Nie jesteś zalogowany.

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

81

Tuesday, 21.04.2009, 08:16

Omal nie bluzgam?? Człowieku Ty chyba z innego świata jestes !!! Najzwyczajniej w swiecie zapytałem o co chodzi z ponownym banem, gdzie Ty sie doszukujesz bluzgania (ktorego nie ma w zadnej mojej wypowiedzi jak bys do tej pory nie zauwazył)??
Otrzymałem odpowiedż iz ban jest stały wiec co mam dalej walczyc?? Każdy wie że to nie ma sensu wiec napisałem iz ban jest najzwyczajniej w swiecie tylko dla Modów, bo nie zmieni on w żadnym stopniu charatkeru moich wypowiedzi.
Ogarnij sie człowieczku troche, zreszta juz Ci napisałem w grze ;) Ciiiiiiiiiiiiiiiiiiii.....


recydywa na forum = ban w grze
każde kolejne zbanowane na forum konto to więcej dni bana w grze, polecam tabele kar.
Ex-Team. Aktualny operator: Kruczoczarny

Lomnas

Super Moderator

Postów: 960

Skąd: Kraków

  • Wyślij prywatną wiadomość

82

Sunday, 10.05.2009, 10:14

Juwenalia to złooooooo...
"Krytykować może jedynie ten, kto posiada serce gotowe do niesienia pomocy." William Penn

"Któż to tupta, tupiąc po moim mostku?" - "To!" S. King

Ha ha ha :D



Dajcie wasala;)

83

Monday, 11.05.2009, 08:47

Zwłaszcza jak wszyscy pij wokoło a ja zapierniczam do roboty dzień w dzień... :|
_______________________________________________________________________________________________________

- Co robi typowy multikonto-player po orgazmie?
- Przełącza z redtube'a na Time Edge.
_____________________________________________________________________________________________
Nie podoba się? To nie graj!
_______________________________________________________________________________________________________

Lomnas

Super Moderator

Postów: 960

Skąd: Kraków

  • Wyślij prywatną wiadomość

84

Monday, 11.05.2009, 17:02

W refleksjach po imprezie stwierdziłem, że zdecydowanie lepiej by było gdybym do roboty poszedł... Oczywiście impreza jak najbardziej udana ale ranek już nie bardzo;)
"Krytykować może jedynie ten, kto posiada serce gotowe do niesienia pomocy." William Penn

"Któż to tupta, tupiąc po moim mostku?" - "To!" S. King

Ha ha ha :D



Dajcie wasala;)

Habogan

Intermediate

Postów: 232

Skąd: Z Bamako

  • Wyślij prywatną wiadomość

85

Sunday, 31.05.2009, 22:02

Cytat


Cytat

Czy ja lizałem komuś tyłek?
tylko adminom możesz też nazwać to "podlizywaniem się"

Cytat


Cytat

Więc policz ile dobrych postów napisał Vein, a ile złych? Nie uważam że Kaczyński to geniusz, ale nie będę tego manifestował. Wystarczy jedno stwierdzenie.
nie mówiłem nic o Veinie tylko o tobie...

Cytat


Cytat

Sam pełniłem już wiele funkcji na różnych forach i wiem, że nie można czasem pozbierać myśli, więc gdyby Thorga napisała za kilka lat, że stolica może mieć max 25 poziom to bym się nie dziwił.
Co mnie to obchodzi że pełniłeś jakieś funkcje na innych forach, próba następnego podlizania się ?

Cytat


Cytat wypowiedzi "Habogan"

Warnik Ci się nie należy, bo przedstawiłeś swój punkt widzenia na sprawę.
Za przedstawienie swojego punktu widzenia warnów się nie rozdaje prędzej za obrazę

Widział kto kiedyś post zrobiony bardziej na siłę? Aż nie chce mi się odpowiadać.
Podzielę się z wami najbardziej pożądaną prawdą, do której poznania świat dąży od milionów lat... 76 % populacji ma brzydki nos!

86

Tuesday, 02.06.2009, 12:09

Znowu zaczynasz prowokacyjne dyskusję Hobogan? A później masz pretensję, że odpisują Ci na granicy obrazy. Daj już spokój tej bezprzedmiotowej rozmowie.

