Nie jesteś zalogowany.

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

1

Friday, 06.06.2008, 11:15

Surowce w 2 epoce

Mam pytanie jakie sa nowe surowce w 2 epoce i jakich pól szukać jeśli zamierzam założyć wioskę ? Głupio by było jak bym wzioł takie miejsce na wioche ze by mi żadnych nowych surowców nie produkowali tam w nowej epoce

2

Friday, 06.06.2008, 11:28

a może taka wioskę wybrać co odrazu i w 3iej epoce daje przyzwoite surowce^^
te podwojone surowce powinny być częściej bo mało tego:)
jak to jest z tymi bonusami.. one są tylko w bieżących epokach?
Czym więcej ludzi przechodzi do II epoki powinno robić się komo wydobycia dla poprzedniej epoki^^
a z wypraw np. zaklęcia. 2h wydobycie kopań hihi.. Oo

Ten post był edytowany 3 razy, ostatnio edytowany przez "ExpPL" (06.06.2008, 11:36)


3

Friday, 06.06.2008, 16:15

RE: Surowce w 2 epoce

Mam pytanie jakie sa nowe surowce w 2 epoce i jakich pól szukać jeśli zamierzam założyć wioskę ? Głupio by było jak bym wzioł takie miejsce na wioche ze by mi żadnych nowych surowców nie produkowali tam w nowej epoce

Juz bylo o tym na forum, wystarczylo poszukac: Przetwarzanie surowcow miedzy epokami