Nie jesteś zalogowany.

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

Lomnas

Super Moderator

Postów: 960

Skąd: Kraków

  • Wyślij prywatną wiadomość

81

Tuesday, 31.03.2009, 19:46

Wiedzieć a zdążyć się przygotować to dwie różne sprawy...

Moim zdaniem coś jednak wniosły skoro odpisujesz;) I każda wypowiedź coś wnosi do dyskusji... o ile jest na temat.
"Krytykować może jedynie ten, kto posiada serce gotowe do niesienia pomocy." William Penn

"Któż to tupta, tupiąc po moim mostku?" - "To!" S. King

Ha ha ha :D



Dajcie wasala;)

82

Tuesday, 31.03.2009, 19:51

tak tak xantoreks próba wybielenia :] hehe
cerberis lubi porównania historyczne wiec porównam a i skorzystam z tego co xantorek napisałes ;)
tak wiedzieliśmy o wojnie , tak mieliśmy sojuszników , tak mogliśmy wygrać
w 1939 tez była woja do przewidzenia i tez mieliśmy sojuszników a wojne przegraliśmy choć mogliśmy wygrac
zreszta wojna wciąż trwa ...

cerberis

Intermediate

Postów: 206

Skąd: z innego swiata

  • Wyślij prywatną wiadomość

83

Tuesday, 31.03.2009, 20:43

po pierwsze na Polske wtedy 3 agresorow sie polakomilo, MW w pierwszym etapie wojny walczylo same przeciw Zulom i bronilo sie jeszcze przed waszymi trzema klanami...

po drugie porownanie sojusznikow zuli do sojusznikow Polski z tamtego czasu...kto u Was byl Anglia, kto Francja?? Jezeli MW mialo byc osia zla hehe Mieliscie male mobilne klany sojusznicze, uderzylibyscie wszyscy na raz w odwecie, to istniala taka mala szansa, ale jednak istniala, ze nas przelamiecie

po trzecie obrazasz mnie jako obywatela Polski przyrownujac ten piekny kraj do klanu Zuli...(czy chociazby sytuacji jakie mialy w przeszlosci)

po czwarte...jaka wojna? to jest zarzynanie rannego zwierza, aby sie niemeczyl juz dluzej...
UWAGA UWAGA.
BUGUSING NIEJEST KARALNY. MOZNA DOWOLNIE WYKOZYSTYWAC BLEDY W GRZE I NIEZOSTAC UKARANYM!!!!

JEZELI WYKRYJESZ JAKIS BUG DAJACY TOBIE PRZEWAGE NAD INNYMI GRACZAMI W GRZE NIEZGLASZAJ TEGO NIKOMU.
PODZIEL SIE RADOSNA NOWINA Z KOLEGAMI I CZERPCIE KOZYSCI Z TEGO TYTULU.
NAWET JAK WYJDZIE NA JAW, ZE KOZYSTACIE Z BUGA, TO NIC WAM NIEZROBIA!!!!!
BEDZIECIE BEZKARNI!!!!

Zielonyy

Początkujący

Postów: 17

Skąd: Śląsk

  • Wyślij prywatną wiadomość

84

Tuesday, 31.03.2009, 21:12

Cóż nie da się zaprzeczyć. Ta wojna skończyła się gorzej niż porażką, głowne powody to oczywiście organizacja, oraz brak doświadczenia w prowadzeniu wojen.

Jednakże piszesz:
MW w pierwszym etapie wojny walczylo same przeciw Zulom i bronilo sie jeszcze przed waszymi trzema klanami...
Zanim postanowiłem osobiście wspomóc Żuli, byłem w Misericordii, która założyła na Was dokładnie 1 i do tego nieudany obleg.
http://t1.czaswojny.interia.pl/showmsg.p…&key=8c544dfe12
2 godziny po załozeniu oblegu odwiedził mnie GieniO Z ISKAR
http://t1.czaswojny.interia.pl/showmsg.p…&key=101efcfc07
A zanim oblężenie dobiegło końca SS założyło obleg na Parna.
http://t1.czaswojny.interia.pl/showmsg.p…&key=c6e1e3c6c8

Więc nie mów, że broniliście się całkiem Sami. Co prawda prawdopodobnie Wasi sojusznicy jedynie przyśpieszyli to co właśnie się dzieje. Nie chcę tutaj nikogo bronić jednakże nie lubie gdy ktoś przedstawia sytuację nie dokońca zgodną z tą, tkóra miała miejsce.

