Nie jesteś zalogowany.

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

1

Sunday, 29.03.2009, 15:12

Forsowny marsz jako domyślny

Ustawienie forsownego marszu jako domyślnego zaoszczędziłoby graczowi mnóstwo zbędnych klików. Szczególnie w średniowieczu, gdzie koni jest tyle, że mi nie zdarzyło się jeszcze nie włączyć marszu forsownego. Mimo że armie na raz łykają 500 koni.

Lomnas

Super Moderator

Postów: 960

Skąd: Kraków

  • Wyślij prywatną wiadomość

2

Sunday, 29.03.2009, 16:28

Bez przesady... to jest zaledwie jedno kliknięcie więcej;)
"Krytykować może jedynie ten, kto posiada serce gotowe do niesienia pomocy." William Penn

"Któż to tupta, tupiąc po moim mostku?" - "To!" S. King

Ha ha ha :D



Dajcie wasala;)

3

Sunday, 29.03.2009, 16:30

Dziennie to już kilkadziesiąt. Wiadomo że to drobnostka, ale interfejs powinien ułatwiać, a nie utrudniać.

Lomnas

Super Moderator

Postów: 960

Skąd: Kraków

  • Wyślij prywatną wiadomość

4

Sunday, 29.03.2009, 16:36

Ale ci co nie używają forsownego marszu zaczęli by proponować zdjęcie tej opcji z domyślnej. W ten sposób ktoś zawsze będzie niezadowolony.
"Krytykować może jedynie ten, kto posiada serce gotowe do niesienia pomocy." William Penn

"Któż to tupta, tupiąc po moim mostku?" - "To!" S. King

Ha ha ha :D



Dajcie wasala;)

5

Sunday, 29.03.2009, 17:20

Myślisz, że jest ktoś, kto nie używa forsownego marszu przy każdej wyprawie? Nie chce mi się wierzyć, żeby mógł być taki gracz w średniowieczu. Co robiłby z setkami tysięcy koni?

Lomnas

Super Moderator

Postów: 960

Skąd: Kraków

  • Wyślij prywatną wiadomość

6

Sunday, 29.03.2009, 17:24

Ja np. nie używałem (jak miałem wioski) do transportu surowców między nimi... i do ataków po okolicznych wioskach bo były blisko. Do dalszych oczywiście ale do bliższych żal mi było koni tracić.
"Krytykować może jedynie ten, kto posiada serce gotowe do niesienia pomocy." William Penn

"Któż to tupta, tupiąc po moim mostku?" - "To!" S. King

Ha ha ha :D



Dajcie wasala;)

cerberis

Intermediate

Postów: 206

Skąd: z innego swiata

  • Wyślij prywatną wiadomość

7

Sunday, 29.03.2009, 17:58

I dlatego tak wolno rozwijales wlasne wlosci Lomnas ;)

Opcja z automatu jest nieprzemyslana, glownie o taktyke przemieszczania wojsk miedzy wlasnymi wioskami. Takie zroznicowanie czasu daje wieksze pole manewru.

Ewentualnie mozna w ustawieniach profilu gracza dodac opcje wlanczania i wylanczania forsownego marszu, wszyscy beda szczesliwi (no moze poza adminami, bo to pracy im tylko doda ;)
UWAGA UWAGA.
BUGUSING NIEJEST KARALNY. MOZNA DOWOLNIE WYKOZYSTYWAC BLEDY W GRZE I NIEZOSTAC UKARANYM!!!!

JEZELI WYKRYJESZ JAKIS BUG DAJACY TOBIE PRZEWAGE NAD INNYMI GRACZAMI W GRZE NIEZGLASZAJ TEGO NIKOMU.
PODZIEL SIE RADOSNA NOWINA Z KOLEGAMI I CZERPCIE KOZYSCI Z TEGO TYTULU.
NAWET JAK WYJDZIE NA JAW, ZE KOZYSTACIE Z BUGA, TO NIC WAM NIEZROBIA!!!!!
BEDZIECIE BEZKARNI!!!!

