You are not logged in.

Dear visitor, welcome to Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

1

Tuesday, April 28th 2009, 8:05pm

Ponowny urlop.

Może mi ktoś z adminów wytłumaczyć dlaczego trzeba czekać 24h, żeby móc ponownie włączyć urlop?? Sorry ale tego nie rozumiem. Jest to bardzo upierdliwe jak ktoś ma 5 min na przedłużenie urlopu będąc poza miejscem zamieszkania, a nie ma zamiaru tracić swojego dorobku w grze.

VeiN

Moderator

• Send private message

2

Tuesday, April 28th 2009, 8:19pm

Po to aby np. ktoś nie włączał codziennie urlopu jak go nie ma 12h przy kompie bo np. idze spać/ do pracy i nie chce aby ktoś go przez ten czas atakował.
Masz problem z lokacjami specjalnymi ?
Przejrzyj temat => Lista lokacji specjalnych

3

Tuesday, April 28th 2009, 8:24pm

No, ale i tak można urlop wyłączyć po 36h, a taka opcja byłaby przydatna.

4

Tuesday, April 28th 2009, 8:43pm

No, ale i tak można urlop wyłączyć po 36h, a taka opcja byłaby przydatna.
Nie "po" a "na min." 36h. Poza tym nie przyrastają surowce podczas urlopu dlatego nie wiem jaki ma sens włączanie urlopu na tak krótki czas. A czakanie 24h na możliwość ponownego włączenia przy ograniczonym dostępie do neta jest uciążliwe i to bardzo.

cerberis

Intermediate

• Send private message

5

Tuesday, April 28th 2009, 8:57pm

niema co dociekac david, po prostu tworcy TE chca ci uprzykrzyc zycie ot co ;)
UWAGA UWAGA.
BUGUSING NIEJEST KARALNY. MOZNA DOWOLNIE WYKOZYSTYWAC BLEDY W GRZE I NIEZOSTAC UKARANYM!!!!

JEZELI WYKRYJESZ JAKIS BUG DAJACY TOBIE PRZEWAGE NAD INNYMI GRACZAMI W GRZE NIEZGLASZAJ TEGO NIKOMU.
PODZIEL SIE RADOSNA NOWINA Z KOLEGAMI I CZERPCIE KOZYSCI Z TEGO TYTULU.
NAWET JAK WYJDZIE NA JAW, ZE KOZYSTACIE Z BUGA, TO NIC WAM NIEZROBIA!!!!!
BEDZIECIE BEZKARNI!!!!

czarny syn

Intermediate

• Send private message

6

Tuesday, April 28th 2009, 9:01pm

dyvid ma to na celu ograniczenie nadmiernego wykorzystania. Podam ci przykład - włączasz urlop (zakładam że masz premium) - po urlopie masz 12 wyprawek - min. czas na wykonanie 12 wyprawek to: 1h 25 min - no powiedzmy że 2 h - ponownie włączasz urlop. I po kolejnych 36h masz 12 wyprawek ;) tracisz 6 wypraw - ale też i tylko 2 h premium ;)

7

Tuesday, April 28th 2009, 9:22pm

Ale takie coś nie ma możliwości egzystowania w tej grze. Na BW może i można było w ten sposób grać. Ale tutaj nie ma szans. Kiedy będziesz budował czy odkrywał technologie, żeby chodzić w ten sposób na te lokacje?? Nie da się włączyć urlopu jak się coś buduje czy odkrywa. Ale jeżeli są tacy pomysłowi gracze to wystarczy wydłużyć czas urlopu do min. 48h i już się nikomu nie opłaci.

viceroy

Intermediate

• Send private message

8

Tuesday, April 28th 2009, 10:09pm

dyvid oświecę Cię: TO NIE ZOSTANIE ZMIENIONE.
dalsza dyskusja jest jałowa
...podstawową zasadą higieny jest to, że jak się wchodzi to się puka...

sejan - człowiek, który nie urodził się w Krakowie.

9

Wednesday, April 29th 2009, 11:52am

"Moja jest tylko racja i to święta racja, bo jeżeli nawet est i twoja, to moja jest mojsza niż twojsza i zaprawdę powiadam wam, że to właśnie moja racja jest najmojsza!"
;)

10

Wednesday, April 29th 2009, 3:45pm

Pewnie po to jest to zrobione żeby ludzie nie grali tylko 2h w nocy oskubali sąsiadów i uciekali na urlop żeby nie można ich było pojechać. Już chyba była o tym kiedyś dyskusja.

11

Monday, May 4th 2009, 8:41am

System urlopów został przeniesiony z BW.
Z tego co pamiętam, chodziło o sytuację, gdzie ktoś, kto zdobył czyjś kwadrat, szedł sobie na urlop. Głównie chodziło o blokowanie kwadratów w ten sposób, zwłaszcza tych 2 i 3 strefowych, których jest ograniczona ilość.
W TE w sumie nie ma to aż takiego wielkiego sensu.
Ex-Team. Aktualny operator: Kruczoczarny