Pozdrawiam

85

Tuesday, 31.03.2009, 21:20

zdaje sie cerberis ze to Ty mowiłes cos o obozach koncentracyjnych wtedy porownaie bylo ok teraz jest be , taak
no nic wiecej słowa nie powiem :] bo szkoda :P

86

Tuesday, 31.03.2009, 23:36

Zielony a Ty sadziłeś że nasi sojusznicy nam nie pomogą w potrzebie?? Sądziłeś ze poradzimy sobie z 4 klanami?? Jak mówi przysłowie "gdy ludzi kupa i Herkules d***" ;) nasza głupota i z drugiej strony ogromnym heroizmem było by porywanie sie z motyka na księżyc. Na samym początku my założyliśmy 1 obleg a wy w tym samym czasie 3, a miało ich być ponoć 5 ale nie wypaliły ;) Prawda?? Sojuszników ma sie prawdziwych a nie pisanych - nauczcie sie tej prawdy bo my zawieramy sojusze z tymi z którymi chcemy a nie z tymi którzy chcą ;) Identycznie jest z przyjęciami do MW - my wybieramy graczy, i my proponujemy im wstąpienie do klanu, co stanowi o naszym zgraniu, zaangażowaniu i sile. Myslenie w prowadzeniu klanu jeszcze nikomu nie zaszkodziło, jednak poniektórym go brakuje i cieszą się jak niedowartościowani z ilości śmiesznych wpisów w opisie klanu, unii i innych dziwnych tworów.
To że założyliście wtedy na nas tylko jeden obleg w dodatku nie udany to na prawdę nie nasza wina ;) To że obleg przegraliście świadczy dobrze ale tylko o nas ;)

Na koniec dodam iz o całej akcji przeciwko wam na ok. tydzień przed pierwszym atakiem wiedziały tylko 3 osoby w naszym klanie (ja, Goderian i Bleeh). Sojusznicy nic o tym nie wiedzieli (kontaktowałem sie znimi dopiero po założeniu pierwszego oblegu) a pozostali klanowicze wiedzieli jedynie że mają trzymać wojo w pogotowiu ale o celu nic nie wiedzieli (owszem mogli sie domyślać, ale to były takie same domysły jak wasze). Serwer ma "oczy i uszy" wiec im mniej osób wie o szczegółach tym lepiej dla powodzenia akcji. To tyle kuluarów przygotowań do wojenki ;)

Ten post był edytowany 1 razy, ostatnio edytowany przez "VeiN" (01.04.2009, 04:42)


Zielonyy

Początkujący

Postów: 17

Skąd: Śląsk

  • Wyślij prywatną wiadomość

87

Tuesday, 31.03.2009, 23:59

Byłem niemalże pewny, że Wam pomogą.Z początku myślałem nawet, że sojuszników będzie więcej zarazem z naszej jak i z Waszej strony. Mówisz ,że to nasz 1 atak świadczy dobrze o Was. W Misericordii tylko ja i Parn (tutaj zasługa Bleeha) mieliśmy armie przygotowane pod walkę z graczami; reszta graczy preferowała spokojny rozwój.
Co oczywiście nie zmienia faktu, iz obleg zakoczył się niepowodzeniem i to głównie z mojej winy.

88

Wednesday, 01.04.2009, 16:36

Kwietniowy update ;) Miłej lektury ;P

Aliar

Intermediate

Postów: 388

Skąd: Mezopotamia

  • Wyślij prywatną wiadomość

89

Wednesday, 01.04.2009, 17:56

Jak zniszczyliście spichlerz nie mając maszyn oblężniczych? oO
Po co Ci uszy?

Wystarczy klik!

90

Wednesday, 01.04.2009, 19:12

Odkrylismy bug'a - jak zawsze :D
A tak na serio to nie wiem :P

91

Thursday, 02.04.2009, 07:35

SPROSTOWANIE sie należy KAZMAX i przeprosiny

LOOOSRS to wy jestescie młode wilczki - arogancja, głupota i lekceważenie przeciwnika :P

konta nie przejąłem gram na nim od początku, zmieniłem tylko nazwę głównego hero :P
a stać mnie było na to żeby po przejściu do IV ery założyć obleg i przejąc wioskę gracza który o wiele dłużej był w IV erze ode mnie
a dlaczego - dlatego ze nie zrobił sobie ambasad LOL
wyjaśnij prosze jak to jest - klan bez armi i bez wiosek zakłada obleg i wygrywa z MW :P
LOOOSSSERS :P

