Nie jesteś zalogowany.

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

Wupas

Zbanowany

  • "Wupas" został zablokowany

Postów: 65

Skąd: Karlino

  • Wyślij prywatną wiadomość

41

Saturday, 25.04.2009, 14:21

I kasy.
Już kiedyś miałem nawet niezłe ale musiałbym 10 godzin siedziedź na kompie i odbudowywać armię :cursing:
A na PREMIUM niebędę dawał bo patrz ile osób włożyło w tą grę po 100 albo więcej i kończyło grać bo się wku******

42

Saturday, 25.04.2009, 14:23

kączyło
respect, naprawdę, czegoś takiego jak żyję nie widziałem

Wupas

Zbanowany

  • "Wupas" został zablokowany

Postów: 65

Skąd: Karlino

  • Wyślij prywatną wiadomość

43

Saturday, 25.04.2009, 14:25

Łał ale ty mądry mam dyslekcję, pracuję na tym a pozatym jeden błąd ??
Nie tak źle maniaku 8)
Aha jesteś w Polsce więc respekt nie respect

44

Saturday, 25.04.2009, 15:13

lol

Przestańcie pieprzyć głupoty - COMMANDER miał rację mówiąc o sytuacji z tą stolicą - najlepszy bohater powinien mieć najlepszą armię, a można to zrobić tylko jednym sposobem - umożliwiając założenie (przeniesienie) stolicy na dowolne pole z bonusami takie jakie są na tym polu, dzięki temu słabszy gracz który stracił wiochy nie został by ogołocony do np. 10 lansjerów i swojego ,,wypaśnego'' bohatera; a tak miałby czym się ewentualnie bronić. :whistling:
Gram pod innym nickiem

45

Saturday, 25.04.2009, 15:44

Cytat

Oto lista zmian, które NIE zostaną wprowadzone. Tworzenie wątków na ten temat może kończyć się warnem i trwałym kalectwem :P. Mam nadzieję, że zmniejszy to ilość powtarzających się pomysłów oraz ułatwi nieco wymyślanie nowych...:)


Poniższy spis powstał na podstawie propozycji zamieszczonych w Systemie Gry oraz w Think Tank.


1. Przenoszenie stolicy wraz ze zmianą jej bonusów oraz jakakolwiek zmiana jej bonusów w miarę jej rozwoju.
Roma locuta, causa finita.

Nie ma, nie było, i choćbyście nie wiem ile temat wałkowali, nie będzie. Może by tak zająć się pomysłami które mogą zostać zrealizowane?
_______________________________________________________________________________________________________

- Co robi typowy multikonto-player po orgazmie?
- Przełącza z redtube'a na Time Edge.
_____________________________________________________________________________________________
Nie podoba się? To nie graj!
_______________________________________________________________________________________________________

Wupas

Zbanowany

  • "Wupas" został zablokowany

Postów: 65

Skąd: Karlino

  • Wyślij prywatną wiadomość

46

Saturday, 25.04.2009, 16:38

Do niczego nowego niedoszłeś.

47

Saturday, 25.04.2009, 17:35

hehe

Do niczego nowego niedoszłeś.
nie doszedłeś :P
Gram pod innym nickiem

Wupas

Zbanowany

  • "Wupas" został zablokowany

Postów: 65

Skąd: Karlino

  • Wyślij prywatną wiadomość

48

Saturday, 25.04.2009, 18:04

Szczegulik :P

49

Saturday, 25.04.2009, 18:22

I co z tego, ze POWINNA? Od razu byl wiadomo, ze nie bedzie. Trzebabylo to przewidziec i tak grac, zeby ci to nie przeszkadzalo. Sam jestes sobie winny a teraz starasz sie zrzucic wine na caly swiat.
"My greatest challenge was knocking Liverpool right off their f***ing perch. And you can print that."
Sir Alexander Ferguson.

Wupas

Zbanowany

  • "Wupas" został zablokowany

Postów: 65

Skąd: Karlino

  • Wyślij prywatną wiadomość

50

Saturday, 25.04.2009, 18:40

Ale widzicie to nie tylko 1 błąd

51

Sunday, 26.04.2009, 14:26

Wystarczy olac głownego boha a szkolic z wioski i po problemie...

