Nie jesteś zalogowany.

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

61

Thursday, 30.04.2009, 15:18

wiem, wiem , razem . Ale :
1-ja to ja -mogę mieć bana bo będę miał wolny wekend-ale nie wiem kto kupił -dlaczego on ?
2-jak zgłoszę , a nie będzie to uzasadnione to też mogę być ukarany....
3-nie obserwowałem licytacji-nie wiem więc czy była to jedna czy więcej ofert....
4-gdzie więc ta granica ?
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - bo czasami pykam w szachy na kurniku ...........

VeiN

Moderator

Postów: 543

Skąd: Gdańsk/Bydgoszcz

  • Wyślij prywatną wiadomość

62

Thursday, 30.04.2009, 15:25

Nowy - kolejny "pokrzywdzony" przez los. To że ty dostałeś bana za jawną prowokację i wszystkie osoby biorące udział w tamtej szopce nie oznacza, że nie ma sensu zgłaszać. Ci którzy nie kumają - zrozumcie w końcu, że zostaliście ukarani za jawne oszustwo znając wszystkie konsekwencje swoich czynów, ale nie pomyśleliście o tym, że dostaniecie bana jak o tym na forum napisaliście i zgłosicie/chcieliście zgłosić oferty do opa. Wszyscy daliście się nabrać - pogódźcie się w końcu z tym. Esencję tamtych wydarzeń przedstawia ten cytat:

ja bym chciał zuważyć że od czasu założenia aukcji nie miałem okazji sie zalogować i zgłośić aukcji jako coś niezgodnego zz regulaminem więc prosze o odblokowanie konta i możliwość owego zgłoszenia
Najpierw uzgadniasz na forum wymianę, a potem chcesz zgłaszać jako niezgodną z regulaminem?
Jak wiesz że jest niezgodna z regulaminem to po co wystawiasz, skoro i tak wiesz, że będzie cofnięta?
Jakoś nikt przed tą prowokacją się nie bał kupować i sprzedawać kierując się zdrowym rozsądkiem. NIe widzę powodu aby zaniechać tej praktyki.
Masz problem z lokacjami specjalnymi ?
Przejrzyj temat => Lista lokacji specjalnych

63

Thursday, 30.04.2009, 15:30

Wciskasz mi ciemnotę, nigdy nie byłem pokrzywdzony i nie stawiałem się na takiej pozycji.

"Działania push oraz pull są zabronione i karane zablokowaniem wszystkich kont związanych z tymi działaniami [...]"

Czy powyższe zdanie cokolwiek przypomina? I tak zostaniesz ukarany, cokolwiek byś nie zrobił jesteś uznany za winnego z urzedu.
Bodex to mój miszcz, poprawnie użył czaru Gniew Bogów

64

Thursday, 30.04.2009, 15:36

1-hola hola ! - nie czuje się pokrzywdzony przez los - a może należę do nielicznych którzy twierdzą zgodnie z prawdą że są szczęśliwi wręcz...
2-chcę poznać granicę za którą można dostać bana - tamci mieli ewidentne 500 % - ja 60 % -- po jej poznaniu będą gracze wiedzieć czy zgłaszać problem adminom czy jeszcze nie......
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - bo czasami pykam w szachy na kurniku ...........

VeiN

Moderator

Postów: 543

Skąd: Gdańsk/Bydgoszcz

  • Wyślij prywatną wiadomość

65

Thursday, 30.04.2009, 15:52

1 - wasabi to było do nowego i do pozostałych ukaranych za tamten push i wyjaśnienie dla tych co nie zrozumieli tamtej sytuacji - nowy to taki nick ;).

