You are not logged in.

101

Wednesday, April 1st 2009, 4:54pm

Hehe to pewnie jakiś żart bo przecież dziś prima aprilis :D LOL

102

Wednesday, April 1st 2009, 4:58pm

No tak :P Tyle,ze chyba nienajlepszy,bo wielu potracilo rozne rzeczy :(

103

Wednesday, April 1st 2009, 5:00pm

E tam przecież by w ramach żartu czterech puszek dębowego mocnego nie przysłali :P

104

Wednesday, April 1st 2009, 5:04pm

E tam przecież by w ramach żartu czterech puszek dębowego mocnego nie przysłali :P

jak interia presyla za free debowe to zostaje moim portalem numer 1,bo debowe to moje ulubione piwo!!!!

105

Wednesday, April 1st 2009, 5:11pm

No ale warunki jak wcześniej musisz spełnić. Czyli mieć skończone 18 lat, mieć konto Premium i żeby oddział interii znajdował się nie dalej niż 25 km od Ciebie. Wtedy dzwonisz, składasz skargę na TimeEdge i oni w rekompensacie wysyłają czteropak ;)

Ale uważaj bo kurier przy dostawie żąda dowodu osobistego czy aby na pewno pełnoletni jesteś :D

106

Wednesday, April 1st 2009, 5:26pm

jak interia presyla za free debowe to zostaje moim portalem numer 1,bo debowe to moje ulubione piwo!!!!
do czasu, ja piłem tylko dębowe mocne przez 2 mc i już mi obrzydło... teraz się przesiadłem na Wojak'a 9% :P

107

Wednesday, April 1st 2009, 5:28pm

No ale warunki jak wcześniej musisz spełnić. Czyli mieć skończone 18 lat, mieć konto Premium i żeby oddział interii znajdował się nie dalej niż 25 km od Ciebie. Wtedy dzwonisz, składasz skargę na TimeEdge i oni w rekompensacie wysyłają czteropak ;)

Ale uważaj bo kurier przy dostawie żąda dowodu osobistego czy aby na pewno pełnoletni jesteś :D
kurde a ja trafilem na "cfaniaka" i mi dwa w drodze wyzlopal ;(

108

Wednesday, April 1st 2009, 5:33pm

no za 16 dni stuknie 26 lat wiec z dowodem kurier problemu miec nie bedzie :)martwi mnie tylko to czy po drodze nie wychleje mojego browara!!!!!!!!

109

Wednesday, April 1st 2009, 5:45pm

A to patrzeć co na pokwitowaniu pisze, a co dostajecie. Bo jak wyżłopie kurier to nadawcy to już nie interesuje :P A jak podpiszeta przyjęcie to już jak to się mówi "dupa zbita" :rotfl:

checiu

Beginner

• Send private message

110

Wednesday, April 1st 2009, 6:49pm

no to adminom kawał się udał na prima aprilis :D z tą kasacją konta

This post has been edited 2 times, last edit by "checiu" (Apr 1st 2009, 7:04pm)

111

Wednesday, April 1st 2009, 7:32pm

pozostaje mieć tylko nadzieję, że admini zostali tak soczyście zaspamowani, ze odechce im się w przyszłości podobnych żartów ;)

Kalwin

Beginner

• Send private message

112

Wednesday, April 1st 2009, 8:32pm

Już wiem jak to zrobić!!!!

:D :P ...Warn up my life... :P:D
F..k Op :P

VeiN

Moderator

• Send private message

113

Wednesday, April 1st 2009, 9:14pm

no to adminom kawał się udał na prima aprilis :D z tą kasacją konta
A tam joemonster jak zwykle wymiótł :P To była dopiero groźba xD
Masz problem z lokacjami specjalnymi ?
Przejrzyj temat => Lista lokacji specjalnych

Kalwin

Beginner

• Send private message

114

Wednesday, April 1st 2009, 10:47pm

Kogo to jeszcze bawi?
:D :P ...Warn up my life... :P:D
F..k Op :P

115

Thursday, April 2nd 2009, 8:03am

Niestety, dziś jest już 2 kwietnie, a zabawka pozostała. Wstawaj, adminie!

Konrad

Administrator

• Send private message

116

Thursday, April 2nd 2009, 9:23am

Komunikat usunięty :)
Gdyby ktoś nadal nie wiedział - to był żart prima aprilisowy.
UWAGA! Opcja 'Zgłoś' NIE służy do zadawania pytań ani zgłaszania problemów z grą!
W celu jak najszybszego uzyskania odpowiedzi, należy napisać temat w odpowiednim dziale lub wysłać prywatną wiadomość.

Przed wysłaniem PW upewnij się, że piszesz do właściwej osoby:
Admin ds. technicznych - Konrad
Admin ds. koncepcyjnych - SushiMaker