównać adminów do rodziców a was do ich dzieci, dzieci mają zawsze jakiś wpływ na rodziców, a teoertycznie rodzice są pełnoletni i nie powinni sie podporządkowywać rozumiesz o co chodzi?
A pewnie mnie zna i zdanie thorgi już dawno poznałem - jak i ty. A jeżeli nie poznałeś to poczytaj ten temat i temat w oftopie. Z resztą to są ludzie, którzy się takimi sprawami zajmują - mi nic do tego, nie moje obowiązki, nie moja odpowiedzialność za podjęte decyzje.

EDIT: Temat zamykam. Jeżeli ktoś chce się jeszcze wypowiedzieć na temat decyzji administracji to pisać do moda - zostanie otwarty do tego celu temat: Wydzielony temat specjalnie dla KazMaxa ;), w którym toczyła się dyskusja właściwie o tym samym.
Masz problem z lokacjami specjalnymi ?
Przejrzyj temat => Lista lokacji specjalnych

Ten post był edytowany 1 razy, ostatnio edytowany przez "VeiN" (21.03.2009, 23:57)


97

Sunday, 22.03.2009, 14:26

Dodam tylko, bo widzę że do których nie dotarło.

Członkowie teamu moderatorów na forum to zwykli gracze, którzy podjęli się nieodpłatnie utrzymywania porządku na forum.
Nie mają żadnych uprawnień w grze, nie są w żaden sposób odpowiedzialni za decyzję twórców gry.
Więc darujcie sobie proszę nagonkę na te osoby.

Jedyną osobą odpowiedzialną za decyzję o ukaraniu tego gracza jest Konrad.
Niestety, obawiam się, że nie możecie na niego nigdzie zażaleń składać - jest twórcą gry i współwłaścicielem tego całego biznesu...
Ex-Team. Aktualny operator: Kruczoczarny

Ten post był edytowany 1 razy, ostatnio edytowany przez "Thorga" (23.03.2009, 08:54)