2 - sztywnej granicy NIGDY nie będzie, to zostało powiedziane gdzieś na początku tego wątku i sytuacja się nie zmieniła i się nie zmieni. Dlaczego nie będzie też zostało napisane. Na co zwracać uwagę też. Poprostu zastanów się co byś zrobił zanim wpadłeś w tą bezsensowną paranoję. Jak nie wierzysz to przejrzyj sobie pręgież ile to osób zostało za push ukaranych przez ostatnich kilka miesięcy i za co.
Masz problem z lokacjami specjalnymi ?
Przejrzyj temat => Lista lokacji specjalnych

66

Thursday, 30.04.2009, 16:31

taaaaaaaaaaak -

Niezgłoszenie aukcji, w której wygrana znacznie przewyższa rynkową wartość runy może się wiązać z posądzeniem o pushing i w efekcie z blokadą konta.
co to znaczy znacznie ? -ustalmy chociaż granicę np. 100% albo około 100% -wtedy i Thorga nie będzie ciągle zajęta rozpatrywaniem aukcji zgłaszanych przez co gorliwszych graczy......
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - bo czasami pykam w szachy na kurniku ...........

Prop

Intermediate

Postów: 199

Skąd: Opole

  • Wyślij prywatną wiadomość

67

Thursday, 30.04.2009, 17:06

Właśnie sprzedałem muszkiet (1) za 5ph. Wcześniej za tyle PH to chodziły z 5 slotami. Oczywiście zgłosiłem aukcję. Cholera wie, kto ten szrot kupił ode, w zasadzie niewiele mnie to interesuje.
Ale Vein - trochę dużo dostałem, prawda? To co? Ban znowu? Cholera - jak ktoś jeszcze coś ode mnie kupi, to się chyba zdenerwuję...

Oooo. Niespodzianka. A jeszcze dawniej (ale nie aż tak dawno) za 5ph ktoś sprzedał muszkiet bez slotów?! To tam to dopiero był push!!! Zgłaszam to! Zgłaszam!

VeiN

Moderator

Postów: 543

Skąd: Gdańsk/Bydgoszcz

  • Wyślij prywatną wiadomość

68

Thursday, 30.04.2009, 18:06

taaaaaaaaaaak -

Niezgłoszenie aukcji, w której wygrana znacznie przewyższa rynkową wartość runy może się wiązać z posądzeniem o pushing i w efekcie z blokadą konta.
co to znaczy znacznie ? -ustalmy chociaż granicę np. 100% albo około 100% -wtedy i Thorga nie będzie ciągle zajęta rozpatrywaniem aukcji zgłaszanych przez co gorliwszych graczy......
@ Wasabi => NIC nie będzie ustalane odgórnie, anie przeze mnie ani przez kogokolwiek z forum czy też w grze - jak chcesz to sobie tak przyjmij, to twoja sprawa. Odpowiedz mi jednak w jaki sposób poprzednio oceniałeś czy ceny nie są zawyżone? Jak to się stało, że przetrwałeś tyle miesięcy bez bana za push na aukcji a wystawiłeś pewnie nie jeden przedmiot. Wytłumacz mi ten fenomen, skoro teraz nagle boisz się wystawiać. Cóż takiego niezwykłego się zdarzyło?

Kto ma ochotę CAŁĄ tą sprawę przedyskutować, bez ogródek, bez cenzury słownej :P zapraszam na irca - ustalcie godzinę w tym wątku mam czas między 20 a 24 (przy czym całe 4h nie mam zamiaru dyskutować :P). Może na żywo pójdzie sprawniej. W tej chwili jestem zalogowany, ale będę afk i zjażę na forum koło 20.
Masz problem z lokacjami specjalnymi ?
Przejrzyj temat => Lista lokacji specjalnych

