Nie jesteś zalogowany.

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

Habogan

Intermediate

Postów: 232

Skąd: Z Bamako

  • Wyślij prywatną wiadomość

21

Friday, 24.04.2009, 12:52

A może by zrobić bohaterowi umiejętności polepszające atak/obronę/inicjatywę jednostek? Wtedy heros coś by znaczył. To co daje rasa to z mało. Każda rasa miałaby premie, tak jak teraz są do szkół magii i uzbrojenia. Bo rzeczywiście bohater nic nie znaczy. Lepiej dać na front taran.
Podzielę się z wami najbardziej pożądaną prawdą, do której poznania świat dąży od milionów lat... 76 % populacji ma brzydki nos!

22

Friday, 24.04.2009, 12:56

Cytat

A może by zrobić bohaterowi umiejętności polepszające atak/obronę/inicjatywę jednostek? Wtedy heros coś by znaczył.

a teraz nie mają takich umiejętności? o.O

poza tym masz słowa runiczne i przedmioty, które dodają to dodatkowo.
Ex-Team. Aktualny operator: Kruczoczarny

Habogan

Intermediate

Postów: 232

Skąd: Z Bamako

  • Wyślij prywatną wiadomość

23

Friday, 24.04.2009, 13:00

No tak, ale co znaczy taki heros w wielkiej armii? Nie opłaca się expić go miesiącami by dawał takie małe bonusy. Bohater na 30-tym poziomie będzie sobie stał z tyłu i zwiększał atak o 5% np. Procek jest trzy razy mocniejszy jak ma bohatera anioła, ale na tym staje. Myślę że armia z silnym herosem powinna być o jakieś 50% silniejsza, a nie o 5-10%.
Podzielę się z wami najbardziej pożądaną prawdą, do której poznania świat dąży od milionów lat... 76 % populacji ma brzydki nos!

Aliar

Intermediate

Postów: 388

Skąd: Mezopotamia

  • Wyślij prywatną wiadomość

24

Friday, 24.04.2009, 13:03

Jeśli według Ciebie +30 ataku i +30 obrony (nekro około 30lvl) to malutko, to dawaj zmierzymy się ja z hero - mniejsza armia, Ty bez hero - większa armia. Zobaczymy kto wygra.
Po co Ci uszy?

Wystarczy klik!

Habogan

Intermediate

Postów: 232

Skąd: Z Bamako

  • Wyślij prywatną wiadomość

25

Friday, 24.04.2009, 13:10

Tak, ale jaka będzie różnica między nekro 30 i 50 lvl? 30 atk 30 obr a potem 40 atk 40 obr? Według mnie zbytnie wyexpianie nie ma sensu, w końcu bohater staje i rosną tylko bonusy rasowe.
Podzielę się z wami najbardziej pożądaną prawdą, do której poznania świat dąży od milionów lat... 76 % populacji ma brzydki nos!

26

Friday, 24.04.2009, 13:14

Kto wygra to oczywiste. Hero daje potężnego kopa dla armii właśnie dzięki swoim bonusom. 30 defa i ataku dla każdego piechura to na pewno nie jest 5%. Przy 100 piechurach zabierasz o 3000 obrażeń więcej na rundę i zbierasz ich o 3000 mniej! To definitywnie nie jest 5%.

Spóźniony.
Bądź człowiekiem daj wasala :) Wystarczy rejestracja na R5.
http://r5.bloodwars.interia.pl/r.php?r=52358

Habogan

Intermediate

Postów: 232

Skąd: Z Bamako

  • Wyślij prywatną wiadomość

27

Friday, 24.04.2009, 13:19

A przy procarzach anioł daje dobrego kopa... Mają 210 hp (wcześniej 90) i dostają 22 hp na turę. Czyli zamiast stracić 3 procarzy tracisz jednego na turę. A to dopiero 16 lvl. No ale teraz weźmy jednostki ze współczesności. Abrams (chyba) ma 550 hp. Wtedy mój anioł będzie dawał koło 180 hp. Czyli zamiast trzykrotnie siła armii wzrośnie o kilkadziesiąt procent. I czy teraz ktoś zaprzeczy, że bohater staje się coraz przydatniejszy?
Podzielę się z wami najbardziej pożądaną prawdą, do której poznania świat dąży od milionów lat... 76 % populacji ma brzydki nos!

