Nie jesteś zalogowany.

[nie bug] lagi - antybot

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

1

Tuesday, 07.04.2009, 23:18

lagi - antybot

Twoje konto zostało zablokowane czasowo.
Konto zostanie automatycznie odblokowane za 52 min.
Powód blokady: [Inne] Anty-bot II System

Już od kilku dni, przeważnie w godzinach popołudniowych i wieczornych gra strasznie muli. Zaznaczam że inne strony działają w miare sprawnie, więc problem dotyczy tylko waszych serwerów.

Dziś jest chyba jakieś apogeum. Przed paroma minutami wyskoczył mi jakiś komunikat o 'niedozwolonej operacji' a chwile później dostałem bana na 60min. Pytam sie za co ?

To jest CHORE !!!! żeby dostać bana wystarczy w czasie trwania przestoju wydać 2 różne polecenia. Skrypt potraktuje je jako 2 polecenia wydane w czasie >1sek (czy jak to tam jest liczone)

A jaki z tego wniosek ? A no taki, że gdy serwer muli, nalepiej wogóle sie nie logować.

Gratuluje pomysłów i INTERII

Lomnas

Super Moderator

Postów: 960

Skąd: Kraków

  • Wyślij prywatną wiadomość

2

Tuesday, 07.04.2009, 23:27

Żeby dostać takiego bana trzeba kliknąć trochę więcej niż dwa razy;)

Też doświadczyłem przed chwilą tego "mulenia" prawie hero tracąc... i jakoś mi to nie przeszkadza. Następnym razem będziesz wiedział, że w takim przypadku częste klikanie nie jest wskazane;)

Antybot II I poczytaj sobie to...
"Krytykować może jedynie ten, kto posiada serce gotowe do niesienia pomocy." William Penn

"Któż to tupta, tupiąc po moim mostku?" - "To!" S. King

Ha ha ha :D



Dajcie wasala;)

3

Tuesday, 07.04.2009, 23:44

Jak już wpomniałem.. wpierw wyskoczył messagebox 'niedozowlona operacja'
OK
2-3 sek. później kilk klik i już ban na ... 60 minut

Rozumiem czemu ma ten mechanizm służyć, ale karanie kogoś 60 minutowym banem za to, że doświadczył laga to juz chyba lekka przesada ? Szczerze to jeszcze nigdy sie z czymś taki nie spotkałem- a gram już od kilku lat, przewaznie w gry niemieckie. Szkoda że to akurat 'nasi' musieli wymyśleć taką durnote.

ban na 10 minut by wystarczył ???
a tak zostało jeszcze 11 min. 5 sek. :rolleyes:

Lomnas

Super Moderator

Postów: 960

Skąd: Kraków

  • Wyślij prywatną wiadomość

4

Wednesday, 08.04.2009, 08:02

Taki komunikat wyskakuje np. w zbrojowni jak próbujesz dodać runy do przedmiotu ubranego przez herosa. Nic nienormalnego.

Takie coś może zdarzyć się każdemu;) Teraz już wiesz co robić a czego nie:) A godzinny ban przyspiesza naukę odpowiedniego klikania;)

//Zamykam
"Krytykować może jedynie ten, kto posiada serce gotowe do niesienia pomocy." William Penn

"Któż to tupta, tupiąc po moim mostku?" - "To!" S. King

Ha ha ha :D



Dajcie wasala;)