52

Sunday, 26.04.2009, 14:27

pomysł metropoliami moim zadaniem jest bez sensu
mała ilość dobrych przedmiotów to moim zdaniem zaleta - bo jak już się trafi ten dobry to jest coś i przynajmniej nie każdy taki ma

ale...

co do głównego bohatera to zgadzam się w zupełności
stolica to najsłabsza wioska a główny bohater (którego lider klanu musi rozwijać) jest tylko na lokacje

dziwi mnie podejście twórców gry
wpisują coś na listę rzeczy których nie zmienią i mają graczy w du... dużym poważaniu :P

skoro tak bardzo nie chcecie tego zmienić to może jakieś sensowne uzasadnienie podajcie bo do mnie przemawiają argumenty a nie stwierdzenia
"nie bo nie"

moim zdaniem to ze główny bohater powinien prowadzić główną armię, i to ze główna wioska powinna być najlepszą wioską wydaje się sęsowne

wypowiecie się? zmienicie coś?
czy po prostu dacie mi warna za wałkowanie tematu którego nie chcecie zmieniać na zasadzie "nie bo nie"
bez ściemy
proszę o zapomogę
http://t1.czaswojny.interia.pl/r.php?r=27652

53

Sunday, 26.04.2009, 16:18

Też zgadzam się co do roli głównego bohatera. Ale skoro nie będzie przenoszenia stolicy na pola z bonusami to w stolicy można by zwiększyć wydobycie o dajmy na to 5 i dopiero w IV lub V epoce.

EDIT: Nie chodzi mi o wystawienie gigantycznej armii tylko takiej, którą będzie można lokacje zaliczyć ew. surke między wiochami nosić.
Czasem człowiek sądzi, że ujrzał już dno studni ludzkiej głupoty,
ale spotyka kogoś, dzięki komu dowiaduje się,
że ta studnia jednak nie ma dna. - Stephen King

Ten post był edytowany 1 razy, ostatnio edytowany przez "Dario123" (26.04.2009, 17:50)


viceroy

Intermediate

Postów: 243

Skąd: Gdzieś z jakiegoś pola kapusty.

  • Wyślij prywatną wiadomość

54

Sunday, 26.04.2009, 17:36

ja was kompletnie nie rozumiem.stolica stolicą ale od początku wiadome było ze heros ze stolicy nie bedzie w stanie dowodzic dużą i operatywną armią ponieważ wydobycie ze stolicy nie pozwoli na utrzymanie sensownej armii. heros w stolicy jest mocny i wyskilowany po to aby nikt go nie ubił. a armię róbcie sobie w innych metropoliach. jak wam nie odpowiadają to po przejsciu do nastepnej epoki zgarnijcie z wiosek surówkę i zmiencie wioski na inne
...podstawową zasadą higieny jest to, że jak się wchodzi to się puka...

sejan - człowiek, który nie urodził się w Krakowie.

55

Sunday, 26.04.2009, 17:48

idąc tym tokiem myślenia można założyć że stolica z założenia nie służy do walki
jest tylko centrum dowodzenia z garstką elitarnych wojowników i ewentualnie można z niej po robić lokacje
chociaż lokacje to też lepiej z innej wioski bo np husarii za dużo w stolicy nie wybudujesz

z tego co piszesz viceroy to rozumiem że trzeba się pogodzić z tym że stolica jest najsłabsza bo było to wiadome od początku
wybacz ole to dla mnie nie argument

tak się składa że jestem liderem klanu i muszę dbać o rozwój swojego hero z stolicy
i to że moja "najlepsza" wioska jest zarazem najgorsza jest irytujące
bez ściemy
proszę o zapomogę
http://t1.czaswojny.interia.pl/r.php?r=27652

56

Sunday, 26.04.2009, 18:33

Owszem, to JEST argument! Bylo to wiadome od poczatku i jesli ktos ma iq wyzsze od przecietnego hipopotama mogl to przewidziec. To wlasnie myslenie powinno byc bardziej oplacalne niz bezmyslnosc. Niektorzy to przewidzieli, pomysleli i to oni teraz sa w lepszej sytuacji. To zle? To wlasnie uleganie tym, ktorym myslenie niespecjalnie wychodzi jest kompletnie pozbawione sensu. Tak to jest w grach strategicznych, ze trzeba czasami uzyc zawartosci czerepu. Jak sie tego nie robi, ma sie pod gorke. Jakiekolwiek zmiany w tej kwestii zaburzyloby bilans gry i odbiloby sie negatywnie na wlasnie na tych, ktorzy potrafia zrobic uzytek ze swoich szarych komorek. A to jest niedopuszczalne. Trzebabylo pomyslec wczesniej.

Cytat

i to że moja "najlepsza" wioska jest zarazem najgorsza jest irytujące

A to ma byc argument? Ze mnie zaden geniusz, a moje najlepsze miasto nie jest stolica a najlepszy geros wcale ze stolicy nie pochodzi... Skoro ja moglem to inni tez moga.
"My greatest challenge was knocking Liverpool right off their f***ing perch. And you can print that."
Sir Alexander Ferguson.