Lomnas

Super Moderator

Postów: 960

Skąd: Kraków

  • Wyślij prywatną wiadomość

8

Sunday, 29.03.2009, 18:02

I dlatego tak wolno rozwijales wlasne wlosci Lomnas ;)


Było by szybciej gdyby więcej osób z okolicy się przenosiło do Średniowiecza;) A różnica 10 czy 20 minut przy 20 farmach nie robi różnicy. Imo tylko dodatek nie pierwszej potrzeby...
"Krytykować może jedynie ten, kto posiada serce gotowe do niesienia pomocy." William Penn

"Któż to tupta, tupiąc po moim mostku?" - "To!" S. King

Ha ha ha :D



Dajcie wasala;)

cerberis

Intermediate

Postów: 206

Skąd: z innego swiata

  • Wyślij prywatną wiadomość

9

Sunday, 29.03.2009, 18:50

Co do pierwszej potrzeby, to masz racje...pierwsza potrzeba, to mozliwosc przegladania zbrojowni calej :D
UWAGA UWAGA.
BUGUSING NIEJEST KARALNY. MOZNA DOWOLNIE WYKOZYSTYWAC BLEDY W GRZE I NIEZOSTAC UKARANYM!!!!

JEZELI WYKRYJESZ JAKIS BUG DAJACY TOBIE PRZEWAGE NAD INNYMI GRACZAMI W GRZE NIEZGLASZAJ TEGO NIKOMU.
PODZIEL SIE RADOSNA NOWINA Z KOLEGAMI I CZERPCIE KOZYSCI Z TEGO TYTULU.
NAWET JAK WYJDZIE NA JAW, ZE KOZYSTACIE Z BUGA, TO NIC WAM NIEZROBIA!!!!!
BEDZIECIE BEZKARNI!!!!

VeiN

Moderator

Postów: 543

Skąd: Gdańsk/Bydgoszcz

  • Wyślij prywatną wiadomość

10

Sunday, 29.03.2009, 19:54

Ewentualnie mozna w ustawieniach profilu gracza dodac opcje wlanczania i wylanczania forsownego marszu, wszyscy beda szczesliwi
I z tym się zgodzę. Takie rozwiązanie powinno uszczęśliwić każdego.

W końcu jedni mają koni nadmiar inni nie - ja np. nigdy nie odczułem nadmiaru koni, wręcz miałem dylemat gdy wszedł forsowny marsz i dla mnie ta opcja byłaby zbędna.
Masz problem z lokacjami specjalnymi ?
Przejrzyj temat => Lista lokacji specjalnych

11

Monday, 30.03.2009, 08:36

Myślisz, że jest ktoś, kto nie używa forsownego marszu przy każdej wyprawie? Nie chce mi się wierzyć, żeby mógł być taki gracz w średniowieczu. Co robiłby z setkami tysięcy koni?
A co ma do tego ilość koni, wielokrotnie puszczałem do lokacji hero normalnie chociażby po to ze miałem gwarancje ze przez 30 min będzie bezpieczny (np kiedy wracałem z pracy do domu czy odwrotnie)
To ze masz setki tysięcy koni to tylko dlatego ze patch wprowadzony by został kiedy już ich tyle miałeś, ciekawe co byś powiedział gdybyś teraz skoczył do średniowiecza.
Ja skoczyłem do kolonizacji gdzie przyrost koni jest o wiele większy od średniowiecza a mimo wydatek 50 na to zeby hero polazl do lokacji to jednak spory koszt.
Forsowny marsz to wersja "opcjonalna" więc zmuszanie graczy do jej uzywania było by co najmniej głupie

12

Monday, 30.03.2009, 10:07

i tą entuzjastyczną opinią zamkniemy dzisiejsze rozmowy w toku...
Przed wysłaniem PW upewnij się, że piszesz do właściwej osoby:
Admin ds. technicznych - Konrad
Admin ds. koncepcyjnych - SushiMaker