28

Friday, 24.04.2009, 13:51

Tak ja zaprzeczę po raz kolejny. Porównujesz dwa różne typy jednostek. Procarz to mięso czyli odpowiednik piechoty a nie abramsa. Idąc twoim rozumowaniem można wziąć sobie do porównania mastodonta(440 zycia) i aniołka 1 lev(60 zycia) Przecież to bez sensu. Biorąc pod uwagę piechotę mamy tam 100% przebitkę punktów życia. Akurat procki są szczególną jednostką która ma bardzo mało życia i dlatego taka przebita wychodzi. Gdyby piechota miała 10pkt życia to byś miał przebitkę 1800% :D Ale przebitka wcale nie oznacza że bonus bohatera nic nie znaczy. Z każdym levelem znaczy coraz więcej i dlatego opłaca się go expić.

Jak chcesz to możesz grać słabym hero ale zobaczysz jak bardzo szybko twoje armie wymiękają w starciu z armiami mającymi silnych bohaterów. Nawet bardzo duża przewaga liczebna ci nie pomoże.
Bądź człowiekiem daj wasala :) Wystarczy rejestracja na R5.
http://r5.bloodwars.interia.pl/r.php?r=52358

29

Friday, 24.04.2009, 14:35

Tak, ale jaka będzie różnica między nekro 30 i 50 lvl? 30 atk 30 obr a potem 40 atk 40 obr? Według mnie zbytnie wyexpianie nie ma sensu, w końcu bohater staje i rosną tylko bonusy rasowe.
Kolo zastanów sie troche zanim zaczniesz znowu bredzic.
Jesli uważasz ze xpienie nie ma sensu to zmien gre
Tu masz przykald
http://t1.czaswojny.interia.pl/showmsg.p…&key=7fa684b721
spojrz na runde 1 kiedy to 136 rajtkow zadaje niewiele wiecej obrazen niz moje wojo,
przy czym palagrin ma techy ja nie tylko ze on dal slabego hero moj wyexpiony
wlasnie o to chodzi ze im wyzszy lvl hero (i bonusy ze sprzetu) tym wieksza niespodzianki i malutka armia moze wykosic wielokrotnie silniejsza

30

Friday, 24.04.2009, 20:49

Wg mnie gra jest sympatyczna lecz za dużo opiera się na robieniu lokacji bo
przez to traci sens - połowę dnia trzeba biegać żeby expić bohatera tylko po to
żeby dalej mógł latać do lokacji w późniejszych epokach (przydało by się więcej
doświadczenia i fanty a nie złom) co nam po 100-130 pkt
za zrobienie lokacji
jak w późniejszym etapie gry żeby podnieść UMIEJĘTNOŚCI BOHATERA i STATYSTYKI
BOHATERA trzeba mieć tysiące

Totalną bzdurą jest to że nasz najlepszy
paź, nad którym się tak spuszczamy służy nam tylko do robienia lokacji
transportu surki z miasta do miasta i w przypadku niektórych obrony miasta swoim
defem - armii nie posiada bo stolica zamiast być najlepszym miastem jest
największą chałą co jest ewenemętem tej gry (może by pomogła opcja przenoszenia
tak jak to miało być 1 na każdą epokę) moim zdaniem rozwiązaniem by było bonus
na każdym polu w stolicy - to stolica więc powinna być najlepsza a poza tym ma
zróżniecowane pola więc nie biegałoby 2000 procków

No jeszcze jedno pola
pod budowy miast
sympatycznych pól jest jak na kartki nie wspomnę o takich
na wypasie - rozumiem że nie wszyscy mogą mieć co by chcieli, lecz jakby tych
fajnych było troszkę więcej a nie 2-4 pola na połowę 2 serwera to była by
fajniejsza gra i bardziej widowiskowe walki

31

Friday, 24.04.2009, 21:54

Z tego wszystkiego ciekawie brzmi pomysł wprowadzenia bonusowych pól do stolicy. Powiedzmy - co epokę 2 losowe pola dostają bonusy :) Dla mnie brzmi ok. Chociaż to i tak kropla w morzu, ale zawsze to jakiś postęp.
Operator serwerów T1 i T2
Zanim napiszesz wiadomość - przeczytaj FAQ Gra na 1 IP / Multikonta.
Nie przyjmuję skarg na PW! Chcesz zgłosić skargę - napisz w dziale Skargi, po zapoznaniu się z Regulamin działu SKARGI.
--------------------------------------------------------------------------------------------
Graj Muzyko!
Chuck norris said let be light and there was Hasselhoff
o_0


Habogan

Intermediate

Postów: 232

Skąd: Z Bamako

  • Wyślij prywatną wiadomość

32

Friday, 24.04.2009, 22:03

A może jedno pole bonusowe pod każdy surowiec? Nie byłoby takim strasznym szokiem, ale jednak podniosło bo stolicę ponad inne wioski o jakieś 20-30%.
Podzielę się z wami najbardziej pożądaną prawdą, do której poznania świat dąży od milionów lat... 76 % populacji ma brzydki nos!

