Nie jesteś zalogowany.

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

Prop

Intermediate

  • "Prop" started this thread

Postów: 199

Skąd: Opole

  • Wyślij prywatną wiadomość

1

Friday, 01.05.2009, 22:54

Niemożność założenia nowej osady...

Mam na pewno zrobione techy na 3 osady+stolica. Zlikwidowałem jedną starą osadę. Zrobiłem osadnika w innej. Jednocześnie mam założone oblężenie na zamianę (inna wioska, inne wojska).
Chcę założyć nową wioskę swoim osadnikiem ale pole wyboru mam cały czas na czerwono i brak możliwości wykonania tej akcji.

Czy to bug, czy o czymś zapomniałem?

PS.
ID: 17402 Login: Prop

Ten post był edytowany 1 razy, ostatnio edytowany przez "Prop" (01.05.2009, 23:05)


2

Friday, 01.05.2009, 23:41

z tego co pamiętam był już podobny problem po zakończeniu oblegu dopiero będziesz mógł wysłać osadnika

3

Sunday, 03.05.2009, 20:13

Ja miałem podobny problem obleg musi sie skonczyc i bedzie ok

Prop

Intermediate

  • "Prop" started this thread

Postów: 199

Skąd: Opole

  • Wyślij prywatną wiadomość

4

Monday, 04.05.2009, 09:01

Sunny,
sprawdziłem, że ktoś to zgłaszał, jak mnie ta sytuacja dotknęła. Ponieważ błąd nie został naprawiony, więc zgłosiłem to powtórnie.

PS.
Udało mi się założyć nowa wioskę po zakończeniu oblężenia.

Konrad

Administrator

Postów: 1.259

Skąd: Dark Portal

  • Wyślij prywatną wiadomość

5

Tuesday, 05.05.2009, 15:34

Naprawione.
UWAGA! Opcja 'Zgłoś' NIE służy do zadawania pytań ani zgłaszania problemów z grą!
W celu jak najszybszego uzyskania odpowiedzi, należy napisać temat w odpowiednim dziale lub wysłać prywatną wiadomość.


Przed wysłaniem PW upewnij się, że piszesz do właściwej osoby:
Admin ds. technicznych - Konrad
Admin ds. koncepcyjnych - SushiMaker