You are not logged in.

Dear visitor, welcome to Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

Aliar

Intermediate

• "Aliar" started this thread

• Send private message

1

Tuesday, April 21st 2009, 7:43pm

Jak miałem 10 lat...

1) Połowa ma poniżej 10-ciu lat i nie wie co to forum.
Ja jak miałem 10 lat, wiedziałem co to forum :P
Po co Ci uszy?

Wystarczy klik!

2

Thursday, April 23rd 2009, 2:24pm

Jak miałem 10 lat...

jak ja mialem 10 lat to jeszcze forum nie bylo :P

Habogan

Intermediate

• Send private message

3

Thursday, April 23rd 2009, 4:14pm

Chyba tylko w Davos :]
Podzielę się z wami najbardziej pożądaną prawdą, do której poznania świat dąży od milionów lat... 76 % populacji ma brzydki nos!

4

Thursday, April 23rd 2009, 9:28pm

A jak ja mialem 10 lat to mialem wypasiona maszyne marki Atari 65XE (przywiezione z Czechoslowacji) i nie mialem pojecia o istnieniu internetu gdzies tam daleko, za oceanem.
"My greatest challenge was knocking Liverpool right off their f***ing perch. And you can print that."
Sir Alexander Ferguson.

5

Thursday, April 23rd 2009, 10:45pm

Wydzieliłem posty z tego tematu.
Za duży spam się tam zrobił ;p
Operator serwerów T1 i T2
Zanim napiszesz wiadomość - przeczytaj FAQ Gra na 1 IP / Multikonta.
Nie przyjmuję skarg na PW! Chcesz zgłosić skargę - napisz w dziale Skargi, po zapoznaniu się z Regulamin działu SKARGI.
--------------------------------------------------------------------------------------------
Graj Muzyko!
Chuck norris said let be light and there was Hasselhoff
o_0

6

Thursday, April 23rd 2009, 10:48pm

A jak ja mialem 10 lat to mialem wypasiona maszyne marki Atari 65XE (przywiezione z Czechoslowacji) i nie mialem pojecia o istnieniu internetu gdzies tam daleko, za oceanem.
a jak JA miałem 10 lat to myślałem że przycisk reset służy do "prania mózgu" kompa czyli coś w stylu zepsucia go :D

Allah
No gdzie on teraz jest? Gdzie?

• Send private message

7

Friday, April 24th 2009, 12:01am

a jak JA miałem 10 lat to myślałem że przycisk reset służy do "prania mózgu" kompa czyli coś w stylu zepsucia go :D
Jak ja miałem 10 lat w domu był Atari 800XL na kasety magnetofonowe i jak ładowało się grę, to cała rodzina chodziła na palcach żeby podłoga nie trzęsła się i error nie wyskoczył, bo wtedy od nowa 20 minut-pół godziny wgrywania...
_______________________________________________________________________________________________________

- Co robi typowy multikonto-player po orgazmie?
- Przełącza z redtube'a na Time Edge.
_____________________________________________________________________________________________
Nie podoba się? To nie graj!
_______________________________________________________________________________________________________

8

Friday, April 24th 2009, 12:09am

a ja jak miałem 10 lat to używałem pegazusa niezniszczalny sprzęt i niezły ubaw nawet dzisiaj bym pograł ale niestety nie mam go już :P

9

Friday, April 24th 2009, 12:39am

Ja jak mialem 10 lat to mialem Spectravideo i sam pisalem gry PumPum :>
A cala reszta powinna dostac warny za drzewka w postach bo to sie zle czyta :>

Tygrys

Trainee

• Send private message

10

Friday, April 24th 2009, 6:59am

jak ja mialem 10 lat to rzadzila Amiga:D Pamietam ze wtedy na topie byla samchodowka "Lotus", ktora mialem chyba na 10 dyskietkach:D Fajnie sie gralo dopoki niezgubilem 1 z nich:P

11

Tuesday, April 28th 2009, 12:08pm

Ja jak miałem 10 lat to też grałem w lotusa ale znacznie więcej w settlersów i cywilizacje :) Mój starszy kolega miał wtedy pierwszego PC w okolicy. Pentium 133 chyba albo 90 już nie pamiętam. To były czasy....
Bądź człowiekiem daj wasala :) Wystarczy rejestracja na R5.
http://r5.bloodwars.interia.pl/r.php?r=52358

• Send private message

12

Tuesday, April 28th 2009, 5:24pm

Ja z tamtych czasów pamiętam pierwszego Populusa... Centuriona (prekursor Total War :D ), Dune 2 (pierwszy w historii rts)...