33

Friday, 24.04.2009, 22:36

No losowe pola z bonusem w stolicy byłyby fajne. Mogłyby być nawet stałe żeby nie było narzekań że ja dostałem takie a on inne lepsze. Dobrze byłoby żeby stolica jednak coś znaczyła. mimo wszystko szkoda głównego hero przerabiać na tragarza:)
Pod każdy surowiec jedno poletko to trochę dużo chyba, to już jest całkiem niezłe pole pod surowce raczej dwa bonuski do tańszych surowców i jeden do droższego lub najdroższego. No sam nie wiem. Jak da się za dużo to będzie też bez sensu jak za mało to nic nie zmieni...
Bądź człowiekiem daj wasala :) Wystarczy rejestracja na R5.
http://r5.bloodwars.interia.pl/r.php?r=52358

Habogan

Intermediate

Postów: 232

Skąd: Z Bamako

  • Wyślij prywatną wiadomość

34

Friday, 24.04.2009, 23:37

Dużo? Weźmy starożytność:
Klejnoty - 50% więcej
Stajnie - 100% więcej, dobre na forsowny marsz.
Glina - 33 % więcej
Drewno -33% więcej.
Wystarczy by wyrównać wiochy ze stolicą.
Podzielę się z wami najbardziej pożądaną prawdą, do której poznania świat dąży od milionów lat... 76 % populacji ma brzydki nos!

35

Saturday, 25.04.2009, 09:57

Dlaczego wy wszyscy tak bardzo placzecie nad ta stolica i glownym? Od poczatku bylo wiadomo, ze w stolicy bonusow nie ma i nie bedzie a jednostki beda coraz drozdze, Kazdy wyszedl z typowo polskiego zalzoenia, ze "jakos to bedzie" i teraz maja za swoje.. A ze stolica powinna byc najwiekszym miastem w naszym panstwie? Moze i powinna, ale od samego poczatku bylo wiadomo, ze nie bedzie i trzebabylo reagowac zawczasu a nie dziwic, ze teraz sie budzicie z reka w nocniku. Bo ta reke tam wsadziliscie na wlasne zyczenie.
"My greatest challenge was knocking Liverpool right off their f***ing perch. And you can print that."
Sir Alexander Ferguson.

Habogan

Intermediate

Postów: 232

Skąd: Z Bamako

  • Wyślij prywatną wiadomość

36

Saturday, 25.04.2009, 11:21

Jakim nocniku? Stolica ma być największa i najlepsza bo będzie wsią. A przynajmniej Wydobycie ogólne +25%.
Podzielę się z wami najbardziej pożądaną prawdą, do której poznania świat dąży od milionów lat... 76 % populacji ma brzydki nos!

37

Saturday, 25.04.2009, 11:29

Masz jasną informacje w punkcie 1:

Lista zmian, które NIE zostaną wprowadzone

co chyba rozwiewa wszelkie wątpliwości...

Wupas

Zbanowany

  • "Wupas" został zablokowany

Postów: 65

Skąd: Karlino

  • Wyślij prywatną wiadomość

38

Saturday, 25.04.2009, 14:01

Hahaha niezły z was ubaw, wiecie że jesteście uzależnieni ??
Niepodoba się to niegrać ja naprzykład pierdo** tą grę i moderatorów też :P ;)

Ten post był edytowany 1 razy, ostatnio edytowany przez "Wupas" (25.04.2009, 14:19)


Wupas

Zbanowany

  • "Wupas" został zablokowany

Postów: 65

Skąd: Karlino

  • Wyślij prywatną wiadomość

39

Saturday, 25.04.2009, 14:05

Zatkało ??
I co warna dostanę ?? :rotfl:+1
Commander kiedy masz pogrzeb daj w spadku konto ;)

Ten post był edytowany 2 razy, ostatnio edytowany przez "VeiN" (25.04.2009, 15:47)


40

Saturday, 25.04.2009, 14:19

Co do oddania konta to nikomu nie będzie dawane. Do pozycji lidera każdy prawdziwy gracz powinien dochodzić sam. Bez tego nie będzie satysfakcji. Podpowiem tylko, że w tej grze potrzebny jest czas i odrobina inteligencji.
Nie da się niczego zyskać nieuczciwością. Wynika to z pewnego prawa równowagi. Zaciągamy wysoko oprocentowany kredyt jedynie, który przyjdzie nam spłacać cierpieniem. Nie dziw się więc gdy masz pecha lub gdy nie układa ci się w życiu, bo spłacasz tylko swoje długi.