You are not logged in.

[nie bug] lagi - antybot

Dear visitor, welcome to Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

1

Tuesday, April 7th 2009, 11:18pm

lagi - antybot

Twoje konto zostało zablokowane czasowo.
Konto zostanie automatycznie odblokowane za 52 min.
Powód blokady: [Inne] Anty-bot II System

Już od kilku dni, przeważnie w godzinach popołudniowych i wieczornych gra strasznie muli. Zaznaczam że inne strony działają w miare sprawnie, więc problem dotyczy tylko waszych serwerów.

Dziś jest chyba jakieś apogeum. Przed paroma minutami wyskoczył mi jakiś komunikat o 'niedozwolonej operacji' a chwile później dostałem bana na 60min. Pytam sie za co ?

To jest CHORE !!!! żeby dostać bana wystarczy w czasie trwania przestoju wydać 2 różne polecenia. Skrypt potraktuje je jako 2 polecenia wydane w czasie >1sek (czy jak to tam jest liczone)

A jaki z tego wniosek ? A no taki, że gdy serwer muli, nalepiej wogóle sie nie logować.

Gratuluje pomysłów i INTERII

Lomnas

Super Moderator

• Send private message

2

Tuesday, April 7th 2009, 11:27pm

Żeby dostać takiego bana trzeba kliknąć trochę więcej niż dwa razy;)

Też doświadczyłem przed chwilą tego "mulenia" prawie hero tracąc... i jakoś mi to nie przeszkadza. Następnym razem będziesz wiedział, że w takim przypadku częste klikanie nie jest wskazane;)

Antybot II I poczytaj sobie to...
"Krytykować może jedynie ten, kto posiada serce gotowe do niesienia pomocy." William Penn

"Któż to tupta, tupiąc po moim mostku?" - "To!" S. King

Ha ha ha :D

Dajcie wasala;)

3

Tuesday, April 7th 2009, 11:44pm

Jak już wpomniałem.. wpierw wyskoczył messagebox 'niedozowlona operacja'
OK
2-3 sek. później kilk klik i już ban na ... 60 minut

Rozumiem czemu ma ten mechanizm służyć, ale karanie kogoś 60 minutowym banem za to, że doświadczył laga to juz chyba lekka przesada ? Szczerze to jeszcze nigdy sie z czymś taki nie spotkałem- a gram już od kilku lat, przewaznie w gry niemieckie. Szkoda że to akurat 'nasi' musieli wymyśleć taką durnote.

ban na 10 minut by wystarczył ???
a tak zostało jeszcze 11 min. 5 sek. :rolleyes:

Lomnas

Super Moderator

• Send private message

4

Wednesday, April 8th 2009, 8:02am

Taki komunikat wyskakuje np. w zbrojowni jak próbujesz dodać runy do przedmiotu ubranego przez herosa. Nic nienormalnego.

Takie coś może zdarzyć się każdemu;) Teraz już wiesz co robić a czego nie:) A godzinny ban przyspiesza naukę odpowiedniego klikania;)

//Zamykam
"Krytykować może jedynie ten, kto posiada serce gotowe do niesienia pomocy." William Penn

"Któż to tupta, tupiąc po moim mostku?" - "To!" S. King

Ha ha ha :D

Dajcie wasala;)