Habogan

Intermediate

Postów: 232

Skąd: Z Bamako

  • Wyślij prywatną wiadomość

87

Tuesday, 02.06.2009, 14:17

Nie wiem kto tam rozpoczął "prowokacyjną dyskusję na granicy obrazy", ale chyba nie ja i nie dam sobie grać na nosie. Lomnas ma talent do przerywania dyskusji. No dobra, jeśli ktoś ma się ucieszyć, pisnąć z podniecenia czy coś z tego gatunku, to dobrze, koniec gadania.
Podzielę się z wami najbardziej pożądaną prawdą, do której poznania świat dąży od milionów lat... 76 % populacji ma brzydki nos!

88

Tuesday, 02.06.2009, 19:32

Ten post nie był zrobiony na siłę tylko był ripostą na twoja odpowiedź ... Teraz wklejasz go tutaj żeby inni poklepali cię po pleckach i powiedzieli "jak mi cię żal"
Prędzej posądziłbym ciebie o pisanie postów na siłę a nie mnie...


Allah
No gdzie on teraz jest? Gdzie?

89

Tuesday, 02.06.2009, 23:11

Jejku, nie ma Cie się już o co kłócić? :P
Operator serwerów T1 i T2
Zanim napiszesz wiadomość - przeczytaj FAQ Gra na 1 IP / Multikonta.
Nie przyjmuję skarg na PW! Chcesz zgłosić skargę - napisz w dziale Skargi, po zapoznaniu się z Regulamin działu SKARGI.
--------------------------------------------------------------------------------------------
Graj Muzyko!
Chuck norris said let be light and there was Hasselhoff
o_0


90

Wednesday, 03.06.2009, 00:19

Trzeba im podrzucić temat do spamowania. Może stary niezniszczalny szlagier : O wyższości świąt Wielkiej Nocy, nad Świętami Bożego Narodzenia.

Habogan

Intermediate

Postów: 232

Skąd: Z Bamako

  • Wyślij prywatną wiadomość

91

Wednesday, 03.06.2009, 14:01

Nie wypali, gadałem o tym z babcią. Może o wyższości źdźbeł trawy w ogródku? Kto ma wyższą wygrywa. Zajęcie do zabicia nudy.
Podzielę się z wami najbardziej pożądaną prawdą, do której poznania świat dąży od milionów lat... 76 % populacji ma brzydki nos!

92

Monday, 13.07.2009, 22:22

Nie wiesz jak się modnie ubrać na ślub ??

Najnowsza moda !
http://demotywatory.pl/1104/Wyjsciowy-dres


Allah
No gdzie on teraz jest? Gdzie?

Magister

Intermediate

Postów: 256

Skąd: masz ten avatar ?

  • Wyślij prywatną wiadomość

93

Tuesday, 14.07.2009, 11:19

Genialne ;)
Nie wiem o co chodzi w tej grze ! Buduje się coś, atakuje, chodzi na wyprawy czy co ? Jednak na wszelki wypadek będę spamować by myśleli że coś wiem.

Aliar

Intermediate

Postów: 388

Skąd: Mezopotamia

  • Wyślij prywatną wiadomość

94

Tuesday, 14.07.2009, 17:27

Widzę, że demotywatory znalazłeś... Nie lepiej dać po prostu linka do top10? Tam jest mistrzostwo :P
Po co Ci uszy?

Wystarczy klik!

Magister

Intermediate

Postów: 256

Skąd: masz ten avatar ?

  • Wyślij prywatną wiadomość

95

Tuesday, 14.07.2009, 18:03




Thorga ? :D
Nie wiem o co chodzi w tej grze ! Buduje się coś, atakuje, chodzi na wyprawy czy co ? Jednak na wszelki wypadek będę spamować by myśleli że coś wiem.

96

Tuesday, 14.07.2009, 19:49

tego tez widziadłem ;) ale thorga wycięła pewną część ;)


Allah
No gdzie on teraz jest? Gdzie?

97

Wednesday, 15.07.2009, 07:25

hehe
Ex-Team. Aktualny operator: Kruczoczarny

98

Wednesday, 29.07.2009, 21:10

Koszmar DrastiC-a
http://t1.czaswojny.interia.pl/showmsg.p…&key=8b99d01d70

TAAAk szarża w każdej rundzie !!!


Allah
No gdzie on teraz jest? Gdzie?

99

Wednesday, 29.07.2009, 21:17

I tak słabo widziałem ja szarża wchodzi 6 razy w ciągu 3 rund przy 3 grupach jednostek.
Ciekawe jaka jest szansa że to wejdzie, chyba coś za duża.

100

Wednesday, 29.07.2009, 21:21

nie skapowałeś kawału chodziło mi to że szarża była przez cała bitwę :P


Allah
No gdzie on teraz jest? Gdzie?