Nie jesteś zalogowany.

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

1

Monday, 04.05.2009, 23:25

bohater lotnik

Może mi ktoś wyjaśnić po co jest opcja latający bohater skoro i ta nikt nie tworzy bohatera chodzącego po ziemi. Powiedzmy że tworzymy bohatera nielota, podnosimy mu obrone ile się da. W 3 epoce są armie w której jest ponad 600 jednostek. Co z tego że żadna z nich mogła by mieć atak mniejszy od naszej obrony jak i tak każda zada naszemu herosowi 10 punktów , raczej ciężko by było stworzyć herosa mającego ponad 6 000 hp :)
już w 1 epoce trza by się starać żeby go nie stracić.

Lomnas

Super Moderator

Postów: 960

Skąd: Kraków

  • Wyślij prywatną wiadomość

2

Monday, 04.05.2009, 23:34

Sens jest. Na początku odpowiednio wytrenowanego hero jest niezwykle trudno ubić. Zabawa zaczyna się dopiero od Średniowiecza i łuczników. A armii 600 łuków (czy akebuzerów co jest bardziej prawdopodobne chociaż nie w takich ilościach) jeszcze nie widziałem. Zazwyczaj wystarcza ok. 15-20 łuczników żeby każdego hero z wyciętą obstawą położyć.

A mi się jeszcze nie zdarzyło hero stracić w kamieniu...:P
"Krytykować może jedynie ten, kto posiada serce gotowe do niesienia pomocy." William Penn

"Któż to tupta, tupiąc po moim mostku?" - "To!" S. King

Ha ha ha :D



Dajcie wasala;)

3

Monday, 04.05.2009, 23:35

w 4 epoce bossowie mają 270 AA i 130 zwykłego ataku ;) poza tym nielot ma 60 obrony więcej, więc będzie tego około 190-200. najpierw trzeba jego armie ubić, żeby te 600 jednostek trafiło ;)
zdziwiłbyś się, ile jest nielotów ;)

4

Tuesday, 05.05.2009, 08:50

no ale obrona mu nic nie da, bo i tak minimalne obrażenia do 10. A cel ataku jest losowy, to tych 600 powiedzmy piechurów może zaatakować też bohatera ( o ile z taką inicjatywą dotrwa :) ) ale pwoiedzmy że zostanie 100, to daje nam 1000 obrażeń.
Chyba że źle rozumiem minimalne obrazenia

Lomnas

Super Moderator

Postów: 960

Skąd: Kraków

  • Wyślij prywatną wiadomość

5

Tuesday, 05.05.2009, 09:01

Jak hero lata to mu mogą co najwyżej czapkami pomachać;)
"Krytykować może jedynie ten, kto posiada serce gotowe do niesienia pomocy." William Penn

"Któż to tupta, tupiąc po moim mostku?" - "To!" S. King

Ha ha ha :D



Dajcie wasala;)

6

Tuesday, 05.05.2009, 09:17

ale mi chodzi jak nie lata :) .. a jak chodzi ;)

Lomnas

Super Moderator

Postów: 960

Skąd: Kraków

  • Wyślij prywatną wiadomość

7

Tuesday, 05.05.2009, 09:25

No to go do drugiego szeregu dajesz ewentualnie pakujesz hp i dajesz jak największą obstawę.

Nieloty mają pod górkę przez całą grę bo każdy może go zlikwidować wcale się przy tym nie trudząc. Zezłomować latacza to już trzeba się natrudzić.


A najfajniej wychodzi nocne polowanie na hero z dwoma armiami. Jedna złomuje obstawę a druga z łukami złomuje hero;)
"Krytykować może jedynie ten, kto posiada serce gotowe do niesienia pomocy." William Penn

"Któż to tupta, tupiąc po moim mostku?" - "To!" S. King

Ha ha ha :D



Dajcie wasala;)

8

Tuesday, 05.05.2009, 10:56

no właśnie o to mi chodzi, że nieloty mają chyba przekichane. To chyba taka pułapka dla początkujących którzy nie czytali uważnie tutoriala ewentualnie nie gadali ze znajomym z tej gry :)

9

Tuesday, 05.05.2009, 11:05

W sumie mogą się przydać w 5 epoce na niektórych lokacjach :)
Tak wcześniej to chyba nie widzę żadnego zastosowania.
Ex-Team. Aktualny operator: Kruczoczarny