Nie jesteś zalogowany.

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

21

Monday, 04.05.2009, 16:03

Nikt nie musi znać wszystkiego na pamięć, ale tutoriale powinny być zgodne z rzeczywistością.

Jak by ktoś na jakieś informacji odpowiedział "chyba" to bym wścieklizny dostał
np. "chyba ma pan pieniądze na koncie", "chyba wysłaliśmy do pana zamówiony towar" ...

Tak,
Nie,
Nie wiem, sprawdzę i dam odp.

Jestem mocno zawiedziony, ale to głownie brakiem setów i nadzieją znalezienia w tej grze czegoś "nowego"

VeiN

Moderator

Postów: 543

Skąd: Gdańsk/Bydgoszcz

  • Wyślij prywatną wiadomość

22

Monday, 04.05.2009, 16:07

To zedytuj tutoriala - właśnie po to istnieje taka możliwość.
Masz problem z lokacjami specjalnymi ?
Przejrzyj temat => Lista lokacji specjalnych

23

Monday, 04.05.2009, 16:14

Oczywiscie jestem...nigdzie nie zniknalem...skoro popelnilas blad a jest to niepodwazalne gdyz podalas bledne dane 500 a 480 to nie to samo...ten temat i twoje posty pokazuja ze mowilas neprawde...nie wiem czy mozecie mowic o max poiomach a le faktem jest to ze wczesniej uzyskalem nieprawdziwe informacje...teraz robisz z siebie poszkodowana osobe...bzdura totalna...
..po drugie gdybys mowila konkretnie jak zrobilas tym razem nie pojawilby sie taki temat...smutne, ze trzeba zakladac taki temat by uzyskac konkretne informacje...po trzecie po co mieszasz w to nacje narodowe, ile ty masz lat?

Ten post był edytowany 2 razy, ostatnio edytowany przez "Davidossus" (04.05.2009, 16:33)


24

Monday, 04.05.2009, 16:23

To zedytuj tutoriala - właśnie po to istnieje taka możliwość.


Dopisałem że są małe nieścisłości ...

25

Monday, 04.05.2009, 17:43

Był bug?
Nie było.

Miałam rację?
Miałam.

Podałam nieprawdziwe informacje? Nie podałam. Zaznaczyłam wyraźnie, że wartości wzięte przeze mnie do obliczeń są PRZYKŁADOWE i nie pamiętam dokładnych.


Siedziałam godzinę, żeby znaleźć potrzebne dane i obliczyć wszystko.
I co?
KUPA.
Ciebie i tak nic nie przekona, że jesteśmy kompetentni, znamy się, mamy rację. Będziesz szedł w zaparte i nigdy w życiu nie przyznasz się do błędu i nie przeprosisz.

Wniosek?
Na takich jak ty szkoda czasu i nie warto im odpowiadać.
Warn za spam i zamykam temat.
Ex-Team. Aktualny operator: Kruczoczarny

Ten post był edytowany 1 razy, ostatnio edytowany przez "Thorga" (04.05.2009, 18:00)