92

Thursday, 02.04.2009, 14:14

Hehe...lamerku ;) Sie jeszcze zobaczy, bo jak na razie to Wy jestescie największymi looserssssssss na serwerze!!!
Chwalisz sie przejeciem wioski bez ambasady w 4 epoce poniewaz poprzedni własciciel jej nie zbudował a nowy nie zdążył?? Jejkuś to ja za te 10 wypasionych wioch które Wam zabraliśmy powinienem byś wniebowzięty (w sumie jestem, to to powód do dumy) a ty masz radochę z jednej wioseczki :D Hehe biedak cieszy sie z kromki suchego chleba, bogatemu zaś miliona mało :D Na tym przykładzie widac kto jest biedakiem...loosersssssssssssssssss :D

mariusIV

Początkujący

Postów: 10

Skąd: ARCYŻULE

  • Wyślij prywatną wiadomość

93

Thursday, 02.04.2009, 22:04

Hehe...lamerku ;) Sie jeszcze zobaczy, bo jak na razie to Wy jestescie największymi looserssssssss na serwerze!!!
Chwalisz sie przejeciem wioski bez ambasady w 4 epoce poniewaz poprzedni własciciel jej nie zbudował a nowy nie zdążył?? Jejkuś to ja za te 10 wypasionych wioch które Wam zabraliśmy powinienem byś wniebowzięty (w sumie jestem, to to powód do dumy) a ty masz radochę z jednej wioseczki :D Hehe biedak cieszy sie z kromki suchego chleba, bogatemu zaś miliona mało :D Na tym przykładzie widac kto jest biedakiem...loosersssssssssssssssss :D
lepiej być biedakiem niż Erased...!!!! bez komentarza..........

+1 za offence. Lomnas

Ten post był edytowany 1 razy, ostatnio edytowany przez "Lomnas" (02.04.2009, 22:11)


mariusIV

Początkujący

Postów: 10

Skąd: ARCYŻULE

  • Wyślij prywatną wiadomość

94

Thursday, 02.04.2009, 22:32

lepiej być biedakiem niż Erased...!!!! bez komentarza..........


może w sposób dosadny to ująłem...:)
Reasumując czytając posty KAZMAXA czy jakoś tak...., starałem się uświadomić jak ten kolo wygląda w realu.... i doszedłem do wniosku, może mylnego może nie. Wam forumowicze zostawiam ocenę....
wyobrażam se człowieka zakompleksionego totalnie w realu, gdzie nic mu nie wychodzi, totalnego dzieciaka - maminsykna, gdzie tylko głaskać i chwalić jaki to on dobry.... Chłopie!!!! nie mieszaj reala z fikcją jaką jest gra, to tylko gra i dobra zabawa po co się podniecać że Ty taki , sraki czy owaki... Chłopie wyluzuj to że Ci w realu nie idzie..., trudno, takie życie ale poco swoje chore emocje przenosisz do świata wirtualnego, każdy w tej grze widzi dobrą zabawę , a Ty nam tyle pie.... i pie... jak mały niedorośnięty chłopcuś.... Przemyśl chłopie co piszesz i jak się wyrażasz ,bo na pewno nieudacznikiem (czy jak piszesz looser )jesteś TY!!!! Czasami trzeba się przyznać do poarażki a nie trajkotać jak babka na jarmarku...
To co teraz napisałem biorę całości na Siebie i nie mścij się na kolegach żulach, Tylko na mnie ... może mnie czegoś nowego nauczysz....;) oprócz kultury...:)
ps. "Nie tacy byli..."
Wybaczcie forumowicze ale polonistą nie jestem...:)

Ten post był edytowany 4 razy, ostatnio edytowany przez "mariusIV" (02.04.2009, 22:50)


95

Thursday, 02.04.2009, 22:50

jak to nie wiemy jak wygląda przecież wiemy,

obaj ze swoim chłopakiem GODERIANEM mają w swoich profilach zdjęcie

prawda ze ślicznie wyglądają :love:

96

Thursday, 02.04.2009, 22:54

KazMax, ostrzeżenie za offence. Następne wykroczenie = ban.
mariusIV, ostrzeżenie za drugi post, także offence.

