Nie jesteś zalogowany.

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

1

Sunday, 12.04.2009, 22:38

Porzućcie wszleką nadzieję.

Od paru chwil mam wgląd w jednostki z 5 ery. (Swojego źródła nie zdradzę nawet na torturach :P). To co zobaczyłem przekonało mnie już w 100% co do sensu dalszej gry. Na 15 jednostek tylko 3 nie wymagają ropy (odpowiednik złota), dwie z nich potrzebują złota, które robi się dalej tylko w wysokich górach ale produkcja startowa to 10 jednostek. Jednak i tak upkeep jednej z nich to 12 złota. Dwie pozostałe jednostki mają identyczny atak i obronę a różnica w parametrach jest niewielka. Wiec de-facto do walki PvP będzie wykorzystywana jedna jednostka z 15. Zrobić jej bedzie można jak procarzy lub piechurów.

Chciałem w tym miejscu złożyć gratulacje za pomysłowość producentów gry, którzy przeznaczyli na walke PvP dokładnie jedną jednostkę. :thumbdown:
Kiedyś w prywatnej rozmowie z Thorgą poparłem pomysł jednego gracza odnośnie stworzenia wiosek barbarzyńskich, które mozna by było atakować dla surki i expa. Jej odpowiedz była następująca : To ma być gra multiplayer a nie singielplayer. Sami już osądzcie gdzie ta gra zmierza.
Szkoda że musiałem Wam taką wiadomość w święta wysłać.

DoGi114

Początkujący

Postów: 47

Skąd: Gdynia

  • Wyślij prywatną wiadomość

2

Sunday, 12.04.2009, 23:59

skoro masz wglad to sie pochwal i wysli nam sreen'y a nie walisz a my niewiemy o jakich jednostkach mowisz...

tristan

Początkujący

Postów: 42

Skąd: Trójmiasto

  • Wyślij prywatną wiadomość

3

Monday, 13.04.2009, 11:17

Fakt, żródła nie zdradzaj jak nie chcesz ale obrazki mógłbyś załączyć. Albo chociaż statystyki z upkeepem przepisz :D
Szukanie nie boli, a tutorial nie gryzie.

4

Monday, 13.04.2009, 11:22

zrodlo jest tylko 1- lider z zolta koszulka przejsc ;) a tak swoja droga gdzie ta ropa jest wydobywana (oprocz zapewne pustyn)

5

Monday, 13.04.2009, 11:48

zrodlo jest tylko 1- lider z zolta koszulka przejsc ;) a tak swoja droga gdzie ta ropa jest wydobywana (oprocz zapewne pustyn)
i przy okazji jakie jest wydobycie podstawowe :) , i jeszcze staty jednostki którą będę musiał masowo produkować (jak dojdę..... kiedyś :D ).

6

Monday, 13.04.2009, 11:53

Ja znam źródło spojrzcie na rankingi zobaczcie, że krowa jest w 5 erze.
No, ale nie bedziecie teraz narzekac, że 4 era jest trudna.

Aliar

Intermediate

Postów: 388

Skąd: Mezopotamia

  • Wyślij prywatną wiadomość

7

Monday, 13.04.2009, 11:59

Danio jesteś moim mistrzem, powiedz mi jak na to wpadłeś oO Ale serio moglibyście kilka screenów zarzucić.
Po co Ci uszy?

Wystarczy klik!

8

Monday, 13.04.2009, 12:00

Napisalem pw do krowy i musi najpierw z Throrga pogadac.

9

Monday, 13.04.2009, 12:02

raczej teraz mało kto narzeka na EP4 po zmianach kosztów utrzymania, teraz trzeba narzekać na EP3 bo chciał bym sobie jeszcze pograć po zmianie upkeepu :) , ankietka jest ale chyba Thorga o niej zapomniała :( .

10

Monday, 13.04.2009, 12:02

Screenów, sorry ale nie mogę zamieścić. Nie chcę Was aż tak dołować, a zresztą ich autor prosił o to na razie. Co do tej masowej jednostki to bedzie to najlepsza jednostka z dotychczasowych po zrobieniu dla niej techów.

11

Monday, 13.04.2009, 12:03

to chociaz podaj surki i bazowa ilosc

12

Monday, 13.04.2009, 12:12

dzisiaj jeszcze jest swieto, takze nie zawracajcie sobie glowy pierdolami;)
krowa prawdopodobnie jutro wrzuci wszystko
Każdy powinien coś sądzić - ja sądzę, że wypiję jeszcze jednego drinka.

13

Monday, 13.04.2009, 13:10

swieta swietami - ale rabka tajemnicy z wydobyciem co na czym byscie mogli uchylic :)
Gram pod innym nickiem

14

Monday, 13.04.2009, 13:37

Powiedz czy jednostki latające się do czegoś nadają? Czy nie będą jakąś awangardą?
Czasem człowiek sądzi, że ujrzał już dno studni ludzkiej głupoty,
ale spotyka kogoś, dzięki komu dowiaduje się,
że ta studnia jednak nie ma dna. - Stephen King

Lomnas

Super Moderator

Postów: 960

Skąd: Kraków

  • Wyślij prywatną wiadomość

15

Monday, 13.04.2009, 13:39

Heh... jeżeli Krowa będzie chciał się podzielić swoją wiedzą to to zrobi;) Jakby mi ktoś tak jęczał to z czystej przekory bym nie dał:)
"Krytykować może jedynie ten, kto posiada serce gotowe do niesienia pomocy." William Penn

"Któż to tupta, tupiąc po moim mostku?" - "To!" S. King

Ha ha ha :D



Dajcie wasala;)

16

Monday, 13.04.2009, 19:03

Powiedz czy jednostki latające się do czegoś nadają? Czy nie będą jakąś awangardą?
A jak myślisz? . Zerowa pojemność dużo mówi o ich przeznaczeniu. W atakach PvP nie odegrają żadnej roli, poza nalotami. Ale to też trzeba się będzie specjalnie ustawić żeby robić naloty.

17

Thursday, 16.04.2009, 13:52

ci co mieli widzieli jak wyglada V era i narazie tak pozostanie.

nie ze chce komus nazlosc robic ale niech kazdy sobie odkryje co i jak. wkoncu co nam pozostaje ;)

nad jednostkami i walka 5 ery vs 4 nie bede sie wypowiadal bo szkoda slow.

zobaczy sie po raportach.

18

Thursday, 16.04.2009, 22:46

Lepiej nie dawaj screnów bo jutro może nie być żadnych graczy na serwie :).
Ja wiem już na pewno że jak nie będzie zmian to nie ma po co wracać już do tej gry na T1. ;(

19

Thursday, 16.04.2009, 23:38

Oj podzielilibyście się nowinkami a nie robicie z tego jakąś tajemnicę. Czy wy nie rozumiecie że umieramy z ciekawości?! Pozwólcie każdemu z osobna ocenić czy warto dalej grać. Proszę!
Bądź człowiekiem daj wasala :) Wystarczy rejestracja na R5.
http://r5.bloodwars.interia.pl/r.php?r=52358

20

Friday, 17.04.2009, 10:00

Sam sie przekonaj. Jak jestes taki ciekawy to przynajmniej masz dodatkowy bodziec do rozwoju ;)
"My greatest challenge was knocking Liverpool right off their f***ing perch. And you can print that."
Sir Alexander Ferguson.