69

Thursday, 30.04.2009, 21:26

żaden fenomen - oprócz złomu 1 czy 2 slotowego nic prawie szczególnego nie sprzedawałem - a to co poszło było w granicach1-4 PH. A że było coś podobnego na aukcji , więc mogłem porównać ceny. Różnice 1 PH. Więc dlaczego miałem sie bać ? A teraz za Twoja namową sprawdziłem byłe aukcje( oczywiście te lepsze runy ) NYD za 200 -ASUZ za 2 -RAD-po 6,5,4,11 PH , KEN za 10 i 9 PH - przy czym te ceny są za jedną runę - -sorry dwukrotnie były pary THOR --------- ( Duża rozpiętość przy cenie RADU !!!!!) ------teraz mogę zaoferować w miarę duże ilości run z 3 epoki ---- na próbę dałem 5 - wychodząc z założenia że jak pojedynczy znaczek jest mniej wart niż cała i nieuszkodzona seria ------ no i nie pomyliłem się --- dostałem 8 PH . Ale jak zauważyłeś kolego Vein - ostatnio sypią się bany za push .
Czy moje rozumowanie , chęć uzyskania niewielkiego zysku od nieznajomego kupującego i to że taka transakcja jest pierwsza na aukcji są wystarczającym powodem aby go nie dostać od Thorgi ? Tego nie wiem . A że chcę powtórzyć transakcję niedługo , stąd moja chęć ustalenia granicy ceny , którą nie można przekroczyć bez zgłaszania operatorowi .No i oczywiście nadal być bez bana by inni myśleli że to fenomen.......
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - bo czasami pykam w szachy na kurniku ...........

VeiN

Moderator

Postów: 543

Skąd: Gdańsk/Bydgoszcz

  • Wyślij prywatną wiadomość

70

Thursday, 30.04.2009, 21:30

gdzie się sypią ci banany ? ja tam widze jeden temat w pregiezu i wiadomo za co, a jak nie wiesz to zapraszam na irca ^^
Masz problem z lokacjami specjalnymi ?
Przejrzyj temat => Lista lokacji specjalnych

71

Thursday, 30.04.2009, 22:17

mi nie i nie chcę- sorry ale irca nie pociągnie na moim iplusie - mam 8 km do nadajnika i stąd cienki zasięg ---zauważ jedną małą rzecz która być może łączy mnie z połową zbanowanych za push -- ja chcę zarobić na sprzedaży i tamci też - tylko ja w granicach rozsądku - dla mnie okazja to te 90-100% max. więcej niż w zbrojowni ( tylko nie wiem czy dla Thorgi.. ) ---tamci dali się wpuścić w hapening ---- ja nie chcę -----boję się tylko że jak puszczę znów 5XKEN to ktoś może przez pomyłkę , może na złość da astronomiczną kwotę a ja przez dłuższą nieobecność przy kompie dostanę bana , bo Thorga będzie szybsza .......
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - bo czasami pykam w szachy na kurniku ...........

VeiN

Moderator

Postów: 543

Skąd: Gdańsk/Bydgoszcz

  • Wyślij prywatną wiadomość

72

Friday, 01.05.2009, 00:05

bez ryzyka nie ma zabawy a zysk mniejszy ;). A tak na poważnie napradę wytnij z pamięci ten jeden temat o pushu i przestań się peniać tylko weź się za grę :)
Masz problem z lokacjami specjalnymi ?
Przejrzyj temat => Lista lokacji specjalnych

Prop

Intermediate

Postów: 199

Skąd: Opole

  • Wyślij prywatną wiadomość

73

Friday, 01.05.2009, 00:21

Vein,

szkoda, ze tak późno napisałeś o IRCu i do tego że w długi week. Bardzo chętnie z Tobą porozmawiam, bo wierzę, że naprawdę jesteście wszyscy normalnymi ludźmi. Nie wierzę, co prawda, że uda mi się Was przekonać do jakichkolwiek zmian, ale dopóki nie spróbuję to się nie dowiemy...

Tak więc - pomyśl nad innym terminem. Zbierz ekipę i możemy porozmawiac. Przygotuję listę tematów dla Was, jesli chcesz, żebyście nie byli zaskoczeni.

