Nie jesteś zalogowany.

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

Habogan

Intermediate

  • "Habogan" started this thread

Postów: 232

Skąd: Z Bamako

  • Wyślij prywatną wiadomość

1

Friday, 17.04.2009, 15:09

Strony w zbrojowni i wystawianie.

Da się jakoś wystawić na aukcję przedmiot, który jest w drugim rzędzie? Bo nie mogę go ani chwycić, ani przesunąć, a zmiana stron nie jest widoczna.
Podzielę się z wami najbardziej pożądaną prawdą, do której poznania świat dąży od milionów lat... 76 % populacji ma brzydki nos!

2

Friday, 17.04.2009, 16:03

Trzeba sprzedać tyle itemów z 1 rzędu aby tamten pojawił się w nim i dopiero wtedy można wystawić jedyny sposób.
To jest zamysł twórców nie bug, zmian też nie będzie, to tak uprzedzając twoje pytania :) .

Habogan

Intermediate

  • "Habogan" started this thread

Postów: 232

Skąd: Z Bamako

  • Wyślij prywatną wiadomość

3

Friday, 17.04.2009, 17:35

Czyli najszybciej będzie... Zrobić bohatera który będzie w stanie podnieść ten item i wywalić go do przodu?
Podzielę się z wami najbardziej pożądaną prawdą, do której poznania świat dąży od milionów lat... 76 % populacji ma brzydki nos!

Lomnas

Super Moderator

Postów: 960

Skąd: Kraków

  • Wyślij prywatną wiadomość

4

Friday, 17.04.2009, 17:43

A nie szybciej będzie sprzedać odpowiednią ilość przedmiotów za surowce?
"Krytykować może jedynie ten, kto posiada serce gotowe do niesienia pomocy." William Penn

"Któż to tupta, tupiąc po moim mostku?" - "To!" S. King

Ha ha ha :D



Dajcie wasala;)

Habogan

Intermediate

  • "Habogan" started this thread

Postów: 232

Skąd: Z Bamako

  • Wyślij prywatną wiadomość

5

Friday, 17.04.2009, 17:44

Nie słyszałeś o złomiarstwie?? :D
Podzielę się z wami najbardziej pożądaną prawdą, do której poznania świat dąży od milionów lat... 76 % populacji ma brzydki nos!

Lomnas

Super Moderator

Postów: 960

Skąd: Kraków

  • Wyślij prywatną wiadomość

6

Friday, 17.04.2009, 17:50

Słyszałem:P
Ale złom znajdziesz zawsze a ph na klepisku nie leżą;)
"Krytykować może jedynie ten, kto posiada serce gotowe do niesienia pomocy." William Penn

"Któż to tupta, tupiąc po moim mostku?" - "To!" S. King

Ha ha ha :D



Dajcie wasala;)

7

Monday, 20.04.2009, 17:35

Zmieniam erę (z 2 na 3) złom odkładałem powyżej 3 miechów wypowiem się za jakieś 2 dni jak dużego kopa mi to dało i czy opłaca się nie korzystać z itemów na rzecz złomu.
A PH można, takze zdobyć na zwojach i runach, więc robić lokacje specjalne z bosami na zmienę z reksiem będą PH,exp i złom.


PO ZMIANIE ERY
Niby dość krótko w niej jestem ale złom daje niezłego kopa (ołtarze w 3 wiochach na 20 też :P). Gdyby nie przerwa serwera to po 22 h (troszkę przy kompie trzeba posiedzieć) udało by mi się na spokojnie opracować tech na 3 kolonie. Itemów w zbrojowni miałem trochę (same itemy ze slotami prawie 2 zakładki) po przetopieniu wyszło mi koło 13 k złota (trochę sobie zostawiłem armorów (2) i (3) i jakiś prefiksowane bronie). Ogólnie opłaca się posiedzieć trochę w tej erze i dobrze się przygotować na zmiany.

Ten post był edytowany 1 razy, ostatnio edytowany przez "Urbi" (22.04.2009, 00:36)