Panowie - proszę o zaprzestanie osobistych wycieczek. Każde słowo, które MOŻE być zinterpretowane jako obraza zostanie nagrodzone. Inaczej nie widzę sensu w utrzymywaniu dalej tego tematu :)
Operator serwerów T1 i T2
Zanim napiszesz wiadomość - przeczytaj FAQ Gra na 1 IP / Multikonta.
Nie przyjmuję skarg na PW! Chcesz zgłosić skargę - napisz w dziale Skargi, po zapoznaniu się z Regulamin działu SKARGI.
--------------------------------------------------------------------------------------------
Graj Muzyko!
Chuck norris said let be light and there was Hasselhoff
o_0

Ten post był edytowany 1 razy, ostatnio edytowany przez "KruczoCzarny" (02.04.2009, 23:18)


97

Thursday, 02.04.2009, 23:22

Otóz to ;) Dobrze wiecie jak wyglądają Młodzi Wilcy :D I oczywiście że pieknie...dziękujemy z Goderianem za docenienie ;)
Co do oceny mojej osoby...troche skromna ale uwazam że najlepiej zapytac ludzi którzy mnie znaja w realu czy w życiu mi nie wyszło, czy mam kompleksy i czy jestem mamisynkiem :D
Pech chciał że wszystkie z tych okreslen nie pasują do mnie bo jestem ich przeciwieństwem :D W zyciu raczej mi wyszło - jestem szcęśliwym czlowiekiem, mam dobra pracę w której przywoicie zarabiam, kompleksów nie mam żadnych, mamisynkiem tez raczej nie jestem skoro od kilku lat sam w 100% sie utrzymuje, nikt mi nie pomaga i mnie nie głaszcze :D
No cóz ocena jak najbardziej nie trafna...zresztą typowa w wykonaniu zuli i s-lki (BTW za ta ocene należał by sie jak najbardziej warn za offence :D )

No nic reasumując widze że nie wyrabiacie nerwowo patrzac jak wasze kolejne wioski znikaja z mapy TE :D i tak juz do konca serwera...przykro mi :D

98

Thursday, 02.04.2009, 23:25

Chciałem złożyć samokrytykę i poprawić swój błąd - na tym forum już za 4 ostrzeżenia jest ban. Zatem - czynię swą powinność...

KazMax, za całokształt twórczości otrzymujesz to, na co tak ciężko pracowałeś - ban.
Operator serwerów T1 i T2
Zanim napiszesz wiadomość - przeczytaj FAQ Gra na 1 IP / Multikonta.
Nie przyjmuję skarg na PW! Chcesz zgłosić skargę - napisz w dziale Skargi, po zapoznaniu się z Regulamin działu SKARGI.
--------------------------------------------------------------------------------------------
Graj Muzyko!
Chuck norris said let be light and there was Hasselhoff
o_0


99

Friday, 03.04.2009, 06:39

No nic reasumując widze że nie wyrabiacie nerwowo patrzac jak wasze kolejne wioski znikaja z mapy TE :D i tak juz do konca serwera...przykro mi :D
No tutaj chyba nastąpiło niezłe przegięcie. Jest to jawna (nie po raz pierwszy z resztą) groźba która sugeruje że pan kazmax celowo i złośliwie będzie utrudniał grę innym graczom. W związku z tym proszę administrację (i twórców) o wyciągnięcie konsekwencji np trwałą kasację konta pana kazmaxa, bo śmieszne to to było kilka dni temu w tej chwili steje sie to żałosne z za chwili kilka, kilkanscie osób zada sobie pytanie po co płaci za grę skoro jakś osoba celowo im to utrudnia. Prędzej czy puźniej w obecnej sytuacji osoby te moga powiedzic dosc co odbedzie sie ze strata dla twórców (powiem wprost nie poto place zeby jakis chory koles sie podniecal ze mi przeszkadza)
Żarty się skończył, na dodatek w tym momencie sprawa ociera sie art 190 ust.1 Kodeksu Karnego

100

Friday, 03.04.2009, 09:31

Villentr, bez przesady - trochę wyżej cię oceniałam ;)
Palenie sobie nawzajem wioch jest częścią systemu gry.
Groźby dotyczące gry (bez obraz i wulgaryzmów) są jej elementem, możesz napisać że spalimy wam wszystkie wiochy i będziemy was złomować codziennie.
Co innego, gdyby napisał, że weźmie kolegów, znajdzie gdzie mieszkasz i sklepią ci maskę. (takie teksty = ban stały).
To tyle od operatora.

jako gracz powiedziałabym, że
a) mobilizujecie się i palicie MW wiochy
b) wiejecie do następnej ery i tam uzyskując przewagę czasową rozbudowujecie wiochy tak, żeby czekać na nich jak przejdą z solidną armią ;)