No a w szkole pierwszy raz zobaczyłem Civilization (wersja na windows 3.14), a w 7 klasie podstawówki pierwszy raz grałem w Arkadię (tekstowy mud w świecie Warhammera i Wiedźmina, działa do dziś :D ).

_____________________________________________________________________________________________

13

Tuesday, April 28th 2009, 5:49pm

A ja jak mialem 10 lat gralem w pilke i kapsle z kolegami na podworku bo w domu stal 286AT na ktorym dzialal w zasadzie tylko prince of persia i wolfenstein a no i tetris, pamietam ze jak go dostalem bodajze w 1990r to mial 1mb ramu i sprzedajaacy mowil ze starczy to na dlugie lata :D

14

Tuesday, April 28th 2009, 8:31pm

Moj pierwszy pecet to byl 386SX33 z 512 kB RAMu i dyskiem zdaje sie 60 MB. Z Magicznym przyciskiem turbo zwiekszajacy szybkosc z 16 do 33 MHz. A Cywilizacja na Winde? Przeciez to byla DOSowa gierka...
"My greatest challenge was knocking Liverpool right off their f***ing perch. And you can print that."
Sir Alexander Ferguson.

VeiN

Moderator

• Send private message

15

Tuesday, April 28th 2009, 8:37pm

civ I z 90 r. była pod DOSa, ale pod win też można było ją odpalić, civ II z 96r była pod win95 - zagrywałem się w nią na moim pierwszym kompie pentiumie 90 z 16Mb ramu/kartą graf 1 MB/HDD= 850MB. KOlega miał podobny sprzęt do mojego więc pewnie chodziło mu o Civ II. A tak z gierek to w sumie starcraft, hoM&M2, fallout ^^ ehh fajnie wtedy było :D
Masz problem z lokacjami specjalnymi ?
Przejrzyj temat => Lista lokacji specjalnych

viceroy

Intermediate

• Send private message

16

Tuesday, April 28th 2009, 10:21pm

jak miałem 10 lat to pewnego niedzielnego poranka nie zobaczyłem teleranka. ( stan wojenny )
w kraju nikt nie używał słowa komputer bo i na kalkulatory nas nie było stac. magnetowid mój stary kupił w austrii dokładnie jak miałem lat 9. był wypasiony i miał chyba z 40 przycisków ( kazdy przycisk wiecej oznaczał wyższą półkę cenową) magnetycznych . kumple z osiedla siedzieli u mnie przez miesiąc zamiast w ławach szkolnych ćwicząc karate i oglądając brusa li.
to były piękne czasy.....
...podstawową zasadą higieny jest to, że jak się wchodzi to się puka...

sejan - człowiek, który nie urodził się w Krakowie.

17

Tuesday, April 28th 2009, 10:46pm

jak miałem 10 lat to pewnego niedzielnego poranka nie zobaczyłem teleranka. ( stan wojenny )
w kraju nikt nie używał słowa komputer bo i na kalkulatory nas nie było stac. magnetowid mój stary kupił w austrii dokładnie jak miałem lat 9. był wypasiony i miał chyba z 40 przycisków ( kazdy przycisk wiecej oznaczał wyższą półkę cenową) magnetycznych . kumple z osiedla siedzieli u mnie przez miesiąc zamiast w ławach szkolnych ćwicząc karate i oglądając brusa li.
chyba przebiles wszystkich ;)

ja to pamietam jeszcze gume turbo, wafelki kuku-ruku (czy jakos tak) i oceny w podstawowce od 2 do 5 ^^

18

Tuesday, April 28th 2009, 11:03pm

a jak ja miałem 10 lat czyli jakieś 6 lat temu to grałem w herosy

AlienPFtF

Intermediate

• Send private message

19

Wednesday, April 29th 2009, 7:26am

chyba przebiles wszystkich ;)

ja to pamietam jeszcze gume turbo, wafelki kuku-ruku (czy jakos tak) i oceny w podstawowce od 2 do 5 ^^

Ja też pamiętam oceny w podstawówce od 2 do 5, gumę turbo i ośmioklasowe podstawówki (akurat w takim okresie chodziłem ^^ )

• Send private message

20

Wednesday, April 29th 2009, 9:14am

Oprócz Turbo był też kaczor Donald. A jak ze ś.p. dziadkiem nad morze jeździłem to nie chciał mi tych gum kupować bo mówił że rakotwórcze...

A pamiętacie oranżady w woreczkach z saturatora? ;>