57

Sunday, 26.04.2009, 18:45

to że o czymś wiadomo od początku nie znaczy ze to ma sens i że jest dobre

po to są tematy temu podobne żeby rzeczy bez sensu (o których wiadomo od początku) zmieniać na lepsze
idąc twoim tokiem myślenia można by powiedzieć, że nie warto niczego zmieniać, wprowadzać nowych usprawnień bo od początku wiadomo było, że coś będzie tak a nie inaczej

a najlepsza czytaj - główna, pierwsza, stolica

jeśli chodzi o IQ to chyba nie chciałeś nikogo obrazić? .. wydaje mi się że osoby, które dają jakieś pomysły nie uważasz za głupków, a osoby które akceptują wszystko "bo wiadomo że tak jest" za wybitnie inteligentne ?

edit

Cytat


Jakiekolwiek zmiany w tej kwestii zaburzyloby bilans gry i odbiloby sie negatywnie na wlasnie na tych, ktorzy potrafia zrobic uzytek ze swoich szarych komorek. A to jest niedopuszczalne. Trzebabylo pomyslec wczesniej.
o czym trzeba było pomyśleć wcześniej, o wybudowaniu stolicy?
i kto zrobił użytek z szarych komórek? ci co rozbudowali inne wioski, to chyba oczywiste że każdy tak robi, widzę ze nie wiesz o czym pisać i postanowiłeś trochę zwymyślać ludzi
jaki bilans gry, jeśli każdy mógłby mieć lepszą stolice to bilans by nie był zburzony a gra stałby się ciekawsza

Cytat

. To wlasnie myslenie powinno byc bardziej oplacalne niz bezmyslnosc. Niektorzy to przewidzieli, pomysleli i to oni teraz sa w lepszej sytuacji.
hehhehe co przewidzieli? o czym ty piszesz? Pomyśleli i nie stawiają głównej armii w stolicy? to chyba oczywiste, tyle IQ to każdy ma żeby o tym wiedzieć
bez ściemy
proszę o zapomogę
http://t1.czaswojny.interia.pl/r.php?r=27652

Ten post był edytowany 1 razy, ostatnio edytowany przez "Nekromanta" (26.04.2009, 19:02)


Habogan

Intermediate

Postów: 232

Skąd: Z Bamako

  • Wyślij prywatną wiadomość

58

Sunday, 26.04.2009, 19:02

Wiesz, Baldr, nie wiem, czy twierdzenie że ktoś jest głupi bez żadnych argumentów nie ujawnia przypadkiem tego, że sam w tym czerepie zbyt wiele nie masz. Stolica powinna być najlepszą wioską, ale nią nie jest. Czy jeśli ktoś urodził się podczas działania komunizmu to stwierdzi, że to jest dobre, bo tak było wcześniej?
Podzielę się z wami najbardziej pożądaną prawdą, do której poznania świat dąży od milionów lat... 76 % populacji ma brzydki nos!

59

Sunday, 26.04.2009, 19:05

Tak, bo nie rozumiem, dlaczego mianoby ulatwiac zycie niemyslacym kosztem myclacych. Niewszystko sie dalo przewidziec. Nie dalo sie przewidziec zbyt wysokiego ukeepu w e5, nie da sie przewidziec bledow z eventami klanowymi (bo jakies na pewno beda, nikt nie jest doskonaly), nie da sie przewidziec bugow. Ale to, ze stolica z biegiem czasu bedzie tracila na wartosci bylo jak najbardziej do przewidzenia a o za tym idzie mozna sie bylo przed tym zabezpieczyc. Jesli tego nie zrobiles to teraz musisz poniesc tego konsekwencje a nie zalic sie jak ci teraz jest niedobrze i prosic o litosc. Gry MMO nie wybaczaja bledow. Skoro juz go popelniles- martw sie! Nikt ci nie pomoze, nawet na to nie licz. Stad wlasnie ten punkt na liscie. Sam musisz placic za swoje bledy.

Cytat

hehhehe co przewidzieli? o czym ty piszesz? Pomyśleli i nie stawiają głównej armii w stolicy? to chyba oczywiste, tyle IQ to każdy ma żeby o tym wiedzieć

Wiec w czym problem? Dlaczego ta wielka armia musi byc akurat ze stolicy? Bo tak byloby wspaniale, logicznie i cudownie, czy dlatego, ze TY nie pomyslales o rozwoju innego hero?

Cytat

Wiesz, Baldr, nie wiem, czy twierdzenie że ktoś jest głupi bez żadnych argumentów

A jakie sa twoje argumenty? Bo dzieje mi sie krzywda?
"My greatest challenge was knocking Liverpool right off their f***ing perch. And you can print that."
Sir Alexander Ferguson.

Habogan

Intermediate

Postów: 232

Skąd: Z Bamako

  • Wyślij prywatną wiadomość

60

Sunday, 26.04.2009, 19:09

Nie zabezpieczyć? Stolic i tak i tak jest najsłabsza.

A co do pewnego pana UP (nie Baldr)... Ta gra ma i tak strasznie tanie premium w porównaniu z innymi i nie warto bez niego grać... bo się nie da.
Podzielę się z wami najbardziej pożądaną prawdą, do której poznania świat dąży od milionów lat... 76 % populacji ma brzydki nos!