VeiN

Moderator

Postów: 543

Skąd: Gdańsk/Bydgoszcz

  • Wyślij prywatną wiadomość

74

Friday, 01.05.2009, 01:42

Cóż na ten moment nie wiem kiedy będę miał czas aby coś takiego wykombinować. Na pewno nie w najbliższych kilka dni. A na ten pomysł wpadłem w momencie pisania o nim posta ;). Na ten moment mogę jedynie przypuszczać, że będę miał czas w sensownych godzinach w środę i czwartek.
Masz problem z lokacjami specjalnymi ?
Przejrzyj temat => Lista lokacji specjalnych

75

Friday, 01.05.2009, 08:45

Cytat

Thorga napisała:
Widząc, że dostałeś grubo więcej niż powinieneś, za przedmiot, powinieneś to zgłosić (taka informacja i link znajduje się we wiadomości o zakończonej aukcji).

A skąd można wiedzieć, że ktoś dał za przedmiot dużo za dużo?
Można przeglądać non stop aukcje, fakt ale po pierwsze znalezienie swojego przedmiotu jest trudne, po drugie przeglądanie non stop aukcji jest bez sensowne.
Mamy taką sytuacje. Loguje się, wystawiam przedmiot na 18 około 7 rano. (miałem już tak parę razy)
I teraz mamy takie sytuację:
1)Wylogowałem się o 9. Ktoś dał za dużo za moją ofertę o 10. Loguje się dajmy na to o 16 i co widzę? Będę mieć bana, a nie miałem możliwości zgłoszenia swojej aukcji...
2)Wylogowuje się o 23. Aukcja trwa do 1. Ktoś powiedzmy o 24 podbija aukcje o bardzo wiele. Wstaję rano, aukcja się skończyła. Również nie miałem jak jej zgłosić. I co dostanę bana?

Boje się wystawiać co cokolwiek, bo nie mogę siedzieć 24h/na dobę przy grze i sprawdzać na aukcji, czy ktoś przypadkiem nie dal za dużo. Thorga, ten system banowania jest bez sensu!!!! Zrozum to wreszcie!


edit:
Dlaczego sprzedający dostaje ban ? Bo ktoś dał zadużo? Bo tego niezauważył? Bez sensu.
Moim zdaniem sprzedający powinien dostać bana wtedy i tylko wtedy gdy ewidentnie tego nie zgłosił (zataił) a nie gdy nie mógl tego zgłosić. Jak to rozstrzygnąć?
Bardzo prosto. Jeżeli aukcja się skończył, gracz dostaje inf. z tym że się skończyła i sprzedana została za x. Wiadomo też kiedy gracz się loguje.
Bana powinien dostać wtedy i tylko wtedy, gdy nie zgłosił tego po zalogowaniu. I w żadnym innym przypadku nie powinien dostać. Oczywiście przydało by mu się dać tą minute - dwie, żeby mógł to zgłosić.

Ten post był edytowany 1 razy, ostatnio edytowany przez "lukasz007" (01.05.2009, 09:01)


76

Monday, 04.05.2009, 08:57

Normalnie nie stawiam banów od razu, daję 1-2 dni czasu na zgłoszenie.
No chyba że jest to jawna prowokacja na forum, tak jak w tym jednym przypadku.
Ex-Team. Aktualny operator: Kruczoczarny

77

Tuesday, 30.06.2009, 08:26

  • atak bohatera +25
  • obrona bohatera +10
  • inicjatywa bohatera +10
  • wymagana umiejętność władania bronią białą : 9
30 !!! PH 2009-07-01 03:42:35

A to nie push czy push? :D

AlienPFtF

Intermediate

Postów: 392

Skąd: Kraków

  • Wyślij prywatną wiadomość

78

Tuesday, 30.06.2009, 09:15

za zwykłą lancę to trochę za dużo, bo szły po 1-3 PH ostatnio (bez slotów), a kamienne, bądź z innym prefixem -> jak najbardziej normalna cena.

79

Tuesday, 30.06.2009, 09:57

jeśli widzicie podejrzaną aukcję, używajcie przycisku "zgłoś do operatora".
nie musicie o tym pisać na forum za każdym razem.
Ex-Team. Aktualny operator: Kruczoczarny

80

Tuesday, 30.06.2009, 10:41

tak :!: zostańcie konfidentami :!: :D


Allah
No gdzie on teraz jest? Gdzie?