Nie jesteś zalogowany.

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

1

Friday, 17.04.2009, 11:11

Lokacje specjalne vol. 5 - Współczesność

zalozylem nowy temat i pokaze wam 1 jednostke:

http://t1.czaswojny.interia.pl/showmsg.p…&key=5988005b5d

to juz jest z paroma techami ten p-lot.

juz mi hero nie padnie na molochu hehe ;)

2

Friday, 17.04.2009, 11:41

Bez tech też jest dobry no i ilość AA nie mówiąc już że ma ini jak mój główny boh :) , dzięki za okazanie jednostki :P .

czarny syn

Intermediate

Postów: 184

Skąd: skar kam

  • Wyślij prywatną wiadomość

3

Friday, 17.04.2009, 11:43

wow jestem pod wrażeniem ;) całkiem niezła ini; dodatkowo wysokie hp i mały movment, do tego - jak zauważyłem całkiem niezły transport - pytanie czy jest to podstawowa jednostka czy jakaś zaawansowana?
Aż chce się przechodzić - szkoda że ledwo co przeszedłem do 4 ;) jeszcze minimum 4 miechy w kolonizacji jak nie dłużej zanim porządnie się rozwinę i pomyślę o przejściu do V ery. Ale nie ma co - gratki :thumbsup: no i wreszcie jakaś jednostka z niezłym AA.

Ten post był edytowany 1 razy, ostatnio edytowany przez "czarny syn" (17.04.2009, 12:13)


4

Friday, 17.04.2009, 13:24

jest to jednostka taka srednio zaawansowana. nie masowa ale troche jej idzie zrobic bo upkeep nie jest az taki zly (tych najdrozszych 2 surowcow).

5

Friday, 17.04.2009, 13:58

Czyli do PVP będzie za mało? A da się takie działka wspomóc jakimiś tańszymi jednostkami czy po postawieniu ich brakuje surowców na inne jednostki?

Aliar

Intermediate

Postów: 388

Skąd: Mezopotamia

  • Wyślij prywatną wiadomość

6

Friday, 17.04.2009, 14:40

Skoro Krowa zrobił takich 10, na 3 poziomie stolicy, to raczej droga ona nie jest...
Po co Ci uszy?

Wystarczy klik!

7

Friday, 17.04.2009, 16:19

Całkiem fajna jednostka, a jaka nazwa. Z tego co widzę to nie zapowiada się tak się ta 5 epoka.
Czasem człowiek sądzi, że ujrzał już dno studni ludzkiej głupoty,
ale spotyka kogoś, dzięki komu dowiaduje się,
że ta studnia jednak nie ma dna. - Stephen King

8

Friday, 17.04.2009, 16:47

RE: Lokacje specjalne vol. 5 - Współczesność


juz mi hero nie padnie na molochu hehe ;)

Mi nie pada znacznie slabszy w kolonii. Pytanie tylko po kiego Moloch, skoro wreszcie mozesz sie odegrac na Fenku? ;)
"My greatest challenge was knocking Liverpool right off their f***ing perch. And you can print that."
Sir Alexander Ferguson.

9

Friday, 17.04.2009, 18:35

na fenriego musze miec 10 mocnych jednostek z techami a to niestey narazie nie osiagalne.
a na molocha to chyba malo chodziles ;)

ja milem takie pechy ze zanim go zdarzylem ubic to np: w 1 i 2 rundzie dostalem od the best wersji (270 AA) 2 hity.
fakt faktrem mialem wtedy duzo slabszy dff i bylem nastawiony na inicjatywe zeby uwalic kucharzy.

10

Friday, 17.04.2009, 22:04

Całkiem fajna jednostka, a jaka nazwa. Z tego co widzę to nie zapowiada się tak się ta 5 epoka.
Marzyciel :).

11

Friday, 17.04.2009, 22:22

Z tego co widzę to nie zapowiada się tak się ta 5 epoka.
yyyyy... o co chodzi?

A jak z różnorodnością jednostek, bo w EP3 jest 11, w 4 mamy już 12, a jak w 5? Jest więcej?

Aliar

Intermediate

Postów: 388

Skąd: Mezopotamia

  • Wyślij prywatną wiadomość

12

Friday, 17.04.2009, 22:36

Z tego co widzę to nie zapowiada się tak się ta 5 epoka.
yyyyy... o co chodzi?
Ciężko się domyśleć, że zamiast drugiego się ma być źle?
Po co Ci uszy?

Wystarczy klik!

13

Saturday, 18.04.2009, 06:17


a na molocha to chyba malo chodziles ;)


Tak mniej wiecej... 200 razy? ?( Tylko ze ja tam chodze skladem 8 husarow + lanserzy, wiec szefo dluzej jak 2 rundy nie ustoi ;)
"My greatest challenge was knocking Liverpool right off their f***ing perch. And you can print that."
Sir Alexander Ferguson.

14

Saturday, 18.04.2009, 10:09

tylko to Krowa wie ile jednostek jest :P fote drugiej macie przy logowaniu do gry obok Rycerza :D


Allah
No gdzie on teraz jest? Gdzie?

Lomnas

Super Moderator

Postów: 960

Skąd: Kraków

  • Wyślij prywatną wiadomość

15

Saturday, 18.04.2009, 10:35

Szpiegnij Krewę to też będziesz wiedział;)
"Krytykować może jedynie ten, kto posiada serce gotowe do niesienia pomocy." William Penn

"Któż to tupta, tupiąc po moim mostku?" - "To!" S. King

Ha ha ha :D



Dajcie wasala;)

16

Saturday, 18.04.2009, 10:49

czas podróży w jedną stronę 7 godz. 25 min. 55 sek. :P xD
Może lepiej Krówka ukróci nam cierpień i wystawi te fotki :D


Allah
No gdzie on teraz jest? Gdzie?

17

Saturday, 18.04.2009, 11:14

tylko to Krowa wie ile jednostek jest :P fote drugiej macie przy logowaniu do gry obok Rycerza :D
Napisałem w swoim poście w systemie gry ile jest wszystkich jednostek do dyspozycji w 5 erze - wliczając w to osadnika i medyka.

19

Monday, 20.04.2009, 13:17

a tak swoją drogą to niezła atmosfera gry .. bohater z 10 jednostkami dział przeciwlotniczych, powiedzmy że ustawił się na wzgórzu . I na niego pędzą 4 żarłoczne matrony i 18 zakrwawionych kucharzy .. :)

Lomnas

Super Moderator

Postów: 960

Skąd: Kraków

  • Wyślij prywatną wiadomość

20

Monday, 20.04.2009, 14:04

Ten atak przeciwlotniczy jest dobijający... jak nic trzeba Defa podładować.

A fart faktycznie niezły:)
"Krytykować może jedynie ten, kto posiada serce gotowe do niesienia pomocy." William Penn

"Któż to tupta, tupiąc po moim mostku?" - "To!" S. King

Ha ha ha :D



Dajcie wasala;)