Nie jesteś zalogowany.

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

1

Tuesday, 28.04.2009, 20:05

Ponowny urlop.

Może mi ktoś z adminów wytłumaczyć dlaczego trzeba czekać 24h, żeby móc ponownie włączyć urlop?? Sorry ale tego nie rozumiem. Jest to bardzo upierdliwe jak ktoś ma 5 min na przedłużenie urlopu będąc poza miejscem zamieszkania, a nie ma zamiaru tracić swojego dorobku w grze.

VeiN

Moderator

Postów: 543

Skąd: Gdańsk/Bydgoszcz

  • Wyślij prywatną wiadomość

2

Tuesday, 28.04.2009, 20:19

Po to aby np. ktoś nie włączał codziennie urlopu jak go nie ma 12h przy kompie bo np. idze spać/ do pracy i nie chce aby ktoś go przez ten czas atakował.
Masz problem z lokacjami specjalnymi ?
Przejrzyj temat => Lista lokacji specjalnych

3

Tuesday, 28.04.2009, 20:24

No, ale i tak można urlop wyłączyć po 36h, a taka opcja byłaby przydatna.

4

Tuesday, 28.04.2009, 20:43

No, ale i tak można urlop wyłączyć po 36h, a taka opcja byłaby przydatna.
Nie "po" a "na min." 36h. Poza tym nie przyrastają surowce podczas urlopu dlatego nie wiem jaki ma sens włączanie urlopu na tak krótki czas. A czakanie 24h na możliwość ponownego włączenia przy ograniczonym dostępie do neta jest uciążliwe i to bardzo.

cerberis

Intermediate

Postów: 206

Skąd: z innego swiata

  • Wyślij prywatną wiadomość

5

Tuesday, 28.04.2009, 20:57

niema co dociekac david, po prostu tworcy TE chca ci uprzykrzyc zycie ot co ;)
UWAGA UWAGA.
BUGUSING NIEJEST KARALNY. MOZNA DOWOLNIE WYKOZYSTYWAC BLEDY W GRZE I NIEZOSTAC UKARANYM!!!!

JEZELI WYKRYJESZ JAKIS BUG DAJACY TOBIE PRZEWAGE NAD INNYMI GRACZAMI W GRZE NIEZGLASZAJ TEGO NIKOMU.
PODZIEL SIE RADOSNA NOWINA Z KOLEGAMI I CZERPCIE KOZYSCI Z TEGO TYTULU.
NAWET JAK WYJDZIE NA JAW, ZE KOZYSTACIE Z BUGA, TO NIC WAM NIEZROBIA!!!!!
BEDZIECIE BEZKARNI!!!!

czarny syn

Intermediate

Postów: 184

Skąd: skar kam

  • Wyślij prywatną wiadomość

6

Tuesday, 28.04.2009, 21:01

dyvid ma to na celu ograniczenie nadmiernego wykorzystania. Podam ci przykład - włączasz urlop (zakładam że masz premium) - po urlopie masz 12 wyprawek - min. czas na wykonanie 12 wyprawek to: 1h 25 min - no powiedzmy że 2 h - ponownie włączasz urlop. I po kolejnych 36h masz 12 wyprawek ;) tracisz 6 wypraw - ale też i tylko 2 h premium ;)

7

Tuesday, 28.04.2009, 21:22

Ale takie coś nie ma możliwości egzystowania w tej grze. Na BW może i można było w ten sposób grać. Ale tutaj nie ma szans. Kiedy będziesz budował czy odkrywał technologie, żeby chodzić w ten sposób na te lokacje?? Nie da się włączyć urlopu jak się coś buduje czy odkrywa. Ale jeżeli są tacy pomysłowi gracze to wystarczy wydłużyć czas urlopu do min. 48h i już się nikomu nie opłaci.

viceroy

Intermediate

Postów: 243

Skąd: Gdzieś z jakiegoś pola kapusty.

  • Wyślij prywatną wiadomość

8

Tuesday, 28.04.2009, 22:09

dyvid oświecę Cię: TO NIE ZOSTANIE ZMIENIONE.
dalsza dyskusja jest jałowa
...podstawową zasadą higieny jest to, że jak się wchodzi to się puka...

sejan - człowiek, który nie urodził się w Krakowie.

9

Wednesday, 29.04.2009, 11:52

"Moja jest tylko racja i to święta racja, bo jeżeli nawet est i twoja, to moja jest mojsza niż twojsza i zaprawdę powiadam wam, że to właśnie moja racja jest najmojsza!"
;)

10

Wednesday, 29.04.2009, 15:45

Pewnie po to jest to zrobione żeby ludzie nie grali tylko 2h w nocy oskubali sąsiadów i uciekali na urlop żeby nie można ich było pojechać. Już chyba była o tym kiedyś dyskusja.

11

Monday, 04.05.2009, 08:41

System urlopów został przeniesiony z BW.
Z tego co pamiętam, chodziło o sytuację, gdzie ktoś, kto zdobył czyjś kwadrat, szedł sobie na urlop. Głównie chodziło o blokowanie kwadratów w ten sposób, zwłaszcza tych 2 i 3 strefowych, których jest ograniczona ilość.
W TE w sumie nie ma to aż takiego wielkiego sensu.
Ex-Team. Aktualny operator: Kruczoczarny

Podobne wątki